Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Dyktatura w Watykanie xD
#1z10
#1z10
Dyktatura xD
#1z10
#1z10
@IWezTuCosWymysl: no wlansie ma chłop trochę racji
@IWezTuCosWymysl elekcyjna monarchia absolutna
Uczestnik: Dyktatura.
@uncle_freddie: powinni mu to uznać :)
Jak trafią się oszołomy, to teokrację od dyktatury będzie różniło tylko to, że pierwsza będzie o podłożu głownie religijnym, a druga raczej świecka.
- 10
#1z10 dyktatura XDDDD
- 4
O, powtórzyło się trochę zmienione pytanie o karoserię #1z10

#1z10 podwozie
Jestem autystykiem, bo w życiu cieszą mnie takie rzeczy jak oglądanie AoK lub kochane #1z10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) a może jestem jak pani nr 1 i interesuje mnie prawda i piękno?
- 6
#1z10 moje zainteresowanie: Julka
4
"Jeden z dziesięciu" wzorcowy finał

Sztuczna inteligencja boi się ze Pan Artur ją zastąpi
z- 6
- #
- #
- #
- #
#awanturaokase
Ogółem pozytywne zaskoczenie. Tak jak nie jestem zwolennikiem zmian (wciąż muszę się przyzwyczaić do nowego wystroju #1z10), tak wypada to obiecująco. Na minus mała czcionka pytan, muzyczka w trakcie pytań, ciężko się też przestawić na tak duże kwoty. Dodawanie puli mistrzom po wygranej trochę dziwi, ale to już problem sponsorów xD Ogółem bardzo ciekawi mnie wynik oglądalności dzisiejszego odcinka.
Ogółem pozytywne zaskoczenie. Tak jak nie jestem zwolennikiem zmian (wciąż muszę się przyzwyczaić do nowego wystroju #1z10), tak wypada to obiecująco. Na minus mała czcionka pytan, muzyczka w trakcie pytań, ciężko się też przestawić na tak duże kwoty. Dodawanie puli mistrzom po wygranej trochę dziwi, ale to już problem sponsorów xD Ogółem bardzo ciekawi mnie wynik oglądalności dzisiejszego odcinka.
@John_Edgar_Hoover na minus trochę dziwni uczestnicy. Bez sensu takie darcie mordy co chwila + te wybuchy radości xD
@John_Edgar_Hoover ja sie tylko do czcionki dowale. Kurde ktos na to patrzył przed emisja z więcej niż 15cm? 😅
@Bethesda_sucks: powinni, wtedy w Wielkim Finale też powinno to być zaliczone, encyklopedie wymieniają obie formy :)
- 3
- 2
#1z10 wielki final pewny, brawo BB :)
- 3
#1z10 narcyz ale kozak
- 1
#1z10 ten Baton z nr 2 już grał w jaka to melodia

















Uczestnik: Dyktatura.
#1z10