Znów wygrał jakiś bachor z ckliwym życiorysem. #mamtalent #cebulawchuj
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

valdo
- 3

gram_w_mahjonga
- 1
@valdo: Ktoś jeszcze to ogląda? O_o

valdo
- 0
@SzalonyAndrzej: Nie no talent ma. Śpiewa nieźle. Ale gdyby nie historyjka o domu dziecka to półfinał max.
- 1
- 0
@piczok: Hmm a dlaczego by nie ;] ?

