Uczestnik: Dyktatura.


@uncle_freddie: powinni mu to uznać :)
Jak trafią się oszołomy, to teokrację od dyktatury będzie różniło tylko to, że pierwsza będzie o podłożu głownie religijnym, a druga raczej świecka.
  • Odpowiedz
Jestem autystykiem, bo w życiu cieszą mnie takie rzeczy jak oglądanie AoK lub kochane #1z10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) a może jestem jak pani nr 1 i interesuje mnie prawda i piękno?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#awanturaokase
Ogółem pozytywne zaskoczenie. Tak jak nie jestem zwolennikiem zmian (wciąż muszę się przyzwyczaić do nowego wystroju #1z10), tak wypada to obiecująco. Na minus mała czcionka pytan, muzyczka w trakcie pytań, ciężko się też przestawić na tak duże kwoty. Dodawanie puli mistrzom po wygranej trochę dziwi, ale to już problem sponsorów xD Ogółem bardzo ciekawi mnie wynik oglądalności dzisiejszego odcinka.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach