Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko140
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Secla
Secla

Secla

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10898
  • Znaleziska 233
  • Mikroblog 10665
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 19
Secla
Secla
Secla 26.03.2026, 21:11:40
  • 2
Zemściło się ta ostatnia akcja ALbani #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla 26.03.2026, 21:10:17
  • 4
Oglądam tylko La Ligę i Lige mistrzów, to co dziś widze oddaje idealnie ten mem #mecz
Secla - Oglądam tylko La Ligę i Lige mistrzów, to co dziś widze oddaje idealnie ten m...

źródło: Ut9DlojWFjquyHNvGUeuDsZBgokhMZV8

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warren997
Warren997
26.03.2026, 21:10:53 via Wykop
  • 1
@Secla: czy to nie piękne?
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla 26.03.2026, 21:09:24
  • 1
60minuta, CZY BĘDZIE MIAŁ JESZCZE SIŁĘ!? xDD #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoysath
anoysath
26.03.2026, 21:10:01 via Wykop
  • 0
@Secla: ty myślisz że łatwo się biega 60 minut???
  • Odpowiedz
Hambercios
Hambercios
26.03.2026, 21:02:29
  • 1
Niech nasze eksperciki i trenerzy dalej p------ą, że powinniśmy grać trójką obrońców.
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla 26.03.2026, 21:06:22 via Wykop
  • 1
@Hambercios: @Eptu tu nie jest problem w trójce obrońców, tu jest problem już na etapie "grać" xDDD
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla 26.03.2026, 21:04:55
  • 5
Apeluje o uznanie obustronnej porażki Polski i Albani wpuszczenie Ukrainy i Szwecji na MŚ #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla 26.03.2026, 21:02:41
  • 3
"Na nasze szczęscie tylko dwóch" xDDDDDDDD TYLKO xDDDD #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla 26.03.2026, 21:02:11
  • 1
Nie wierzę jaka Albania jest beznadziejnia, a my to przebijamy xDDDDDDDD Jak to 2:0 powinno być #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla 26.03.2026, 20:59:48
  • 1
Szwecja 30% posiadania z Ukrainą i 2:0 xDDDD #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla 26.03.2026, 20:59:06
  • 0
Tak szczerze, to ci ALbańczycy to też mianianę niezla odwalają, czy wytrzymają 45min bez błędu w obronie? #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla 26.03.2026, 20:56:06
  • 1
Oni nie potrafia nawet piłki przyjąć xDDDD Betoniarek, a teraz on, parodia #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla 26.03.2026, 20:51:37
  • 4
Chłop już robi manewr ratunkowy, przerźniemy ale chociaż powie, "WPROWADZIŁEM TEGO WASZEGO PIETUSZEWSKIEGO I CO TO DAŁO?!" #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Antiax
Antiax
Antiax
26.03.2026, 20:52:04 via Wykop
  • 0
@Secla: Haha tak właśnie będzie
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla 26.03.2026, 20:34:43
  • 0
Zaraz wszyscy spuchną więc to już tylko formalność xD Będą spokojne MŚ bez kompromitacji przynajmniej! #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wshk
wshk
wshk
25.03.2026, 12:25:18
  • 807
#ukraina #bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja #polityka
wshk - #ukraina #bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja #polityka

źródło: obraz

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla 25.03.2026, 15:46:59 via Wykop
  • 0
@wshk: Gali sie tu kurła nie spodziewałem xD
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla 22.03.2026, 21:17:01
  • 4
Fede za Arbeloi to potwór! #mecz #realmadryt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla 22.03.2026, 20:38:03
  • 0
Hałsen Srałsen #realmadryt #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla 22.03.2026, 20:25:07
  • 1
Co tam chłopu za specyfik podali xd? #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cugowski
cugowski
22.03.2026, 20:26:56 via Wykop
  • 0
@Secla: Sok z kapusty kiszonej
  • Odpowiedz
Beeercik
Beeercik
22.03.2026, 20:27:01 via Android
  • 1
@Secla : Pavulonik
  • Odpowiedz
TB0000
TB0000
TB0000
22.03.2026, 20:14:37
  • 3
#mecz czy Courtois to najlepszy bramkarz w historii futbolu? xD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla 22.03.2026, 20:15:58 via Wykop
  • 0
@TB0000: już teraz dałbym go na 3 pozycji, ale pewnie po karierze będzie wyżej :D
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla 22.03.2026, 20:12:54
  • 0
Fede chyba odnalazł idealną pozycje, chłop idealnie wjeżdza w pole karne. Ciekawe czy tak zostanie jak reszta się wyleczy. #mecz #realmadryt
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

red7000
red7000
22.03.2026, 20:15:51 via Android
  • 1
@Secla Fede zawsze wychodziło strzelanie, jak miał zabezpieczony tył i ogarnięty środek - bo miał czas. xD

Tchou/Kross
Pitarch/Modrić
Bellingham/Arda

Jak ma tak sparowany środek, to może wychodzić wysoko.
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla 22.03.2026, 20:08:22
  • 3
Jakie Ołłowski kwity musi mieć na nich, że go jeszcze nie wywalili. #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal_LP
Michal_LP
22.03.2026, 20:09:54 via Wykop
  • 6
@Secla: przecież nie zarabia gadaniem, to może mieć wadę wymowy, a nie czekaj
  • Odpowiedz
wscieklizna_irl
wscieklizna_irl
20.03.2026, 00:50:22
  • 5
#crimsondesert #gownowpis #blackdesert
W bdo se pograjcie a nie
wscieklizna_irl - #crimsondesert #gownowpis #blackdesert
W bdo se pograjcie a nie

źródło:

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Secla
Secla
Secla 20.03.2026, 11:20:00 via Wykop
  • 0
@wscieklizna_irl: ja gram w to i w to, a tak bardziej to crimsona zamowilem preorder tylko dla bonusu w BDo xdd Tak bym pewnie w ogole crimsona nie kupił, drogi skin dla konia mi wyszedl ale uj tam :D
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla 20.03.2026, 19:10:02 via Wykop
  • 0
@grand_khavatari: W bdo ekonomia nie jest narzucana przez graczy, że tak powiem. No ceny spadły PENOW mocno, ja pamiętam jak zrobiłem swój pierwszy PEN to 155b wart był, z miesiąc później drugi. Głupi byłem zamiast wtedy wystawić i ew. by się sprzedał, bo praktycznie przestałem grać chwile po tym. Wróciłem do gry jak PEN kosztował 55b, a tydzień później przez Academie spadła cena do 14b xD. I W TYM momencie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 24
  • Strona 9 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.07.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.01.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking