@Menosas: hahahah do czerwca 2023 XDDDD Przecież chłop psychicznie nie wytrzyma, żeby na wykopie idola nie bronić. Ale i tak pewnie już kilka fejk kont założonych.
@PuriPuriPrisna: widocznie nie skoro Boras nie raz opowiadał w kanale sportowym, jaki to ma dom i jak pewna Tajka przychodzi mu go sprzątać. Coś tam nawet wspominał, że jego sąsiedzi to Europejczycy Niemiec i jakiś Holender.
@MarcelinaM85: z tym brockiem lesnarem to mam wyraźnie, że 1:1 to była sytuacja bestii z tym nikodem zatówką. Szkoda, ze fame olał temat i dalej go nie pociągnął.
@kaszamistrz: ten przyjeb liże dupę nitrowi od jakiegoś czasu. Pewnie zauważył, że dzięki ciśnięciu muranskich widzowie nitra do niego przychodzili, wiec teraz będzie bronił go rekami i nogami byle by im sie przypodobać.
@wataf666: podobno miał podpisany kontrakt na jeszcze kilka walk, ale słabo sprzedał ppv i stwierdzili, że im nie opłaca się go trzymać i go w------i tak mleczny mówił u siebie na live
@peter1616: Jak kogoś nie interesuje seo-patologia:
Zdecydowaliśmy, że nie będziemy współpracować z Sylwestrem Wardęgą przy okazji najbliższej gali FAME 17. Nie otrzymał od nas propozycji prowadzenia programów poprzedzających wydarzenie. Nie wykluczamy jednak możliwości współpracy w przyszłości. Rozmowy na ten temat będziemy prowadzić w przyszłym roku.