@gagarin_kosmonauta: nie wiem co trzeba mieć w głowie (pewnie nic) żeby wpłacać bezrobotnemu 36 latkowi zamiast dać mu szanse aby poszedł do pracy i sobie zarobił xd
@NicolasLatifi: Po 1. Artykulikach o których pamięta już kilka osób w kraju. 2. Lukaszek przegrał i będzie przegrywał bo mitomania sie kończy. 3. Nikt nie ma zniszczonej opinii oprócz łukaszka.
@onogero: fani łukaszka bardzo aktywni i poklepują sie po plecach że ich guru nie przegrał. Śmieszne te ich fikołki w komentarzach ale przynajmniej jest wesoło.
@DarthRevan155: A ty tyle lat na tym wykopie przepierdziales i dalej wierzysz w bajki. Może czas żebyś wrócił do świata rzeczywistego i podjął jakąś prace.
@MilaKa88: Nikt nikogo nie wytyka palcami. Takie bajki opowiadasz żeby sobie polepszyć samopoczucie w swoim smutnym życiu. Za bardzo sie angażujesz jakby od tego zależał twój los. Odpuść i zajmij sie szukaniem pracy.