#korsir Tak jak już kiedyś pisałem raczej jestem człowiekiem który nie udziela się na forum publicznym. Ale przez brak szacunku do ludzi którzy faktycznie obserwowali Kubę od początku, uroczyście dałem dziś unsuba i polecam zrobić to każdemu kto liczy, że te wypociny zmienią się w coś wartościowego. To jest niesamowite jak z tak wielkich ambicji i z kanału który oglądało się najlepiej można upaść tak nisko...
@Korsir można powiedzieć, że jestem dosyć wiernym widzem i nigdy się nie udzielam ale to co się o--------a ostatnie pół roku to już ludzkie pojęcie przechodzi, stąd moje rozgoryczenie.
@napoleon17 Dawałem do refermentacji mniej więcej ćwierć łyżeczki na butelkę, w efekcie na dnie robił się zbity osad z brokatem ale po dobrym wstrząśnięciu robił się efekt. Minus taki, że nie wstrząśniesz przed nalaniem ale jak już się poruszało ten osad to było łatwiej.
@Podstarzaly_Mandalorianin Sam zainwestowałem ale w nalewak 5L, clatronic bodajże. Jak na własne potrzeby super sprawa i najbardziej wzbudza zachwyt na grillach. ( ͡°͜ʖ͡°)
To jest niesamowite jak z tak wielkich ambicji i z kanału który oglądało się najlepiej można upaść tak nisko...