Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko190
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fryc1906

fryc1906

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 628
  • Znaleziska 193
  • Mikroblog 435
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
  • Dodane (44)
  • Komentowane (92)
  • Plusowane (299)
fryc1906
fryc1906 08.11.2017, 15:15:32
  • 5
Pora na chyba mało znany i niedoceniany kawałek.
Mike Saint-Jules feat. Sandel - Broken Turn

#muzyka #trance #muzykaelektroniczna
fryc1906 - Pora na chyba mało znany i niedoceniany kawałek.
Mike Saint-Jules feat. S...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piobuko7
Piobuko7
Piobuko7
08.11.2017, 18:46:40
  • 0
Bardzo ciekawy kawałek, dzięki za udostepnienie bo nie znałem
  • Odpowiedz
fryc1906
fryc1906 07.11.2017, 10:51:15
  • 10
Na dziś kolejna perełka. Lost Tribe - Gamemaster.
#muzyka #trance #muzykaelektroniczna
fryc1906 - Na dziś kolejna perełka. Lost Tribe - Gamemaster. 
#muzyka #trance #muzyk...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fryc1906
fryc1906 06.11.2017, 19:26:54
  • 5
Mój pierwszy wpis pod tym tagiem. Postaram się wrzucać regularnie jakieś dobre utwory. Może komuś przypomnę jakiś dobry kawałek :)
Na pierwszy ogień Mike Shiver & Elevation - Hurricane (Mike Shiver Mix). Nie wiedzieć czemu katuję to ostatnio niemiłosiernie.

#muzyka #trance
fryc1906 - Mój pierwszy wpis pod tym tagiem. Postaram się wrzucać regularnie jakieś d...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gienek_
gienek_
gienek_
06.11.2017, 21:00:22
  • 1
@fryc1906: o tak, ten numer jest uzależniający. Jeden z najlepszych #vocaltrance-ów.
  • Odpowiedz
fryc1906
fryc1906 05.11.2016, 12:12:17
  • 1
Czy tylko u mnie nie działa "x" zamykający okienko wyboru rywali? Jestem zmuszony klikać "back" i dopiero "x". Już od kilku wersji gry to samo i powoli mnie to irytuje. Nikt tego nie zauważył jeszcze czy co?
#eu4
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII
InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII
05.11.2016, 12:31:10
  • 0
@fryc1906: zgłoś na forum
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 3 z 3
  • >

Peter Paul Frycki

  • Sosnowiec

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking