Do kogo Varys wysyłał te listy o tym że Jon jest prawowitym spadkobiercą Żelaznego Tronu że na tej radzie nikt nie podjął tego tematu jakby nikt oprócz Starków tego nie wiedział.
#got
#got
źródło: comment_Bfxr026OETVWcayxxIR4hDL5TYa5Vg5f.jpg
PobierzKomentator
od 21.04.2024
Rocznica
od 07.06.2025
Gadżeciarz
od 05.09.2021
Mikroblogger
od 29.01.2021
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
@Spring90: No chyba nie ;)