Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mathiaz1

mathiaz1

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2924
  • Znaleziska 454
  • Mikroblog 2470
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 18
Goatifi
Goatifi
09.05.2026, 15:34:32
  • 3
łamanie!
#motogp
Goatifi - łamanie! 
#motogp

źródło: IMG_0868

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathiaz1
mathiaz1 09.05.2026, 15:38:59 via Wykop
  • 1
@Goatifi: @BoloMaster mam nadzieję, że jesteś z siebie dumny:-):
mathiaz1 - @Goatifi: @BoloMaster mam nadzieję, że jesteś z siebie dumny:-):

źródło: 1000020001

Pobierz
  • Odpowiedz
mathiaz1
mathiaz1 09.05.2026, 15:18:27
  • 2
#motogp
mathiaz1 - #motogp

źródło: 1000019999

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
09.05.2026, 15:47:16 via Wykop
  • 1
@mathiaz1:
Liczba hiszpanow musi się zgadzać. Jak Mir dojechał to ktoś musiał nie dojechać, padlo na #93
  • Odpowiedz
Messii
Messii
Messii
09.05.2026, 14:00:31
  • 0
#primemma siema ma ktoś linka ? Normalna sprawilna morda, mogę sie wymienić jak co
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathiaz1
mathiaz1 09.05.2026, 14:29:38 via Wykop
  • 5
@gregory-coolick: Kurła wiedziałem, że kojarzę ten kod xd:
mathiaz1 - @gregory-coolick: Kurła wiedziałem, że kojarzę ten kod xd:

źródło: 1000019989

Pobierz
  • Odpowiedz
mathiaz1
mathiaz1 09.05.2026, 14:57:09 via Wykop
  • 1
@gregory-coolick: Niech wpisze AEZAKMI
w miejscu loginu:-P
  • Odpowiedz
mathiaz1
mathiaz1 09.05.2026, 13:22:06
  • 1
Ajjjj Marc:-( po Q1 były nadzieje na dobry wynik.
#motogp
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goatifi
Goatifi
09.05.2026, 09:56:30
  • 8
jakby ktoś był spragniony dobrego ściganka to o 15:00 zaczyna się sprint #motogp na Le Mans (na jutro zapowiadają deszcze, więc wyścig też zapowiada się arcyciekawie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#f1
Goatifi - jakby ktoś był spragniony dobrego ściganka to o 15:00 zaczyna się sprint #M...

źródło: IMG_0867

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathiaz1
mathiaz1 09.05.2026, 13:20:08 via Wykop
  • 1
@Goatifi: Może Zarco zrobi powtórkę z zeszłego sezonu:-D Ja bym się nie obraził, zeszłoroczny wyścig to była dobra zabawa:-)
  • Odpowiedz
cation
cation
09.05.2026, 04:12:39
  • 72
Pijta ze mno kompot mirabelki i mirasy. Wczoraj zdałem (za 2. razem) kat. A i wreszcie mogłem przelecieć się podobno najnudniejszym moto na świecie😄, ktory to zalegał bezczynnie w garażu od miesiąca.
#motocykle #prawojazdy
cation - Pijta ze mno kompot mirabelki i mirasy. Wczoraj zdałem (za 2. razem) kat. A ...

źródło: 1000067471

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathiaz1
mathiaz1 09.05.2026, 09:07:05 via Wykop
  • 2
@saib75: Tylko niech zainteresowani pamiętają, że to prawko w mObywatel to tymczasowe na 30 dni, i nie ma co odwlekać wizyty w wydziale, jak już będzie do odbioru plastik.
  • Odpowiedz
mathiaz1
mathiaz1 09.05.2026, 09:17:06 via Wykop
  • 0
3 lata temu jak zdałem, to mi wygasło po 30 dniach, dopiero jak pokwitowałem odbiór w Wydziale, to się pojawiło mPrawojazdy legitne. Chyba, że znowu się coś zmieniło, a ja nie nadążam.
  • Odpowiedz
motospamer
motospamer
09.05.2026, 05:56:18
  • 4
Siedze na klopie na kempie i se wygenerowałem obrazek ilustrujący plan dzisiejszej zabawy i elo. Jak będę odpalał działalność komercyjną zajmująca się organizacją moto tripów to właśnie pod szyldem "WycurveisteTripy - Wycieczki pełne zakrętów". Trwają rozmowy z partnerem strategicznym - Orlen, dostawcą wahy dla uczestników.
Tymczasem wstaję, zesrałem się #motocykle #spierdotrip
motospamer - Siedze na klopie na kempie i se wygenerowałem obrazek ilustrujący plan d...

źródło: 1000019974

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathiaz1
mathiaz1 09.05.2026, 06:44:02 via Wykop
  • 0
@motospamer: Czy k-----y będą wliczone w cenę wycieczki?
mathiaz1 - @motospamer: Czy k-----y będą wliczone w cenę wycieczki?

źródło: 1000019979

Pobierz
  • Odpowiedz
mathiaz1
mathiaz1 09.05.2026, 08:48:01 via Wykop
  • 0
@motospamer: Fifty-fifty :-D
  • Odpowiedz
Paradajek
Paradajek
07.05.2026, 02:43:59
  • 2
David Beckham: "Rozmawiałem z prezydentem PSG, Nasserem. Powiedział, że w pierwszym roku pracy Luisa Enrique praktycznie każdej nocy spał w ośrodku treningowym, pracując nad tym, jak ma wyglądać drużyna, jak ma grać, kogo chce. Prezydent mówi, że nigdy czegoś takiego nie widział".
#mecz #pilkanozna #psg #francja

https://streamable.com/7kslsa
Paradajek - David Beckham: "Rozmawiałem z prezydentem PSG, Nasserem. Powiedział, że w...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathiaz1
mathiaz1 07.05.2026, 05:37:59 via Wykop
  • 11
@marcelus: No przecież jest napisane, że spał leń jeden.
  • Odpowiedz
mathiaz1
mathiaz1 05.05.2026, 19:42:44
  • 1
#mecz
mathiaz1 - #mecz

źródło: 1000019918

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathiaz1
mathiaz1 05.05.2026, 19:29:56
  • 2
Wygląda na to, że może dojść do niespodzianki i obie drużyny dzisiaj odpadną.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frijheid2
Frijheid2
05.05.2026, 15:37:07
  • 16
Dopiero teraz zorientowałem się, że mistrzem Szwecji w piłkę jest Mjällby AIF. Pierwszy raz usłyszałem nazwę miasta, więc sprawdzam, a to ma 1400 mieszkańców. Stadion (w innej wiosce) pojemność 6000. Cała Gmina Sölvesborg ma 17.000 mieszkańców.
Liga szwedzka miała już 11 różnych mistrzów w XXI wieku. Dla porównania dość różnorodna Ekstraklasa 8.

#pilkanozna #mecz #szwecja #allsvenskan
Frijheid2 - Dopiero teraz zorientowałem się, że mistrzem Szwecji w piłkę jest Mjällby...

źródło: mjallby

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathiaz1
mathiaz1 05.05.2026, 16:19:23 via Wykop
  • 2
@Frijheid2: Johan Mjällby to był kiedyś taki obrońca Celtiku Glasgow. Może rodzina?:-D
  • Odpowiedz
Shinyz0
Shinyz0
05.05.2026, 13:54:51
  • 0
Jak wjeżdżacie do galerii to pobieracie bilecik i płacicie czy boczkiem xD mnie zawsze gryzie sumienie w ostatniej chwili i pobieram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motocykle
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathiaz1
mathiaz1 05.05.2026, 14:53:56 via Wykop
  • 0
@Shinyz0: A czytałeś regulamin? Bo u mnie w mieście w galerii jest napisane, że motocykliści parkują za free i dlatego też szlabany są krótsze żeby się można motocyklem bez problemu zmieścić.
  • Odpowiedz
mathiaz1
mathiaz1 05.05.2026, 15:16:18 via Wykop
  • 5
@Shinyz0: No, u mnie jest takie coś:
I w jednej Galerii są krótsze szlabany, a w drugiej jest obok szlabanu taka zatoczka zrobiona właśnie żeby się przecisnąć na moto. Zwracajcie uwagę na takie rzeczy, bo być może tracicie hajs na coś co jest bezpłatne dla Was.
mathiaz1 - @Shinyz0: No, u mnie jest takie coś:
I w jednej Galerii są krótsze szlaban...

źródło: 1000019901

Pobierz
  • Odpowiedz
mathiaz1
mathiaz1 04.05.2026, 18:01:47
  • 3
Idą po swoje Hearts:

#mecz
mathiaz1 - Idą po swoje Hearts:

#mecz

źródło: 1000019881

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
02.05.2026, 05:43:28
  • 10
#mecz dobrze, że nie za napletki
WolnyBLN - #mecz  dobrze, że nie za napletki

źródło: 1000009278

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathiaz1
mathiaz1 02.05.2026, 07:00:19 via Wykop
  • 0
@WolnyBLN: Ale, że tak?
mathiaz1 - @WolnyBLN: Ale, że tak?

źródło: 1000019857

Pobierz
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
29.04.2026, 21:54:11
  • 86
Zegnamy tą czempions lig dla januszy i czekamy na prawdziwy futbol który można tylko zobaczyć w ekstraklasie
#mecz
wfyokyga - Zegnamy tą czempions lig dla januszy i czekamy na prawdziwy futbol który m...

źródło: temp_file6047008408700006880

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathiaz1
mathiaz1 30.04.2026, 08:03:47 via Wykop
  • 3
@wfyokyga: Kierowniku złoty!
  • Odpowiedz
mathiaz1
mathiaz1 29.04.2026, 20:20:01
  • 245
#mecz
mathiaz1 - #mecz

źródło: 1000019806

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
29.04.2026, 20:23:18 via Wykop
  • 39
@mathiaz1: - karnego ci mogę dać
- 5:1
- ale chciałeś karnego
- ale daj 3:1
  • Odpowiedz
mathiaz1
mathiaz1 29.04.2026, 19:44:33
  • 0
Sędzia postawił fortunę u buka, że padnie bramka.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yet_another_user
yet_another_user
29.04.2026, 19:41:23
  • 0
No to pograne
#mecz
yetanotheruser - No to pograne
#mecz

źródło: IMG_1276

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathiaz1
mathiaz1 29.04.2026, 19:42:56 via Wykop
  • 0
@yet_another_user: Zdenerwowali piłkarskich bogów.
  • Odpowiedz
mathiaz1
mathiaz1 29.04.2026, 19:31:33
  • 94
#mecz
mathiaz1 - #mecz

źródło: 1000019800

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
30.04.2026, 10:36:51 via Wykop
  • 0
@mathiaz1: XDD
  • Odpowiedz
Klima777
Klima777
29.04.2026, 16:23:30
  • 1
cieszmy sie z wczorajszego widowiska i patrzmy na to co dzis bedzie sie dzialo w LM. Wiem ze 90% sie nie zgodzi ale ja czuje ze dzisjejszy zwyciezca zostanie mistrzem w tym roku, pomijajac styl gry, to ze jest beka z tego ze arsenal sie zesra 2 m przed kiblem w premier league, to ze athletico od kiedy pamietam to nigdy nie bylo perłą jesli chodzi o piekno meczu, w tym momencie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mathiaz1
mathiaz1 29.04.2026, 16:50:30 via Wykop
  • 1
@Klima777: "dzisjejszy zwyciezca" Odważne słowa.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 21
  • Strona 4 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 29.12.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking