Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
trach

trach

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34023
  • Znaleziska 13661
  • Mikroblog 20362
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 4
vorky
vorky
28.03.2026, 10:46:39
  • 451
Pani Redaktor jest głupia czy udaje ? Nie ma takiej opcji na polexit ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#polityka #heheszki #bekazpisu #bekazprawakow #czarnek
vorky - Pani Redaktor jest głupia czy udaje ? Nie ma takiej opcji na polexit ( ͡°( ͡°...

źródło: 1000034337

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach 28.03.2026, 10:49:43 via Wykop
  • 2
Pani Redaktor jest głupia czy udaje


@vorky: Nie. To Ty.
  • Odpowiedz
Widelec_
Widelec_
26.03.2026, 11:03:40
  • 45
Do utraty wizerunku i wiarygodności światowego hegemona już się przyzwyczailiśmy. Do tego, że na pierwszą armię świata wystarczy dyscyplina, determinacja, bunkry i latające motorynki też.

Ale kolejną, na razie cichą kompromitacją cwela jest upadek amerykańskiej propagandy. Od lat 1930'tych ładowano miliardy dolarów w Hollywood i ich przemysł rozrywkowy, by nieśli przesłanie w świecie o wyjątkowości tego kraju, jego "wartościach" i sile. Cały świat wierzył w ich propagandę, śpiewał ich piosenki i oglądał
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach 26.03.2026, 11:06:44 via Wykop
  • 5
@Widelec_: A potem przyjdzie refleksja że to tylko tępa lewicowa propaganda.
  • Odpowiedz
Blaszczykowski_Robert
Blaszczykowski_Robert
26.03.2026, 08:14:54
  • 7
#wroclaw #jagodno
Blaszczykowski_Robert - #wroclaw #jagodno

źródło: jagodno

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach 26.03.2026, 08:24:44 via Wykop
  • 0
@Blaszczykowski_Robert: Nieźle. Uśmiechnięci wyborcy postkomuny wytworzyli sobie na Jagodnie neoORMO.
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
23.03.2026, 12:21:48
  • 6
I ten sam Bosak pierdzieli jak to fundusz sprawiedliwości to pierdoły i zasłona dymna. Za to leci zajmować się sprawą w której oboje sprawców jest już skazanych.
Gdzie nikt nikogo nie bronił.

#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polska
TenXen47 - I ten sam Bosak pierdzieli jak to fundusz sprawiedliwości to pierdoły i za...

źródło: ca4f8b07a96c488ecb50f97052a86bd552af57cefb0593eb5a4b46a59da1db1f

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach 23.03.2026, 12:43:32 via Wykop
  • 0
@TenXen47: Ilu siedzi i ile ukradli?
  • Odpowiedz
Kroledyp
Kroledyp
22.03.2026, 15:50:22
  • 1
#polityka
Znacie to powiedzenie, jak pisowiec kogoś oskarża o coś to tak naprawdę jest to przyznanie się do winy i sam po stokroć popełnił taką przewinę
Czarnek zapowiedział, że oni będą budować oddziały położne, oczywiście niepowstanie żaden le 10 miliardów lekko stracą
Kroledyp - #polityka 
Znacie to powiedzenie, jak pisowiec kogoś oskarża o coś to tak ...

źródło: 56b98ff34b5f112e197e688c6fbd702df206feead128d2ac5a1802d3692fecf4 (1)

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach 22.03.2026, 16:08:10 via Wykop
  • 0
@Kroledyp: Niezła musi być szuria w tych uśmiechniętych kółkach wzajemnej adoracji że op się nie wstydził tych bredni tu napisać.
  • Odpowiedz
VanGogh
VanGogh
20.03.2026, 16:24:18
  • 2
#parowki Chciałem tylko oświadczyć, że strasznie mnie wku#wiają dietetycy atencjusze wypowiadający się na temat parówek. Parówka parówce nierówna. Jeśli jakiś dietetyczny śmieć chce poruszyć ten temat to w nawiązaniu do konkretnej marki i składu Tak byłoby uczciwie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach 20.03.2026, 16:37:36 via Wykop
  • 0
@VanGogh: Polecam wykład. Bez szurskich bredni. Same konkrety.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
19.03.2026, 07:34:25
  • 341
#polityka Profesor Dudek króciutko z Przemo
badreligion66 - #polityka Profesor Dudek króciutko z Przemo

źródło: 1000039053

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach 19.03.2026, 07:39:17 via Wykop
  • 2
@badreligion66: Dudek to ten co wstąpił do ZSMP podczas stanu wojennego?
  • Odpowiedz
Szinako
Szinako
17.03.2026, 19:42:58
  • 9
Chciałbym wierzyć w cokolwiek chociaż w połowie tak mocno, jak Wojczal wierzy w to, że Trump ma jakiś błyskotliwy plan, według którego cały czas działa.( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://x.com/KWojczal/status/2033689683352322083

#iran #polityka #wojczal #usa
Szinako - Chciałbym wierzyć w cokolwiek chociaż w połowie tak mocno, jak Wojczal wier...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach 17.03.2026, 19:45:38 via Wykop
  • 0
@Szinako: I wierzysz że przywódca najpotężniejszego państwa nie ma planu i jest szaleńcem niedołęgą czy kim tam akurat jest w lewicowej propagandzie?
  • Odpowiedz
zrzed
zrzed
zrzed
17.03.2026, 16:56:31
  • 1
#polityka
zrzed - #polityka

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach 17.03.2026, 17:23:09 via Wykop
  • 0
@zrzed: Tusk onuca za którego rządów zainstalowany w fotelu ministra kodziarz wypuszcza zdrajców współpracujących z Putinem w ataku hybrydowym na Polskę. Za poprzednich rządów onucy Tuska ruscy szpiedzy z lewymi przepustkami łazili po naszych jednostkach wojskowych i chlali wódę z naszymi służbami. Był też reset z Putinem ii współpraca z Putinem przeciwko prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu. I to wszystko prawda w odróżnieniu hasła wyborczego Tuska o wyprowadzaniu z unii.
  • Odpowiedz
trach
trach 17.03.2026, 18:37:13 via Wykop
  • 0
@radkoski: Potężny argument. Chyba jeszcze mocniejszy od XD. W sumie poziom w sam raz na uśmiechniętą elitę intelektualną.
  • Odpowiedz
Drizztek
Drizztek
Drizztek
16.03.2026, 17:44:28
  • 675
Największa beka z tego, że Nawrocki został prezydentem tylko dlatego; że zostal wybrany przez starego geja jak na Tinderze xd wyobrażam sobie jak Kaczyński siedzi, dostaje teczki z kandydatami wybranymi spośród pisowskich zasobów i wedle jego wytycznych: wysoki, postawny z żoną xd i przy Nawrockim dał w lewo xD

Długoletnia kariera? Osiągnięcia, które namaszczają go na największego reprezentanta Rzeczypospolitej? Nic z tych rzeczy xD

TLDR: Nawrocki został prezydentem Polski bo spodobał się
Drizztek - Największa beka z tego, że Nawrocki został prezydentem tylko dlatego; że z...

źródło: image_picker_D4C980C1-05F4-43DE-8A16-6EC8BB472928-40608-0000097B5D633207

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach 16.03.2026, 17:48:41 via Wykop
  • 11
@Drizztek: Sliniaczek Gertycha nadal spłakany. Ale śmieszniej lamentowałeś zaraz po wyborach. Pokazało się wtedy kim na prawdę są uśmiechnięci intelektualiści.
  • Odpowiedz
trach
trach 16.03.2026, 18:01:20 via Wykop
  • 4
bo kocham Polskę i jestem patriotą


@Drizztek: Dziwny ten Twój patriotyzm. Uważasz większość Polaków za debili bo nie zagłosowali tak jak chciałeś. Tak pisałeś:

wszystko fajnie, ale nie wziąłeś pod uwagę, że większość Polaków to debile, którym trzeba co 5 minut przypominać co PiS robił, w innym wypadku zapomną i zagłosują jeszcze raz.

Wiem że jesteś biedną ofiarą przemysłu pogardy Tuska ale doprawdy Polsce byłoby lżej jakby nie miała takich
  • Odpowiedz
trach
trach 16.03.2026, 18:25:34 via Wykop
  • 1
@Drizztek: To że masz ponad 10000000 Polaków za debili mówi wiele o Twoim intelekcie. A powód dla którego zaszufladkowałeś rodaków mówi jeszcze więcej. I nie warto nawet wyśmiewać Twojego bajania o zmanipulowanych bo niczego nie pojmujesz.
  • Odpowiedz
trach
trach 16.03.2026, 18:49:36 via Wykop
  • 1
@Kawa_z_cynamonem: Tak? Kolejna ofiara Tuska?
  • Odpowiedz
tulipana
tulipana
tulipana
16.03.2026, 16:00:09
  • 6
Kiedy prawactwo jedno po drugim tworzy wpisy, że ojoj straszą polexitem - wiedz, że coś się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo najgorzej jak ci drudzy mieliby się mobilizować.

#polityka #bekazprawakow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach 16.03.2026, 16:03:09 via Wykop
  • 0
wiedz, że coś się dzieje


@tulipana: Może się dzieje zlecenie dla śliniaczków Gerdycha za kasę z Polnordu wypranej u Putina.
  • Odpowiedz
trach
trach 16.03.2026, 16:16:08 via Wykop
  • 0
@Kermit11: Pokaż te wpisy pisowców.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
14.03.2026, 10:40:26
  • 10
Kupiłem sobie 20 letniego wypasa, zawsze takiego chciałem mieć.

Salon Polska, pierwszy właściciel 3.0 diesel.

Wyposażenie : Dynamic Drive, Actvie Steering, Logic7, HeadUp Display, Fotele komfortowe, keyless access.

O
Warcomx - Kupiłem sobie 20 letniego wypasa, zawsze takiego chciałem mieć. 

Salon Pol...

źródło: image_picker_4F9EA142-AF1F-4002-B1BF-5A1496EB8A4D-73941-00000779124563AD

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach 14.03.2026, 10:42:08 via Wykop
  • 21
O pierdołach typu tempomat czy podgrzewane siedzenia nie wspominam


@Warcomx: Wspominasz.
  • Odpowiedz
Coxex
Coxex
14.03.2026, 10:01:24
  • 554
Czarnek już przygotowuje narrację pod POLEXIT.

Duet Nawrocki-Czarnek będzie chciał nas wyprowadzić z UE, bez tych biurokratów z Brukseli ostatecznie podporządkować sobie sądy, skończyć w Polsce z demokracją i nie ma w tym ani trochę przesady.

Część ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy. Jeśli ktoś wiedzący o tym nadal ich wspiera, jest zdrajcą Polski. Tylko i aż tyle.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #polexit
Coxex - Czarnek już przygotowuje narrację pod POLEXIT.

Duet Nawrocki-Czarnek będzie ...

źródło: IMG_8536

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach 14.03.2026, 10:07:42 via Wykop
  • 0
@Coxex: ale taguj #urojenialewakoidalne
  • Odpowiedz
trach
trach 14.03.2026, 10:39:48 via Wykop
  • 0
@Coxex: Zrobiłem screena. Jak nie zapomnę to Cię wyśmieję. O polexicie bajacie najwięcej wy śliniaczki Gertycha. To wasza kłamliwa i toporna propaganda by straszyć podobnych do was uśmiechniętych intelektualistów.
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
14.03.2026, 10:01:52
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach 14.03.2026, 10:06:12 via Wykop
  • 0
@adam-pajac: A może mierzysz emerytkę swoją miarą co?
  • Odpowiedz
P3tro
P3tro
14.03.2026, 09:47:32
  • 2
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi
Przez tego łacha wyzywającego mialem bana na dwa tygodnie? Jak to jest, że jakiś prymitywny fan patostreamow obraza wszystkich kyrych nie rozumie od lewaków, a jak sie go sprostuje uświadamiając jak niski ma iloraz inteligencji to dostaje sie bana?
#moderacja
P3tro - #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi 
Przez tego łacha wyzywającego miale...

źródło: 7427

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach 14.03.2026, 10:03:18 via Wykop
  • 0
@P3tro: Ale to Ty obrażasz.W tym wpisie i wielu innych. To może bana miałeś przez Ciebie intelektualisto.
  • Odpowiedz
atti
atti
14.03.2026, 09:30:20
  • 8
Piszę dodatek do Chrome, który po zainstalowaniu łatwo pokazuje czy na mirko masz do czynienia z notorycznym botem czy prawdziwą osobą. Analizuje wpisy, komentarze, ich czas dodawania, zamieszczane źródła i szybkość reakcji. Pozwoli to na sprawne umieszczanie ich na czarnej liście lub ignorowanie i oszczędzanie swoich nerwów i czasu.

Wszystkie dane są opracowywane na komputerze użytkownika.

Osoby, które zamieszczą komentarz dotyczący co przydałoby im się od takiego pluginu otrzymają wczesny dostęp. Plusujący
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach 14.03.2026, 09:36:37 via Wykop
  • 1
@atti: Można też do Firefox?
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat
12.03.2026, 19:12:26
  • 1
#kanalzero #polityka
Jak nawet na kanale zero grilluja batyra to wiedz ze cos sie dzieje. Poczytajcie czat, niezly psychiatryk
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trach
trach 12.03.2026, 19:15:38 via Wykop
  • 2
@why1sthat: Śliniaczki Gertycha dostały zlecenie. Tu na wykopie też.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 26
  • Strona 11 z 26
  • >
  • Kiedyś byłem młodszy, oddycham powietrzem, mam konto na wykopie.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.02.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.07.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.05.2020

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #uszatedane

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking