Najlepszy i największy sportowiec w historii sportu wielki CR7 na drugim miejscu Djokovic albo i nawet na pierwszym z Ronaldo są przyjaciółmi i tak samo genialni w swoich dyscyplinach i podobnie rozwalają w każdym wieku.Na trzecim miejscu pewnie ktoś z NBA lebron albo Jordan no i na czwartym piłkarz jednego klubu czyli Messi
#tenis Alcaraz się wycofuje jeszcze z Wimbledonu. To Sinner zgarnie wszystko w tym roku. Cóż.. można było się spodziewać że styl gry Alcaraza prędzej czy później przyniesie negatywne konsekwencje.
@mamracjewieszotym: Racja, teraz sobie odpocznie i szybko się upora z Daniłem. Liczę że w niedzielę Casperek mu się postawi, mączka to jego nawierzchnia ale chyba Sinner za wysokie progi.
@Gabrych92: Przed Rzymem też tydzień odpoczywał, a od meczu z Rublevem ledwo zaczął oddychać mimo że rozprawiał się z rywalami w dwóch setach. Przypominam że w Paryżu gra się do trzech setów, wystarczy że 1-2 zawodników bardziej mu się postawią i jest ugotowany. Do tego warto zauważyć jego kiepski bilans w pięciosetówkach plus mecze na mączce są bardziej wyczerpujące.
@mamracjewieszotym: Nie ma opcji, Sinner ledwo oddycha i Miedwiedwiew to nie jest gość z pierwszej łapanki obok Alcaraza i Djoko jako jedyny ma papiery aby wygrywać z Jannikiem
W wywiadzie dla Cointelegraph dwa dni temu Adam Back mówił, że założył się z kimś o to, że bitcoin przekroczy do następnego halvingu 1 mln $ oraz że przekroczy kapitalizację złota (około 1,6 mln $ za sztukę).
Ja nie jestem taki optymistyczny. Trzymam się kursu 1 mln $ za 1 btc do 2030.
#tenis Mam nadzieję że Alcaraz przejedzie się po tym Vacherocie w półfinale. Typ nagle nauczył się grać w tenisa, a jeszcze rok temu w challengerze w Poznaniu wyglądała jego gra bardzo kiepsko, podejrzany case
@Rafmi: Jak na lineup imprezy za 1200 zł/karent to jest średnio, jak z resztą przez wszystkie edycje po tym jak grubas wysrał się w oświadczeniu na uczestników. Kto w tym składzie jest wgl niby headlinerem na miarę takich cen biletów?
Nie wiem czy ja wypadłem z obiegu czy scena i trendy się tak zmieniły że jedyne do czego mógłbym się tam bawić to Hardy
@Rafmi: Tylko zerknąłem żeby się upewnić i tak, Sunrise to chyba festival tylko dla tych ktorzy nie umieją wygooglować sobie cen i LineUpu Airbeata gdzie za 200 Euro dostajemy lepszy LU i cywilizowany festiwal z całym zapleczem i infrastrukturą.
@jegertilbake: Dzięki za obszerne wyjaśnienie. Tak się składa, że mam dwa cele związane z btc, jednym z nich jest pozbycie się części tokenów po 7 latach aby zrealizować inną inwestycję, a drugim jest właśnie ta mityczna wcześniejsza emerytura. Nie ukrywam, że wolałbym większy wolumen zostawić pod ten drugi cel, ale czas pokaże jak wyjdzie :)
#tenis i teraz patrzcie Alcaraz z łatwością ekspresowo ogrywa Filsa czyli jeden z największych talentów młodego pokolenia. To oznacza że póki co nie ma co liczyć na jakąś ciekawą rywalizację w ATP. Dobrze że ten Sinner chociaż jest 🤭🤭🤭
#mecz #tenis #nba