Czy ktoś wie, może poradzić, w jaki sposób powinienem szukać tickerów na stooq.pl odnośnie amerykańskich obligacji 2,10 i 20/30+ letnich? Przy szukaniu Akcji/ETFów jest prosto, ale inne instrumenty... no nie wiem jak je znaleźć. Wpisując wszelkie "bond", "treasury", itp. nie daje mi oczekiwanych wyników.
#gielda
#gielda


źródło: comment_1656073844zgHMY11bdujaxrgAhEjPCo.jpg
PobierzCzeka nas zagłada.