Minęło półtora miesiąca od pierwszego posta na #czarnolistoczelendz i jako że nikogo to nie obchodzi, to postuję aktualizację.

Na czarno szybko poszła polityka, bo ile można czytać wykopowych ekspertów od "current thing". Parę spermiarskich tagów też, bo jak chcę sobie pooglądać gołe baby, to w zaciszu własnej sypialni (tak naprawdę nie mam oddzielnej sypialni). Łatwogang też mnie zmęczył, doceniam zbiórkę, ale jak 90 procent gorących było tym zawalone, to męczy.
Sentinelczyk - Minęło półtora miesiąca od pierwszego posta na #czarnolistoczelendz i ...

źródło: czarnolisto

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Postanowiłem zrobić sobie czelendż - w poniedziałek wywaliłem wszystkie tagi z #czarnolisto.

Po co? Po pierwsze żeby zobaczyć, jak wygląda "czysty" Wykop. Po drugie żeby się przekonać, jak szybko ponownie sczarnolistuję niektóre tagi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po trzecie na liście miałem sporo tagów, które blokowałem, gdy wykopki zaczynały jarać się jakimś tematem, a zapominałem ich białolistować, gdy już im się znudziło, więc mogło mnie
Sentinelczyk - Postanowiłem zrobić sobie czelendż - w poniedziałek wywaliłem wszystki...

źródło: czarnolisto

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach