Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
efis
efis

efis

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 555
  • Znaleziska 133
  • Mikroblog 422
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
efis
efis
efis 21.08.2021, 17:27:21
  • 0
Pytanie do #elektryka ; jakie są dzisiaj głowne przyczyny pożarow powodowanych elektrycznością?
Jakie są ryzyka w obecnych technologiach (bez januszerki) w domowych instalacjach, ew. czy da się jakos dodatkowo zabezpieczyc (jakies fancy RCD)? Czy po prostu wylaczyc wszystko podczas dluzszego wyjazdu? Co poczytac w temacie?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypokowy_expert
wypokowy_expert
wypokowy_expert
21.08.2021, 17:33:26
  • 5
bez januszerki


@efis: bez janausza to pożaru nie będzie.

jakies fancy
  • Odpowiedz
Wiskoler_double
Wiskoler_double
21.08.2021, 18:44:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@efis: Watowanie bezpieczników, montaż wyłączników nadmiarowych o parametrach nie dobranych do instalacji. To wiąże się z przeciążeniami w obwodach i grzanie się przewodów.
Dorabianie nowych przewodów do starej instalacji i łączenie miedzi z aluminium "na skrętkę". Przy remontach układanie przewodów nie dobranych przekrojem do planowanego obciążenia, ewentualnie stosowanie przewodów swiecznikowych/kabelkowych w instalacji podtynkowej.
  • Odpowiedz

7

Rzepak - oferta odmianowa - Firma Nasienna Granum

Oferta odmianowa rzepaku ozimego, prezentowane odmiany populacyjne oraz mieszańcowe. Odmiany firmy Pioneer, Saatbau, HR Strzelce i Rapool.

efis
z
granumfn.pl
dodany: 31.12.2018, 17:16:56
  • 0
  • #
    polityka
  • #
    rozrywka
  • #
    elfik23nago

320

#AMA ze stewardessą czarterowych linii lotniczych

#AMA ze stewardessą czarterowych linii lotniczych

Cześć Kochani! Mam 25 lat i jestem stewardessą w jednej z czarterowych linii lotniczych. Bardzo lubię swoją pracę, daje mi dużo radości i na moje loty zawsze idę z uśmiechem:) Jeśli macie jakieś pytania bardzo chętnie zrobiłabym dla was #ama.

Vixxen
z
wykop.pl
dodany: 02.03.2018, 21:00:35
  • 199
  • #
    ama
  • #
    stewardesa
  • #
    podroze
  • #
    samolot
  • #
    lotnictwo
  • #
    ciekawostki
efis
efis
efis 03.03.2018, 19:18:22
  • 1
zaje*** ama, nie odpowiada na zadne pytania a jak juz odpowiada to bez konkretów (i.e zarobki) ...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking