Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
codeq

codeq

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5756
  • Znaleziska 2095
  • Mikroblog 3661
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 72
  • Dodane (1488)
  • Komentowane (795)
  • Plusowane (1378)
wjtk123
wjtk123
24.06.2025, 07:20:10
  • 21
Przypominam, że dzisiaj trwa kolejny dzień w którym Polska traktowana jest przez Niemcy jak śmietnik na migrantów. Helmut nabazgrze na papierku, że migrant przybył z Polski, a polska Straż Graniczna grzecznie ich wszystkich do Polski przyjmuje, nie kwestionując tych podstaw. A to i tak ten lepszy scenariusz, bo Niemcy obecnie są na tyle bezczelni, że po prostu podrzucają ich nocą do naszego kraju

Polska powinna przywrócić kontrole graniczne na granicy z Niemcami.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naza_Dzikowski
Naza_Dzikowski
24.06.2025, 07:39:40 via iOS
  • 7
@wjtk123 słyszałem o przypadkach gdy Straż Graniczna zatrzymała grube Mokebe , a w niej każdy z nich w papierku miał nabazgrana ta sama datę urodzenia
  • Odpowiedz
BlackGorilla00
BlackGorilla00
24.06.2025, 16:06:43 via Wykop
  • 5
Wszystkich których znam w-----a to na max. Niemcy przerzucają do nas odpad z Afryki a nasz nieudolny rząd nic nie robi. Jeżeli naprawdę nic z tym nie zrobią, to konfederacja za 2 lata lekko zdobędzie ponad 20-25%.
  • Odpowiedz
MurdocIsGod
MurdocIsGod
24.06.2025, 15:25:25
  • 3
Czy wy widzicie co się dzieje na tych granicach!? Jak to jest w ogólne możliwe, że Niemiecka policja podsyła nam Bóg wie jakich ludzi pod granicę a nasze państwo z dykty jak zwykle zajmuje wszystkim tylko nie tym co jest w tym momencie naprawdę ważne. Ludzie sami się organizują w patrole i pilnują granic. Przecież to jest niepojęte. Gdzie jest cała dyplomacja? Na jakich zasadach to działa? Państwo z kartonu. W głowie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

H.....s
H.....s
konto usunięte 24.06.2025, 15:28:37 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MurdocIsGod
MurdocIsGod
Autor
24.06.2025, 15:40:58 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
25.06.2025, 07:16:55
  • 9
Dzisiaj mamy kolejny dzień obowiązywania niepisanego paktu Tusk-Merz, na podstawie którego Polska została przekształcona w śmietnik na migrantów z Niemiec. Odbywa się to albo na podstawie trefnych dokumentów nabazgranych przez niemieckie służby albo po prostu poprzez bezczelne, nocne podrzucanie ich do Polski.

Część krajów na granicy z Niemcami przywróciła kontrole graniczne, a Włochy regularnie odmawiają przyjmowania migrantów na podstawie lewych, niemieckich papierów. Tymczasem Polska stoi otworem i jest zupełnie podporządkowana niemieckiej polityce
wjtk123 - Dzisiaj mamy kolejny dzień obowiązywania niepisanego paktu Tusk-Merz, na po...

źródło: tm

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wjtk123
wjtk123
Autor
25.06.2025, 07:30:00 via Wykop
  • 2
@troglodyta_erudyta: No rzeczywiście dziwne, że za strategiczne ustalenia międzypaństwowe odpowiedzialny jest Prezes Rady Ministrów. On jest tylko od pisania twittów o PiSie i okresowego wściekania się.

Nie zignoruję i nie przemilczę masowego przerzutu migrantów z Niemiec do Polski, za co odpowiedzialny jest obecny rząd, ,,bo PiS". To jest ten sam poziom rozumowania jak lewicowych idiotek, które migranckie przestępstwa próbują zbywać stwierdzeniem, że ,,Polacy też gwałcą".

Jesteś pospolitym trollem, który draństwo
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
25.06.2025, 08:04:59 via Wykop
  • 2
Dzisiaj mamy kolejny dzień obowiązywania niepisanego paktu Tusk-Merz


@wjtk123: Brzmi wspaniale i o jest przyszłość. Oby jak najgłębsza integracja!
  • Odpowiedz
lormont
lormont
25.06.2025, 14:15:06
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IksdeHeheh
IksdeHeheh
25.06.2025, 14:17:26 via Wykop
  • 28
@lormont:
IksdeHeheh - @lormont:

źródło: IMG_5544

Pobierz
  • Odpowiedz
J.....s
J.....s
konto usunięte 25.06.2025, 14:29:17 via Wykop
  • 5
@IksdeHeheh: ceny prądu się obniży, ale podniesie się dystrybucyjne. W sumie bolak zapłaci więcej niż teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
p.....a
p.....a
konto usunięte 25.06.2025, 14:15:08
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
25.06.2025, 14:41:41 via Wykop
  • 1
@zimowyporanek: proszę bardzo: https://wykop.pl/wpis/82101505/ja-p------e-niby-chlop-gratuluje-sukcesu-ale-w-tak
@BrakWolnegoLoginu +60
Ja p------e, niby chlop gratuluje sukcesu ale w tak plytki sposob, ze juz lepiej byloby jakby sobie odpuscil #kosmos #polityka #spacex
więcej
  • Odpowiedz
zimowyporanek
zimowyporanek
25.06.2025, 14:47:29 via Wykop
  • 1
@powrut_krula: Szkoda życia. Cały ten wątek jest odklejony.
  • Odpowiedz
StopJanuszom
StopJanuszom
StopJanuszom
16.05.2025, 16:52:40
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
16.05.2025, 16:56:17 via Wykop
  • 4
@StopJanuszom: Trzaskowski oszukał? Ciekawa teoria
  • Odpowiedz
codeq
codeq 16.05.2025, 16:59:31 via Wykop
  • 4
@dodi-lukebakio: wiceprzewodniczący partii rządzącej
  • Odpowiedz
kakaowy_chlebicek
kakaowy_chlebicek
16.05.2025, 15:42:43
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cingciangciong
Cingciangciong
Cingciangciong
16.05.2025, 15:55:17 via Wykop
  • 1
@kakaowy_chlebicek: jaka aktorka kolega pyta xD
  • Odpowiedz
kakaowy_chlebicek
kakaowy_chlebicek
Autor
16.05.2025, 15:56:41 via Wykop
  • 1
@Cingciangciong: lol Nie wiem xd jakaś z czarnymi włosami ale nie zapamiętałem bo mocno średni
  • Odpowiedz
Wimix21
Wimix21
16.05.2025, 15:42:59
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

H.....s
H.....s
konto usunięte 16.05.2025, 15:46:28 via Wykop
  • 3
@Wimix21: ja zjadłem do kawy z litr lodów, trzy razy sobie dokładałem, i mam teraz mega sranie
  • Odpowiedz
StopJanuszom
StopJanuszom
StopJanuszom
16.05.2025, 15:06:13
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieranz
Kieranz
16.05.2025, 15:11:07 via Wykop
  • 0
@StopJanuszom: Jak tym razem dadzą z salami, to bojkotuję wybory ヽ( ͠°෴ °)ノ
  • Odpowiedz
EnzoMolinari
EnzoMolinari
16.05.2025, 15:17:17 via Wykop
  • 3
@StopJanuszom: aaa boli was dalej ta picca z jagodna pisiory aaaaależ piecze w odbyt najostrzejsza pitca świata bo pali już prawie 2 lata kwiiii
  • Odpowiedz
Lieutenant_Kim
Lieutenant_Kim
14.05.2025, 20:21:49
  • 5
Może niepopularna opinia, ale według mnie Musetti gra atrakcyjniejszy tenis dla oka niż Alcaraz
#tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hehe-hehehehe
hehe-hehehehe
hehe-hehehehe
14.05.2025, 20:26:27 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
tether69
tether69
15.05.2025, 09:19:02 via Wykop
  • 0
@Lieutenant_Kim: ogolnie o wzroscie i mniej 1,85m gracze zwykle graja ciekawszy tenis. z wysokich graczy to tylko lubie hurkacza ogladac bo jest nasz, ale reszta to nudne strasznie. im wiecej takich graczy jak alcaraz czy musetti tym lepiej dla widza
  • Odpowiedz
Jasak
Jasak
10.05.2025, 13:21:41
  • 23
Dobra jakiś tam opór Iga dała, czas na tiramisu na placu Świętego Pawła i można wracać do Polski.

Szkoda, ale to nie tak że Collins miała jakiś super dzień, Iga po prostu nic kompletnie nie gra.
Dzisiaj upadł ostatni argument przeciwko temu że formy ani psychy z nami nie ma: "przynajmniej cały czas dochodzi do ćwierć/pół finałów".
Odpadnięcie w drugiej rundzie to jest katastrofa i sygnał że wiele musi się zmienić.
Tego typu przegrana także da
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

futurehawk
futurehawk
10.05.2025, 13:24:07 via Wykop
  • 51
@Jasak: myślę, że miesiąc z Darią na Malediwach powinien naprawić wszystkie te niedociągnięcia XD
  • Odpowiedz
Lieutenant_Kim
Lieutenant_Kim
10.05.2025, 13:25:00 via Wykop
  • 8
czas na tiramisu na placu Świętego Pawła

@Jasak: Chyba Piotra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sztu3ka
Sztu3ka
10.05.2025, 12:08:13
  • 4
Daria krzyczy, ze ona chce jeszcze zostac, bo w Polsce zimno
#tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damilele
damilele
damilele
10.05.2025, 12:09:08 via Wykop
  • 2
@Sztu3ka: spokojnie pojadą na Malediwy, Igusia zabierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sztu3ka
Sztu3ka
Autor
10.05.2025, 12:11:58 via Wykop
  • 1
@damilele: no mam nadzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Daria tego potrzebuje
  • Odpowiedz
Lieutenant_Kim
Lieutenant_Kim
10.05.2025, 12:01:35
  • 55
Belgijski Bajerant z Igi maszynę do wygrywania zrobił zawodniczkę, która jest regularnie bajglowana na swojej ulubionej nawierzchni przez emerytki. Nie powiem, szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tenis
Lieutenant_Kim - Belgijski Bajerant z Igi maszynę do wygrywania zrobił zawodniczkę, k...

źródło: AA1EgzYF

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95
10.05.2025, 12:42:15 via Wykop
  • 29
@Lieutenant_Kim: po prostu z Darią w łóżku jej się nie układa. Wyraźny spadek nastroju
  • Odpowiedz
MirkoLord
MirkoLord
10.05.2025, 13:35:13 via Wykop
  • 21
@windows95: ile można wylizywać tę samą patelnię, ona już jest pusta xD
  • Odpowiedz
Fotarix
Fotarix
Fotarix
10.05.2025, 12:02:55
  • 3
Nie no, nie da się go oglądać. Zero chęci walki, proste błędy. Typowa łamęga #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OscarGoldman
OscarGoldman
10.05.2025, 11:58:45
  • 5
Nie no Wiktorowski to był szef, a ten cały Wim to on wziął sobie samograja i jak dojdzie do ćwierćfinału czy półfinału to ok, a jak nie to tez dobrze, ogólnie wszyscy oprócz Ryszczuka to wyebania, bo za rok to Iga będzie w top50, a jeszcze spokojnie może z 2-3 lata pograć na najwyższych obrotach, tylko trzeba jednak Wiktorowskiego, po dzisiejszej przegranej z Collins, telefon w rękę i dzwonić, błagać na kolanach
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fogensf
fogensf
fogensf
10.05.2025, 12:00:30
  • 2
Psycha już na samym dnie.. przecież ona nie stała się tak słaba tylko mentalnie jest tragiczna #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mdlejtecole
mdlejtecole
08.05.2025, 18:14:05
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ezekiell0
ezekiell0
08.05.2025, 20:28:54 via Wykop
  • 2
@mdlejtecole: pozdrawiam kolegę
ezekiell0 - @mdlejtecole: pozdrawiam kolegę

źródło: 1000035135

Pobierz
  • Odpowiedz
mdlejtecole
mdlejtecole
Autor
09.05.2025, 17:45:14 via Wykop
  • 0
@damilele: to może w przyszłym roku ;)
  • Odpowiedz
ezekiell0
ezekiell0
04.05.2025, 18:33:32
  • 4
Draper chyba zaraz bedzie rzigoł #tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kris-90
kris-90
kris-90
04.05.2025, 18:38:43 via Wykop
  • 1
@ezekiell0: dobrze, ze ostrzegasz, w takim razie przerywam posilek :/
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 69
  • Strona 23 z 69
  • >
  • Marność nad marnościami i wszystko marność.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.07.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 10.01.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.02.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking