Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
luuka
luuka

luuka

Dołączył 6 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 633
  • Znaleziska 136
  • Mikroblog 497
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
  • Dodane (7)
  • Komentowane (20)
  • Plusowane (470)
luuka
luuka
luuka 22.02.2022, 20:00:34 via iOS
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luuka
luuka
luuka
Autor
22.02.2022, 20:08:54 via iOS
  • 0
@defoxe: Pytanie, czy tj. w ogóle istotne. Cokolwiek by to nie było to mam wrażenie, że Putin i tak będzie to miał w dupie.
  • Odpowiedz
defoxe
defoxe
22.02.2022, 20:15:46
  • 0
@luuka: no raczej
  • Odpowiedz
luuka
luuka
luuka 23.01.2022, 20:56:22 via iOS
  • 0
Dlaczego jak puszczam kotu miauczenie innych kotów, np. z yt, to ten nagle zaczyna się przytulać do człowieka, a oczy ma w moment jak pięciozłotówki?

Zastanawiam się, czy jest to dla niego w porządku pod kątem behawioralnym.

#koty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cirilla1989
cirilla1989
23.01.2022, 20:59:02
  • 1
@luuka: robisz kitku wodę z mózgu. A tak poważnie to jeśli jest kotek samotny to szuka innych z gatunku ;)
  • Odpowiedz
O.....t
O.....t
konto usunięte 23.01.2022, 22:13:21 via iOS
  • 0
@luuka: Bo on myśli, że to ty miauczysz i przychodzi cię pocieszać
Pewnie mu puszczasz taki koci lament gdzie kot woła matkę i płacze
Kot sam z siebie nie miauczy
Ja jak śpiewałam to kot wskoczył na mnie i się przytulał i pomrukiwał bo myślał, że mnie coś boli i jęczę z bólu xD
Koty to są bardzo wrażliwe istotki i empatyczne ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
luuka
luuka
luuka 24.12.2021, 20:33:19 via iOS
  • 1
Dzisiaj pierwsza wigilia z teściami. Zestresowany łamaniem opłatków i p--------o o życzeniach zdrowiu szczęściu i ble ble... Okazało się, że teściowie skromnie "zdrówka, szczęścia", byle do koryta szybko. Do tego flaszeczka z teściem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki, życzę Wam wszystkim takiej #wigilia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Megawonsz_dziewienc
Megawonsz_dziewienc
24.12.2021, 20:36:59
  • 1
@luuka: wstyd, wstyd ze niby udajecie religijnych obchodzac swieta, ale macie w------e i grzejecie wóde XD
  • Odpowiedz
luuka
luuka
luuka
Autor
24.12.2021, 20:42:36 via iOS
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
luuka
luuka
luuka 12.10.2021, 20:11:49 via iOS
  • 2
turbo puchacz
#mecz #pdk
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.04.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking