@Saintius: mało komentuję(wyjątek jest dzień dzisiejszy), ale zawsze myślałem, że Paweł to ten lepszy z braci Kołodziejów. Ma wiele swoich wad, ale ubeka piotra to nawet mi się słuchać nie chce. Klnie co 1,5 słowa.
@elektryczny_mariusz: Dokładnie. Im dłużej to sledze, tym bardziej się przekonuję, że ci co najbardziej tu krzyczą na centralę, najbardziej nabijają temu o....wi oglądalność.