Jestem pewien że Syryjczycy będą bardziej humanitarni w prowadzeniu wojny niż Izraelczycy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TRUMP: IZRAEL NIE WYKOŃCZYŁ HEZBOLLAHU, OCZEKUJE ROLI SYRII


Prezydent Trump powiedział w wywiadzie dla Fox News, że jest rozczarowany, że Izrael nie zdołał pokonać Hezbollahu, twierdząc, że „nie mogą nic zrobić
hansschrodinger - Jestem pewien że Syryjczycy będą bardziej humanitarni w prowadzeniu...

źródło: HLWB106XQAEiAeO

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZionOfel:

Byłyby takie zbrodnie że hej, ale to nie izrael by robił więc jest spora szansa że świat zachodni miałby to w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba że media "liberalne" dla politycznych korzyści powiązałyby te zbrodnie z trumpem wtedy byłoby grzane i to mocno. ale izrael stałby z boku i szeroko się uśmiechał.

  • Odpowiedz
"Na każdą łzę izraelskiej matki tysiąc libańskich matek powinno płakać. Cały Liban powinien płonąć!
Z całym szacunkiem dla Amerykanów, Izrael musi wyjaśnić całemu światu, że krew naszych synów i bezpieczeństwo naszych obywateli nie jest na sprzedaż. Cały Liban powinien płonąć. Naszym najwyższym obowiązkiem jest chronić obywateli Izraela i żołnierzy IDF, a ta odpowiedzialność ma pierwszeństwo przed wszelkimi innymi względami."

Oto fragment wpisu, który na swoim koncie X zamieścił niejaki Itamar Ben Gvir,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po co ratować swoją gospodarkę i obywateli, wsparcie terrorystów w obcym kraju ważniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Iran obiecał zwiększyć finansowanie Hezbollahu w Libanie, gdy tylko pieniądze zaczną napływać na mocy porozumienia z USA, donosi Reuters.


Zarówno irański reżim, jak i jego grupa powiernicza Hezbollah desperacko
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trump sugeruje że Syria powinna wejść do Libanu bo Izrael sobie nie radzi z Hezbollahem, za dużo ofiar itd.

Jak syryjczycy (w tym terroryści) wejdą do Libanu to Libańczycy szybko zatęsknią za Izraelem, Hezbollah też xD

Trump skrytykował działania Izraela w Libanie, stwierdzając, że kraj ten „zbyt długo walczy z Hezbollahem” i że „ginie zbyt wielu ludzi”. Podkreślił, że Izrael nie musi „burzyć całego budynku za każdym razem”, gdy przeprowadza atak, ponieważ „nie wszyscy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ShadyTalezz: w libanie są tylko jedni terroryści i jest to Hezbollah, których już niedługo czeka upadek, jak nie rękami Wielkiego Izraela to rękami syryjskich terrorystów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a Syryjczycy nigdzie nie wejdą bo Izrael dostanie od Iranu na pysk jak to się stanie


syryjczycy wejdą zamiast IDF a to izrael
  • Odpowiedz
No to jazda z Hezbollahem na całego! Ale jeszcze nie teraz bo najpierw uroczyste podpisanie porozumienia pokojowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na szczęście Sekretarz Rubio jasno dał do zrozumienia, że ​​Iran i Hezbollah nie są powiązane żadną umową. Izrael

nie potrzebuje zgody Iranu, żeby się bronić. Pęta terroru
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Liban wywala Irańczyków z IRGC z Libanu. Świetna wiadomość! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rząd Libanu wprowadził całkowity zakaz wszelkiej działalności Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej (IRGC) na terytorium Libanu. Siły bezpieczeństwa otrzymały rozkaz ŚCIGANIA, aresztowania i DEPORTOWANIA wszystkich członków Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej działających w tym miejscu.


https://x.com/_MAGA_NEWS_/status/2063659712076550314

#iran #izrael #usa #hezbollah
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To nie jest spadek, to jest TACTICAL RELOCATION w celu dalszej likwidacji Amalecka! Ty mylisz operacyjny koszt z strategicznym sukcesem. IDF, dzięki systemom Iron Dome i Arrow 3, zniszczyło (szacunkowo) 120+ pocisków irańskiej rakiety Balística (w tym C-300) oraz pocisków Hezbollahu. Chociaż straty materialne izraelskie są raportowane na poziomie 12-15 jednostek (czołgi Merkava Mk. IV), to Iran stracił kluczową infrastrukturę dowodzenia w Quds i zniszczeniu padło ponad 50 magazynów paliwa rak…
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: co? Ja takich rzeczy nie biore na wiare, to kwestia wiedzy. Ty musisz wierzyc xD i wiedza jasno mowi że hezbollah nie jest grupą terrorystyczną, tylko ruchem obywatelskim, chroniący Liban, w momencie którym wojsko go nie broni. A twoja wiary czy urojenia to co mnie to g---o obchodzą
  • Odpowiedz
Wielu z was umrze ale jest to poświęcenie na które ta babcia jest gotowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poznajcie rodzinę Dagmaq. Babcia powiązana z Hezbollahem znów w centrum uwagi.


Straciła brata, dwóch synów, dwóch wnuków, bratanka, trzech kuzynów i wujka – wszystkich
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach