W Psychopasie, Sybilla chciała włączyć w siebie jednostki: wybitne/skrajne/rewolucyjne/charyzmatyczne lub mające niecodzienne i niebanalne spojrzenie na rzeczywistość.
Z kolegą wymyśliliśmy głupią zabawę polegającą na burzy mózgów, jakie znane postacie historyczne (lub nawet żyjące współcześnie) zostałyby włączone do Sibilli a jakie uznane za np. zwykłego rzezimieszka/psychopatę i pozostawione na odstrzał albo zwykłego zdrowego człowieka i pozostawione
@marcpol: Aaa czyli poprostu stare numery ksiąg to te bez sumy kontrolnej. To się biję głową w mur xD
@pascal256: Tak, stare numery są bez sumy kontrolnej, bez zer i oznaczenia sądu. Wpisywanie zer nie jest konieczne, są automatycznie uzupełniane przez ekw.
#mangowpis #anime #touhou