konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@TMCB: oczywiście że plusuję. Tęczowe ludki jedyne co potrafią nadal to pluć na swój dom albo oczywiście pochować się w norach i czekać na przejście pandemii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zamawiałem maseczki we środę, dzisiaj zostały wysłane, dostałem numer śledzenia inpost więc raczej legit wysyłka z PL.

Więc teoretycznie sprzedawca sprawdzony ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Wczoraj była dostawa do magazynu w Polsce i realizują zamówienia do wyczerpania zapasów.
Kolejna dostawa do magazynu
spayk - Zamawiałem maseczki we środę, dzisiaj zostały wysłane, dostałem numer śledzen...

źródło: comment_1585301028urZo7WBo256qHSst0EvDCP.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spayk: dostałeś tracking z Polski, ale zanim nadadzą Ci w Polsce to musi przyjść z Chin do nich, to po prostu dropshipping ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Polska (separacja społeczna) i Czechy (separacja i obowiązkowe maski)
#polskaczechykoronawirus

założenia:
- okres inkubacji Koronawirusa wynosi przeciętnie 5 dni, a więc po 5 dniach od wprowadzenia ograniczeń powinny być widoczne pierwsze efekty tych ograniczeń
-dlatego na wykresach są dodatkowe czerwone linie:
k.....x - Polska (separacja społeczna) i Czechy (separacja i obowiązkowe maski)
#pol...

źródło: comment_1585299137nkvcY86RGDCyPFx4cpD6dT.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě!

To takie hasło w Czechach utrwalające w społeczeństwie istotę noszenia masek w miejscach publicznych.

Nasi posłowie ubrali wczoraj maski z zaworkami. Na wczorajszych zdjęciach z Sejmu widziałem ich zachowania, które potwierdzają słuszność twierdzenia WHO: niektórym osobom maski dają fałszywe poczucie bezpieczeństwa.

Zreasumujmy:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@kurak2301 Racja, szczególnie jak rozniesie się to w Moskwie :) Ale myślę, że Turcja wraz z ich nowymi inżynierami i lekarzami też pokaże na.co ich stać. Tylko, że oni pewnie nie będą objęci statystyką.
  • Odpowiedz