Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
hope_posting

hope_posting

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 490
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 490
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 3
hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 14:26:47
  • 16
Od czytania tagu vanderfiles ludziom tak sie dzieje

#vanderlore #vandercore #trvcelcontent #przegryw
hope_posting - Od czytania tagu vanderfiles ludziom tak sie dzieje 

#vanderlore #van...

źródło: 923

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest-nas-2-miliony
Jest-nas-2-miliony
Jest-nas-2-miliony
04.03.2026, 14:29:00 via Wykop
  • 17
@hope_posting: te profile to jakiś żymski psy-op
  • Odpowiedz
panthera_tigris
panthera_tigris
04.03.2026, 14:36:34 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 12:11:27
  • 17
Przez absolutny brak znajomych musze tu sie wypowiadać bo zamknąć mordy to zbytnio nie umiem

#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 11:44:48
  • 13
#przegryw #vanderlore #vandercore #trvcelcontent
hope_posting - #przegryw #vanderlore #vandercore #trvcelcontent

źródło: 922

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Van-der-le-Clerc
Van-der-le-Clerc
04.03.2026, 11:47:42 via Wykop
  • 1
@hope_posting:
Van-der-le-Clerc - @hope_posting:

źródło: 1000021189

Pobierz
  • Odpowiedz
hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 11:06:16
  • 7
#przegryw
hope_posting - #przegryw

źródło: 919

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hope_posting
hope_posting
Autor
04.03.2026, 11:23:02 via Wykop
  • 2
@panthera_tigris lubię oglądać jak ludzie wyzywają tych co to ogladaja od pdfów a druga grupa mowi ze to tylko kąkuterowe dziewczynki
  • Odpowiedz
hope_posting
hope_posting
Autor
04.03.2026, 11:42:50 via Wykop
  • 1
@panthera_tigris: a ja zazdrosny
  • Odpowiedz
hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 11:14:27
  • 19
Ci emo posterzy jak właśnie vander na tym tagu to najbardziej wyostrzają wymiar swojej męki czy jakies poetyckie mambo jambo dotyczące cierpienia a siedzą sobie w biurach czy na studiach a jedyny problem to brak cipy

#przegryw
hope_posting - Ci emo posterzy jak właśnie vander na tym tagu to najbardziej wyostrza...

źródło: 921

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wonsz337
wonsz337
04.03.2026, 12:42:22 via Wykop
  • 2
@hope_posting: lepiej jakby siedzieli w kołchozach spalarniach azbestu albo na bezrobociu u starych na wsi
  • Odpowiedz
p.....u
p.....u
konto usunięte 04.03.2026, 11:08:16
  • 6
#przegryw ostatnie pieniądze matki na mucha mayane
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 11:10:45 via Wykop
  • 3
@plomien_chaosu: matka powinna zrozumieć ze ta flota sie pomnoży tylko musi łut szczęścia wpasc
  • Odpowiedz
p.....u
p.....u
konto usunięte 04.03.2026, 09:45:27
  • 12
#przegryw stresuje się bo mam psychiatre e jakimś innym miejscu i uj wie czy trafię, no i check się zapalił p0171 fuel trim left bank. C--j też wie o co chodzi czy Zbyszek w warsztacie to zrobi czy zleje a tu jeszcze filtry i olej do tego. K---a nie lubię zalatwiac, dzwonić jeździć
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 09:48:27 via Wykop
  • 3
@plomien_chaosu: przepływomierz elektrostykiem spryskac i bedzie chodzić
  • Odpowiedz
hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 09:50:41 via Wykop
  • 1
@plomien_chaosu: no ja bym tak zrobił bo pan Mietek zacznie od tego a przy odbiorze powie ze pół dolotu powietrza wymienil s-------n xd
  • Odpowiedz
hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 10:18:29 via Wykop
  • 1
@plomien_chaosu: no sonda też mogła sie z----c dalej, ja kiedys 3 egry wymieniłem zanim sprawny dostałem xd Ale to moja wina bo kupowałem najtańszy XD
  • Odpowiedz
hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 10:28:29 via Wykop
  • 1
@plomien_chaosu: skoda łatwa w serwisie wiec mogło i sie z----ć, ale to fachowiec podlaczy pod kąkuter vaga i bedzie wiedział xd albo bydzie po kolei wymieniał aż trafi
  • Odpowiedz
hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 10:25:10
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 09:32:52
  • 18
Innowacyjny zestaw do leczenia wrzodów żołądka prosto z piekielni północnej. Tam służba zdrowia ma sie inaczej i po takiej jednodniowej szpitalnej kuracji idzie sie na plażę opalać...

#vanderlore #przegryw
hope_posting - Innowacyjny zestaw do leczenia wrzodów żołądka prosto z piekielni półn...

źródło: 915

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hope_posting
hope_posting
Autor
04.03.2026, 09:34:45 via Wykop
  • 5
@plomien_chaosu: klasyczny medyk z polnocy
hopeposting - @plomienchaosu: klasyczny medyk z polnocy

źródło: 916

Pobierz
  • Odpowiedz
hope_posting
hope_posting
Autor
04.03.2026, 09:57:10 via Wykop
  • 1
@feeling-of-justice: Spróbuj w----y, cola i pomarańcza. Jak tak sobie do komputerka pije czasem
  • Odpowiedz
hope_posting
hope_posting
Autor
04.03.2026, 10:17:27 via Wykop
  • 1
@feeling-of-justice: musiałbyś sodastream from izrael kupić i sam sobie lekko gazować, som tam też opcje bez cukru wiec jako tako to zdrowsze? Albo głupoty pisze idk
  • Odpowiedz
hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 10:02:17
  • 6
Wsumie ja wywaliłem vanderoskiego wiec zgodnie z prawem uzurpacji piekielny tron północny należy sie mi

#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hope_posting
hope_posting
Autor
04.03.2026, 10:08:17 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Paragon_Shepard
Paragon_Shepard
04.03.2026, 09:58:15
  • 8
#przegryw Vander twierdzi, że tron po nim obejmie męczennik, którego wydały na świat ziemie północnej piekielni. Ja pomimo bycia męczennikiem odpadam, bo jestem ze wschodniej piekielni.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 09:59:16 via Wykop
  • 1
@Paragon_Shepard: Ja bym mógł, ale ciepły sracz a w zasadzie deska od kibla mnie brzydzi troche
  • Odpowiedz
panthera_tigris
panthera_tigris
04.03.2026, 09:40:14
  • 4
impreza w północnej piekielni
#przegryw #vanderlore #vandercore
panthera_tigris - impreza w północnej piekielni
#przegryw #vanderlore #vandercore
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 09:42:36 via Wykop
  • 3
@panthera_tigris: impreza w piekielnii, każdy poppersy i przysiady na amundsena ehhh
hopeposting - @pantheratigris: impreza w piekielnii, każdy poppersy i przysiady na am...
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
04.03.2026, 09:27:29
  • 12
Pokaż dupe
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 09:28:10 via Wykop
  • 2
@matixrr: Nie, bo sie wstydzę
  • Odpowiedz
p.....u
p.....u
konto usunięte 04.03.2026, 09:19:28
  • 13
#przegryw
p.....u - #przegryw

źródło: 1666

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 09:20:15 via Wykop
  • 2
@plomien_chaosu: Męski Vander po anty-sissy therapy w piekielni północnej
  • Odpowiedz
hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 09:19:30
  • 7
Osralo mi cos dach gruza, chyba bocian bo taki wielki scat a wczoraj myłem meczennstwo

#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
04.03.2026, 09:23:18 via Wykop
  • 1
@hope_posting: to zły omen
  • Odpowiedz
hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 09:13:51
  • 12
Trochę pospane, wyruszę do sklepu po jakies czypsy i gazowany napój (jeszcze nie wiem jaki)

#przegryw
hope_posting - Trochę pospane, wyruszę do sklepu po jakies czypsy i gazowany napój (j...

źródło: 913

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hope_posting
hope_posting 04.03.2026, 05:23:28
  • 8
Trud skończon, kolchoz odbyty. Teraz sie przespać albo i nie i byczenie się na pryczy.exe

#przegryw
hope_posting - Trud skończon, kolchoz odbyty. Teraz sie przespać albo i nie i byczeni...

źródło: 906

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feeling-of-justice
feeling-of-justice
04.03.2026, 06:24:55 via Wykop
  • 1
@hope_posting: najciężej odespać pierwszą nocke.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • Strona 2 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 03.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking