Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
the_dot

the_dot

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 692
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 684
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
the_dot
the_dot 24.03.2019, 10:47:37
  • 2
jaka żenada, zawsze współczuję gościom wywiadów, którzy nie są uprzedzani o takich wymysłach
#skoki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_dot
the_dot 24.03.2019, 09:37:10
  • 36
oni uratowali mu życie tym obniżeniem belki
#skoki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuba-jikj
kuba-jikj
24.03.2019, 09:40:11
  • 0
@the_dot: ale by z-----l z tej samej belki. Chyba by było 260+. I połamane giry
  • Odpowiedz
WhiteRaven12
WhiteRaven12
23.03.2019, 21:56:47
  • 5
Już przestali na niego gwizdać to zaraz nazwał ich "fuckers" xD
#ksw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_dot
the_dot 23.03.2019, 21:57:31
  • 1
@WhiteRaven12: Spoko, nikt nie zrozumiał!
  • Odpowiedz
the_dot
the_dot 23.03.2019, 10:30:33
  • 0
Jednak potrafi utrzymać telemark dłużej niż przez sekundę.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#skoki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R.....n
R.....n
konto usunięte 23.03.2019, 09:22:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#skoki ulga...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_dot
the_dot 23.03.2019, 09:22:59
  • 0
@Roozan: Ulaga* ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
the_dot
the_dot 22.03.2019, 14:12:49
  • 0
Zajc 2 metry bliżej i piękne lądowanie, dwie dwudziestki, Żyła czy skacze krótko czy długo, to lądowanie jak paralityk..
#skoki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RezolutnyPasikonik
RezolutnyPasikonik
21.03.2019, 20:17:53
  • 20
przegramy, a Piątek nie wejdzie nawet na chwilę. Róbcie screeny.

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_dot
the_dot 21.03.2019, 20:18:57
  • 0
@RezolutnyPasikonik: po co ma wchodzić, skoro z tak marnym środkiem pola, to on nawet piłki nie powącha?
  • Odpowiedz
matg4
matg4
matg4
16.03.2019, 16:12:33
  • 2
Cześć mirki i mirabelki! Jest to mój pierwszy post na mirko, dotychczas byłem biernym użytkownikiem chociaż jestem z Wami od 8 lat. Jak pewnie się domyślacie piszę bo jest sprawa( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie będę owijał w bawełnę, liczę na Waszą pomoc.

Żona mojego kolegi zachorowała na chorobę na którą choruje około 60 osób na świecie- Autoimmunologiczne zapalenie mózgu z obecnością przeciwciał przeciwko receptorom NMDA. Potrzebne są pieniądze na rehabilitację w Polskim Centrum
matg4 - Cześć mirki i mirabelki! Jest to mój pierwszy post na mirko, dotychczas byłem...

źródło: comment_ybSAwoxtyIYmFdyfRspQ6ujfaFzmDk5u.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_dot
the_dot 16.03.2019, 16:27:07
  • 1
@matg4: Być może warto zrobić znalezisko? Wykop już nie raz udowadniał, że wspólnie jesteśmy w stanie zrobić wiele.. (ʘ‿ʘ)

Trzymam kciuki za Laurę.
  • Odpowiedz
Niedoszacowany
Niedoszacowany
13.03.2019, 20:41:00 via iOS
  • 0
Co kibice Bayernu skandują po samobóju? Pewnie ktoś bieglejszy wie #mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_dot
the_dot 13.03.2019, 20:41:16
  • 1
@Niedoszacowany: nazwisko Gnabry’ego
  • Odpowiedz
JakiPiany
JakiPiany
10.03.2019, 13:55:48
  • 14
Moja mama to prawdziwa polka, kiedy tylko zawodnik z Niemiec, Austrii, Norwegii przyzwoicie skoczy komentuje to słowem "szmaciorz" :/
#skoki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_dot
the_dot 10.03.2019, 13:56:59
  • 0
@JakiPiany: to fajnie masz na chacie
  • Odpowiedz
MusicURlooking4
MusicURlooking4
08.03.2019, 05:56:59
  • 648
Jak #nauka pomaga nam odkrywać rzeczywistość.

#gruparatowaniapoziomu #astronomia #ciekawostki
MusicURlooking4 - Jak #nauka pomaga nam odkrywać rzeczywistość.

#gruparatowaniapoz...

źródło: comment_8xj2eKKSetbntgvytGlisAc4Ve7sZYfa.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_dot
the_dot 08.03.2019, 09:54:15
  • 14
@MusicURlooking4: musieli już wcześniej wiedzieć, jak naprawdę wyglada Pluton! Inaczej nie nazwaliby go imieniem psa z bajki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
the_dot - @MusicURlooking4: musieli już wcześniej wiedzieć, jak naprawdę wyglada Plut...

źródło: comment_fDt6uNkW4rHhFfzKbaYH3zM62hbt3o7E.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
draken046
draken046
02.03.2019, 16:51:00 via Android
  • 6
W sumie to mogliby częściej robić te miksowe drużynowki. Fajnie się to oglądało.
#skoki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_dot
the_dot 02.03.2019, 16:56:23
  • 0
@draken046: Kobiety skaczą na miarę możliwości z 10 belek wyżej, a faceci nadrabiają.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przynajmniej w polskiej drużynie tak to wyglądało.
  • Odpowiedz
K.....r
K.....r
konto usunięte 28.02.2019, 15:25:57
  • 638
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_dot
the_dot 28.02.2019, 17:04:18
  • 86
@Konor_MakGregor: Może nie znam się na Instagramie, ale dlaczego wypowiedzi Twojej zarzutki, tj. „Nie wiedziałam, jak Ci to powiedzieć..” są na białym tle i pojawiają się po lewej stronie, co wskazuje na to, że pisze to dziewczyna Oskara, bo później na biało jest wiadomość „To są jakieś żarty?”, a później Twoje wiadomości: „Niestety nie, zdradza Cię od dawna” są już w szarym dymku i po prawej stronie? Wygląda to tak,
  • Odpowiedz
Shewie
Shewie
27.02.2019, 04:38:33
  • 45
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_dot
the_dot 27.02.2019, 07:15:29
  • 4
@Shewie: Warto zauważyć, że omawiane zdjęcia w galerii znalazły się PÓŹNIEJ, niż zdjęcie w ringu - są wynonane/zapisane zaraz po zdjęciu „ringowym”. Hmmm... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
the_dot
the_dot 10.02.2019, 16:52:50
  • 5
MOŻNA ZWARIOWAĆ ZE SZCZĘŚCIA!
#skoki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_dot
the_dot 10.02.2019, 16:03:58
  • 3
chlopiarz się popłakał?
#skoki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

the_dot
the_dot 10.02.2019, 15:58:51
  • 11
10 METRZE XDDDD
#skoki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Strona 6 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.12.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking