Nie mamy amerykanskiej gieldy po prostu poki co jeszcze. XTB sie nie wyszukiwalo, bo miales wydaje mi sie filtr włączony - ale bardzo dobry feedback dla nas, ze to zle jest zaimplementowane zatem.
Ale ogolnie z takiego toola chciałbys korzystac, gdyby copilot i całośc miala wiecej danych, wiecej gield, raportow i copilot sie nie zesrał? Tylko wlasnie byl umocowany w wiekszym
Dam background jak w ogole wpadlismy na ten projekt i co, de facto, chcemy tutaj zautomatyzować. Na wstępie zaznaczę 2 rzeczy: - będę bardzo wdzięczny jak się ustosunkujesz, czy to co napisze cokolwike dla Ciebie zmienia i jakos przekonałoby Cię jako inwestora - ...musimy bardzo dobrze zastanowic sie jak to lepiej
Robię apkę, która AI-em + danymi finansowymi automatycznie prześwietla spółki:
https://deepmoat.eu
Wybiera najciekawsze i daje do każdej prosty, ludzki raport: co jest mocne, jakie ryzyka i na co uważać.
Chcialoby Ci sie wypisac funkcje konkretne, ktorych uzywasz, albo chętnie bys uzywał, a nie ma?
Jestesmy na etapie, gdzie wiele rzeczy możemy zbudować, tylko wlasnie potrzbujemy info od "nieznajomych" co
Nie mamy amerykanskiej gieldy po prostu poki co jeszcze. XTB sie nie wyszukiwalo, bo miales wydaje mi sie filtr włączony - ale bardzo dobry feedback dla nas, ze to zle jest zaimplementowane zatem.
Ale ogolnie z takiego toola chciałbys korzystac, gdyby copilot i całośc miala wiecej danych, wiecej gield, raportow i copilot sie nie zesrał? Tylko wlasnie byl umocowany w wiekszym
Dam background jak w ogole wpadlismy na ten projekt i co, de facto, chcemy tutaj zautomatyzować. Na wstępie zaznaczę 2 rzeczy:
- będę bardzo wdzięczny jak się ustosunkujesz, czy to co napisze cokolwike dla Ciebie zmienia i jakos przekonałoby Cię jako inwestora
- ...musimy bardzo dobrze zastanowic sie jak to lepiej