Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko142
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
_________________
_________________

_________________

Dołączył 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 252
  • Znaleziska 208
  • Mikroblog 44
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (12)
  • Komentowane (2)
  • Plusowane (30)
_________________
_________________
_________________ 16.05.2026, 14:01:41
  • 1
Poleci ktoś książkę dla osoby wyjątkowo beznadziejnej? Co tylko zrzędzi, uzala się nad sobą. I przez co nie da się go w jaki kolwiek sposób polubić, bo jest i glupi i gluchy i "ślepy"? .. psa chlop nie chce, czytać nie umie. Gdy kogoś spotyka to sie paraliżuje i dostaje jakby sraczki..

Ogólnie przypadek wyjatkowo bez szans na cokolwiek.

#przegryw #ksiazki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozytoon
pozytoon
16.05.2026, 14:17:32 via Wykop
  • 2
@_________________: Abecadło Julian Tuwim - tutaj liźnie podstaw skoro czytać nie umie...a później to już z górki: Archipelag GUŁag, Oddział chorych na raka, Opowiadania kołymskie. A jak dalej się nie ogranie to sraczka, ale to coś nie jest mu obce, najwidoczniej...
  • Odpowiedz
_________________
_________________
_________________
Autor
16.05.2026, 17:16:57 via Android
  • 1
@Marian_Pe: @pozytoon czyli nie ma😃 szans dla huOPa.
  • Odpowiedz
_________________
_________________
_________________ 05.05.2026, 15:07:08
  • 1
Cześć. Wylogowalem się na telefonie z apki suno i nie mogę się ponownie zalogować przez #facebook a mialem tam od lutego konto premium i z 300 piosenkami.

Miał ktoś może podobny problem?

Z góry dziękuje za pomoc

#suno #muzyka #informatyka #produkcjamuzyki #telefony #przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_________________
_________________
_________________ 27.04.2026, 21:46:01
  • 0
Dobry wieczór miraski!
Jak oceniacie tego laptopa z aukcji ?? Kupować, nie kupować ? Sprzedawca legitny?? Handluje dość krótko.

https://allegro.pl/oferta/limitowany-laptop-hp-17-n100-16gb-1tb-ssd-hd-touch-torba-mysz-pendrive-18225526417

Z góry dziękuje za pomoc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof-mirko
krzysztof-mirko
27.04.2026, 21:56:08 via Wykop
  • 4
ale potworek, rozumiem, że jakieś specyficzne wymagania masz? jak dotyk i 17"?
procesor padaka i ekran pikseloza będzie okropna przy 1600x900

https://www.pepper.pl/promocje/laptop-asus-vivobook-16-ryzen-7-7730u-16gb-512gb-windows-11h-mozliwe-2125zl-mysz-asus-md101-za-1zl-rok-ochrony-od-uszkodzen350zl-1269937
np. taki cena zbliżona a nieporównywalnie lepsze parametry, ale nie jest dotykowy
  • Odpowiedz
yaszczur
yaszczur
27.04.2026, 22:02:02 via Android
  • 5
@_________________: w tych pieniądzach spokojnie znajdzie się Vivobook 16 na Ryzenie 7730U, albo coś z Intelem Ultra5 125H a nie N100, które nadaje się co najwyżej do jakiegoś homelaba.
  • Odpowiedz
_________________
_________________
_________________ 23.03.2026, 07:10:27
  • 73
Modern talking xD

"A taki był ładny... Amerykański.."

¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯

#ukraina #wojna #rosja
________________ - Modern talking xD

"A taki był ładny... Amerykański.."

 ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠...

źródło: 1000356633

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
23.03.2026, 07:13:34 via Wykop
  • 36
@_________________: Ej Mieciu, już nie lubimy szery szery polejmi!


( ͡º ͜ʖ͡º)
Krzewicielprawdy - @________________: Ej Mieciu, już nie lubimy szery szery polejmi!
...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Sathanas_Gloriam
Sathanas_Gloriam
23.03.2026, 08:29:53 via Wykop
  • 34
@_________________: Oczywiście takiemu szwabskiemu diskopolowcowi łatwiej jest wchodzić w tyłek ruskim, bo tam się takiej muzyki słucha na potęgę i jest to ogromny rynek zbytu. A Litwa? Dla tego szwaba to nieistotny kraik.
  • Odpowiedz
_________________
_________________
_________________ 21.03.2026, 21:05:42
  • 3
Cześć, poradziłby ktoś jakimiś ćwiczeniami na brzuch kortyzolowy? Przy wzroście 168 cm schudlem do 59 kg ale bebech pozostał :(

Z góry dziękuje!.

#przegryw #mirkokoksy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Black_Rabbit_of_Inle
Black_Rabbit_of_Inle
21.03.2026, 21:10:47 via Wykop
  • 2
@_________________: mi pomogło dopiero robienie cardio na 100% możliwości, co w moim przypadku oznaczało zwiększanie tempa i obciążenia na rowerku stacjonarnym
  • Odpowiedz
D.....y
D.....y
konto usunięte 21.03.2026, 21:10:58 via Wykop
  • 2
@_________________: dam 2k?
  • Odpowiedz
_________________
_________________
_________________ 10.02.2026, 14:03:35
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chuopochuop
Chuopochuop
10.02.2026, 14:04:16 via Wykop
  • 5
@_________________: Janusza
  • Odpowiedz
T3sla
T3sla
10.02.2026, 14:05:14 via Wypiek
  • 5
@_________________ tylko wtedy, gdy się w pracy kradnie, co popadnie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
_________________
_________________
_________________ 10.02.2026, 14:01:25
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_________________
_________________
_________________ 05.02.2026, 17:00:54
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio
05.02.2026, 17:03:35 via Wykop
  • 4
@_________________: pominales fragment o mutlimilionowych rzymianskich funduszach
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
05.02.2026, 17:07:08 via Wykop
  • 2
@_________________: jak Zuck zaczął pracę z Moskovitzem to Facebook już istniał i całkiem szybko się rozwijał. Oryginalnie Facebooka tworzył tylko Zuckerberg a oski Saverin za wszystko płacił. Potem dołączyli Moskovitz i Chris Hughes. Finalnie w-------i oskiego (podpisał niewygodną umowę w czym macał palce Peter Thiel z PayPala) i Saverin musiał się długo sądzić z Zuckerbergiem żeby oddał pieniądze i uznali go za współtwórcę Facebooka
  • Odpowiedz
_________________
_________________
_________________ 15.01.2026, 22:54:45
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deletenomads
deletenomads
deletenomads
15.01.2026, 22:55:39 via Wykop
  • 2
@_________________: Tak trzeba żyć.
  • Odpowiedz
_________________
_________________
_________________ 03.01.2026, 07:26:06
  • 1
Trzeba być pokornym, choćby dla tego że zawsze można coś w sobie zmienić nad czymś u siebie popracować.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 24.11.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking