Przypominam, że dzisiaj trwa kolejny dzień w którym Polska traktowana jest przez Niemcy jak śmietnik na migrantów. Helmut nabazgrze na papierku, że migrant przybył z Polski, a polska Straż Graniczna grzecznie ich wszystkich do Polski przyjmuje, nie kwestionując tych podstaw. A to i tak ten lepszy scenariusz, bo Niemcy obecnie są na tyle bezczelni, że po prostu podrzucają ich nocą do naszego kraju
Polska powinna przywrócić kontrole graniczne na granicy z Niemcami.
Wszystkich których znam w-----a to na max. Niemcy przerzucają do nas odpad z Afryki a nasz nieudolny rząd nic nie robi. Jeżeli naprawdę nic z tym nie zrobią, to konfederacja za 2 lata lekko zdobędzie ponad 20-25%.
Czy wy widzicie co się dzieje na tych granicach!? Jak to jest w ogólne możliwe, że Niemiecka policja podsyła nam Bóg wie jakich ludzi pod granicę a nasze państwo z dykty jak zwykle zajmuje wszystkim tylko nie tym co jest w tym momencie naprawdę ważne. Ludzie sami się organizują w patrole i pilnują granic. Przecież to jest niepojęte. Gdzie jest cała dyplomacja? Na jakich zasadach to działa? Państwo z kartonu. W głowie
Dzisiaj mamy kolejny dzień obowiązywania niepisanego paktu Tusk-Merz, na podstawie którego Polska została przekształcona w śmietnik na migrantów z Niemiec. Odbywa się to albo na podstawie trefnych dokumentów nabazgranych przez niemieckie służby albo po prostu poprzez bezczelne, nocne podrzucanie ich do Polski.
Część krajów na granicy z Niemcami przywróciła kontrole graniczne, a Włochy regularnie odmawiają przyjmowania migrantów na podstawie lewych, niemieckich papierów. Tymczasem Polska stoi otworem i jest zupełnie podporządkowana niemieckiej polityce
@troglodyta_erudyta: No rzeczywiście dziwne, że za strategiczne ustalenia międzypaństwowe odpowiedzialny jest Prezes Rady Ministrów. On jest tylko od pisania twittów o PiSie i okresowego wściekania się.
Nie zignoruję i nie przemilczę masowego przerzutu migrantów z Niemiec do Polski, za co odpowiedzialny jest obecny rząd, ,,bo PiS". To jest ten sam poziom rozumowania jak lewicowych idiotek, które migranckie przestępstwa próbują zbywać stwierdzeniem, że ,,Polacy też gwałcą".
@Lieutenant_Kim: ogolnie o wzroscie i mniej 1,85m gracze zwykle graja ciekawszy tenis. z wysokich graczy to tylko lubie hurkacza ogladac bo jest nasz, ale reszta to nudne strasznie. im wiecej takich graczy jak alcaraz czy musetti tym lepiej dla widza
Dobra jakiś tam opór Iga dała, czas na tiramisu na placu Świętego Pawła i można wracać do Polski.
Szkoda, ale to nie tak że Collins miała jakiś super dzień, Iga po prostu nic kompletnie nie gra. Dzisiaj upadł ostatni argument przeciwko temu że formy ani psychy z nami nie ma: "przynajmniej cały czas dochodzi do ćwierć/pół finałów". Odpadnięcie w drugiej rundzie to jest katastrofa i sygnał że wiele musi się zmienić. Tego typu przegrana także da
Belgijski Bajerant z Igi maszynę do wygrywania zrobił zawodniczkę, która jest regularnie bajglowana na swojej ulubionej nawierzchni przez emerytki. Nie powiem, szanuję ( ͡°͜ʖ͡°) #tenis
Nie no Wiktorowski to był szef, a ten cały Wim to on wziął sobie samograja i jak dojdzie do ćwierćfinału czy półfinału to ok, a jak nie to tez dobrze, ogólnie wszyscy oprócz Ryszczuka to wyebania, bo za rok to Iga będzie w top50, a jeszcze spokojnie może z 2-3 lata pograć na najwyższych obrotach, tylko trzeba jednak Wiktorowskiego, po dzisiejszej przegranej z Collins, telefon w rękę i dzwonić, błagać na kolanach
Polska powinna przywrócić kontrole graniczne na granicy z Niemcami.