Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
salasek

salasek

Dołączył 12 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9
  • Znaleziska 8
  • Mikroblog 1
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
sebawo
sebawo
24.04.2017, 10:06:06
  • 1
Czy jest jakiś sposób na założenie profilu zaufanego ePUAP bez łażenia po bankach/urzędach?
Mój bank ma możliwość założenia, ale muszę i tak iść do placówki....
#pytaniedoeksperta #epuap
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

salasek
salasek 01.08.2017, 12:04:56
  • 0
Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać.
@ZespolmBanku: "mBank: Ikona mobilności."
Trzeba mobilnie pomykać po mieście do najbliższego punktu.

P.S. Ja osobiście wierzę w to, że się w końcu doczekam możliwości założenia PZ bez wychodzenia z domu.
Pozdrawiam.
  • Odpowiedz

485

Kolejny szeryf idiota prawie doprowadza do kolizji

Kolejny szeryf idiota prawie doprowadza do kolizji

Przykład jazdy "zawodowego" kierowcy spod Poznania

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 29.11.2016, 21:45:38
  • 72
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    szeryfdrogowy
  • #
    jazdanasuwak
salasek
salasek 30.11.2016, 19:42:31
  • -3
@mazaken: Osobiście twierdzę, że omawiany szeryf to zwyczajny idiota, ale w przypadku stłuczki to nie koniecznie byłaby wina szeryfa:

Kierujący pojazdem mają dostosować prędkość jazdy nie tylko do ograniczeń wyznaczonych znakami drogowymi, lecz także w odniesieniu do warunków jazdy. Zgodnie z art. 19 ust. 1 Prawa o ruchu drogowym kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem.

Przy dostosowaniu prędkości jazdy kierowca powinien wziąć pod uwagę również
salasek
salasek 06.12.2016, 06:24:17
  • 0
@mazaken: Nie wyhamujesz, jak będziesz jechał z dozwoloną. Mówię o dostosowaniu prędkości do warunków. Nie jedzie się z maksymalną dozwoloną, jak drugi pas stoi.
Poza tym nie bronię szeryfa, tylko chciałem zaprezentować, że policja, albo sąd może mieć inne zdanie na temat "zatrzymywania na zderzaku".
Nie spinaj się tak.

1112

Pijany gość ujeżdża płynącego łosia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pijany gość ujeżdża płynącego łosia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

akcja od 0:30 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

smutna_rzaba
z
liveleak.com
dodany: 22.06.2015, 22:31:17
  • 104
  • #
    rozrywka
  • #
    swiat
  • #
    heheszki
  • #
    liveleak
salasek
salasek 23.06.2015, 12:04:45
  • 3
Nasuwa się pytanie:
I kto tu jest łoś....
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.06.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking