@corryand: O tak było już? Fuck. Ja dopiero odpaliłem Stream jak była 8 rano i bylo tylko dwie godziny. Jak narazie czas cofania rośnie i mam nadzieje ze tak zostanie...
Siemka. Przepraszam że dopiero jestem Nigdy wcześniej nie byłem na wykopie, i nie do końca wiedziałem o co chodzi, ale jak zobaczyłem jak zajebiście ogarniacie, to stwierdziłem że muszę w końcu tu wbić Dziękuję wam za wszystkie komentarze i słowa. Ale pozdrawiam ja księżyc i mózgownica #bigbrother
jeszcze ponad godzina streama a oni chcą, aby im zgasić światło.... wielki bracie, wymysl im jakieś zadanie, może skakanie do basenu czy coś ( ͡°͜ʖ͡°) #bigbrother
Wyobrażacie sobie co by było jakby Jukejka miała swój kanał na yt i robiła filmy jak robi makijaż? Przecież to by było po 7 godzin na odcinek ( ͡°͜ʖ͡°) #bigbrother
#bigbrother