Siema czołgowe świry, chciałem ostatnio wrócić do wota po rocznej albo dłuższej przerwie. Działają jeszcze jakieś kody zaproszeniowe? Wiem że kiedyś były nawet na premki V tieru i jeszcze premium, ale teraz nie mogę znaleźć żadnego. ( ͡°ʖ̯͡°) #wot #worldoftanks #cebuladeals
@DziadekPuszka: @Lisek_Chrystusek: niech wam bozia w dzieciach wynagrodzi, w ogóle to albo coś się popsuło albo coś robię nie tak, bo przy zakładaniu konta klikam KONTYNUUJ i nic się nie dzieje, o co może chodzić? @Shadou: dobra nie spinaj sromu dzbanie (⌐͡■͜ʖ͡■)
@piniondz: sorry ale jednak te 500 golda premka i czołg wygrywają z jakimś t95 (⌐͡■͜ʖ͡■) udało się zrobić konto po prostu musiałem zmienić przeglądarkę XD dzięki jeszcze raz za kody kc was