Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PuDZ
PuDZ

PuDZ

Dołączył 18 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20013
  • Znaleziska 5470
  • Mikroblog 14543
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 226
PuDZ
PuDZ
PuDZ 21.01.2020, 09:29:58
  • 7
Jak ktoś nadal nie wierzy w wykolejenia we Wrocławiu, to tutaj powstał ranking najlepszych/najciekawszych jebnięć z 2019 roku: https://www.facebook.com/czympkjeblo/posts/486837858698009
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wroclaw
PuDZ - Jak ktoś nadal nie wierzy w wykolejenia we Wrocławiu, to tutaj powstał ranking...

źródło: comment_JIkN26pWqPudHjglTG6B9iAJuHzDtTEO.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PuDZ
PuDZ
PuDZ
Autor
21.01.2020, 09:30:22
  • 5
@PuDZ:
PuDZ - @PuDZ:

źródło: comment_CCXpEEN38EevJ48Ro4rgfXKUS8rc6aVU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wozyack
Wozyack
21.01.2020, 10:52:07
  • 4
@PuDZ: Luźne skojarzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wozyack - @PuDZ: Luźne skojarzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_pCZSxULgbt6GE35IHaazrwotrkzAU1VN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
PuDZ
PuDZ
PuDZ 20.12.2019, 09:21:13
  • 1
https://www.dekudeals.com/games

Jak pewnie większość wie, trwa duża świąteczna wyprzedaż na eshopie. Jakieś gry polecacie lub zakupiliście?

Moje obecne zakupy:
- Enter the Gungeon
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TrueGrey
TrueGrey
20.12.2019, 09:51:54
  • 1
@PuDZ: Broforce jest chyba w całkiem niezłej promce
  • Odpowiedz
nokash
nokash
20.12.2019, 13:55:27 via Android
  • 0
@PuDZ i o czym ten steamworld
  • Odpowiedz
PuDZ
PuDZ
PuDZ 18.12.2019, 13:39:23
  • 15
Oś czasu jebnięć/wykolejeń komunikacji miejskiej we #wroclaw , stan na grudzień.

Autor: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3265207993495785
PuDZ - Oś czasu jebnięć/wykolejeń komunikacji miejskiej we #wroclaw , stan na grudzie...

źródło: comment_UD2n8GW1Mm31nB83xSSsYTs1gNElIl5f.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Domciu
Domciu
18.12.2019, 14:04:58 via Android
  • 1
@secret_passenger: Ilość jebnięć w danym dniu?
  • Odpowiedz
itakniktniezapamieta
itakniktniezapamieta
itakniktniezapamieta
18.12.2019, 14:45:52
  • 1
@secret_passenger: @Domciu: jak dla mnie to jest sumą zgłoszeń że coś z MPK było nie halo, czyli awaria drzwi, blokada czy tam wykolejonko. Autorka powinna zrobić stack bar chart z wyróżnieniem typu

Jak ktoś mi surowe dane ogarnie to zrobię ładniej
  • Odpowiedz
PuDZ
PuDZ
PuDZ 04.12.2019, 15:39:08
  • 0
Polecacie jakieś tanie dodatkowe pady do Switcha? Głównie mi chodzi o możliwość grania ze znajomymi w 4 osoby. Czy najlepszą opcją będzie dokupienie dodatkowych 2x joycon?
#nintendoswitch
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PuDZ
PuDZ
PuDZ
Autor
04.12.2019, 15:59:16
  • 2
@Tymariel: oks, to wtedy może dokupię do nich takie coś za około 30zł. Imo będzie to lepiej w dłoniach leżeć
PuDZ - @Tymariel: oks, to wtedy może dokupię do nich takie coś za około 30zł. Imo będ...

źródło: comment_YFHDTbvoas1XcYiMpMbYtLY49PS2hzRA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
CoYoT
CoYoT
06.12.2019, 00:18:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PuDZ: Polecam tę plastiki, bardzo wygodne i na okazjonalne imprezowe granie jak znalazł.
  • Odpowiedz
PuDZ
PuDZ
PuDZ 24.11.2019, 11:05:06
  • 3
Elo wykopki.
Postanowiłem zrobić sobie wyzwanie. Ile plusów do 12:05 tyle km przebiegnę na rowerze dzisiaj.
#glupiewykopowezabawy
PuDZ - Elo wykopki.
Postanowiłem zrobić sobie wyzwanie. Ile plusów do 12:05 tyle km ...

źródło: comment_VH4x3m8EPd99XCmEwoDvODiZzeJ2HhGc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PuDZ
PuDZ
PuDZ 16.11.2019, 17:29:15
  • 0
Mireczki, na Amazonie.de nowy Nintendo Switch znowu po 300 eur (około 1285zł). Jak jest w przyszlosci z gwarancja, jest producenta czy amazonu na dwa lata?
#nintendoswitch
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....2
konto usunięte 16.11.2019, 17:31:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PuDZ: @iamtehwin: ma racje. Amazon ma dobry serwis.
  • Odpowiedz
PurpleHaze
PurpleHaze
16.11.2019, 17:40:30
  • 1
@PuDZ: https://www.pepper.pl/promocje/10-bonus-za-zakup-doladowania-do-amazon-de-za-min-30-u-parnetrow-zabka-inmedio-i-inne-at-amazon-193932
  • Odpowiedz
PuDZ
PuDZ
PuDZ 04.11.2019, 21:26:19
  • 0
Hej Mireczki z #wroclaw . Znacie jakieś puby/lokale z planszówkami gdzie można ze znajomymi usiąść w około 8 osób, pograć i napić się piwka? Znam obecnie te:

- hex
- cybermachina
- padbar
- ar-bar
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kevin1337
Kevin1337
04.11.2019, 23:09:18 via Android
  • 1
@krave GRRamy Bar , dziś przechodziłem to nikogo nie było a gier sporo
  • Odpowiedz
pekak
pekak
05.11.2019, 06:59:59
  • 0
@PuDZ: jeszcze w Firleju można z tego co wiem
  • Odpowiedz
PuDZ
PuDZ
PuDZ 16.09.2019, 18:52:01
  • 0
Mireczki wybieram się na podróż do USA na Florydę i mam pytanie odnośnie internetu w stanach (internet na 10 dni).
Wiem że można w wielu miejscach skorzystać z darmowego wifi ale chcę mieć też dostęp w miejscach mniej popularnych do internetu, tak w razie czego.

Znalazłem kilka ofert:
- https://surfroam.com/products/surfroam-esim-global - 750 mb za 15 eur
- https://www.gigsky.com/gigsky-iphone-xs-max-xr-cellular-data-only-plans/ - 1 gb - 20 usd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KranikSpolski
KranikSpolski
16.09.2019, 18:54:09 via Android
  • 2
Tam nie ma starterow. Musisz znaleźć punkt operatora. Z doświadczenia wiem, że najłatwiej turyście kupić numer jest w T-Mobile. Niestety o ile dostajesz wszystko za free I 10GB to kosztuje to 50$+raz+opłata aktywacyjna

EDIT: jak jedziesz do rodziny to zapytaj się czy maja "Obama Phone". Tam jest chyba 2Gb/mać i darmowe rozmowy i smsy. Plus z telefonu zrobisz hotspot.
  • Odpowiedz
ptasigryp
ptasigryp
ptasigryp
17.09.2019, 01:12:00 via iOS
  • 1
@PuDZ: Najtaniej prepaid w wallmarcie, chyba 45$ dalem za 10gb na miesiac
  • Odpowiedz
PuDZ
PuDZ
PuDZ 10.09.2019, 10:22:04
  • 0
Jest jakiaś oficjalna informacja co się stało z aplikacją wykopu w AppStore? Czemu została usunięta? I co z wersją beta która wygasła? @wykop

Było znalezisko ale brak oficjalnej odpowiedzi: https://www.wykop.pl/link/5010465/aplikacja-wykop-zostala-usunieta-z-app-store/
Rozumiem że teraz mamy używać alternatyw? https://apps.apple.com/us/app/zakop-wykop-pl-browser/id1440067004 lub wkrótce https://www.wykop.pl/tag/otwartywykopmobilny/ ?
#iphone #ios #wykop
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PuDZ
PuDZ
PuDZ
Autor
10.09.2019, 10:32:27 via iOS
  • 0
@idzpanwuj: dziękuję, i teraz to jest oficjalna odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Voltix
Voltix
Voltix
10.09.2019, 13:35:36
  • 0
@PuDZ: I ludzie dalej beda zyc w niewiedzy
  • Odpowiedz
PuDZ
PuDZ
PuDZ 16.08.2019, 13:06:29
  • 35
Ładnie ktoś na magnolii wjechał XD
#wroclaw
PuDZ - Ładnie ktoś na magnolii wjechał XD
#wroclaw

źródło: comment_dSmcmRGDHtlp1gNgUURoz2GXh78ixmHb.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

guma_balonowka
guma_balonowka
16.08.2019, 13:15:49 via iOS
  • 9
@PuDZ: nielegalne wyścigi tramwajów znów zagrożone
  • Odpowiedz
kefaise
kefaise
16.08.2019, 13:24:09
  • 12
@PuDZ: Nasuwa mi się jedno pytanie:

Jak?
  • Odpowiedz
PuDZ
PuDZ
PuDZ 09.08.2019, 08:28:32
  • 0
Mireczki, orientuje się ktoś ile trwa naprawa klawiatury w macbook pro 2018? Chciałem skorzystać z programu wymiany klawiatur ze względu na podwójne tapnięcia niektórych przycisków.

#macbookpro #macbook #apple
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ewridejhardtrajning
ewridejhardtrajning
09.08.2019, 14:15:11
  • 0
@PuDZ: najpierw go czyszczą to 1d roboczy jeśli nie wysyłają - z wysyłka pewnie koło tygodnia, a wymiana jak się nie uda to 2-3 tygodnie
  • Odpowiedz
PuDZ
PuDZ
PuDZ 07.08.2019, 20:08:37
  • 0
Mireczki, planuje zainstalować sobie w domu kilka smart elementów z serii Xiaomi Smart Home lub Aquara i tutaj pojawia się moje pytanie.
Którą wersję lepiej kupić Xiaomi Upgrade Version Multi-function Gate way czy Aqara Hub?
+ Na plus za Aquara to z tego co wyczytałem to posiadając Aquara Hubnie musze instalować aplikacji Xiaomi tylko posiadając iPhone mogę wszystko z poziomu aplikacji Apple HomeKit obsługiwać i to jest duży plus.
- Na
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wu70
Wu70
08.08.2019, 06:53:26
  • 1
@PuDZ: do jednej i drugiej podłączysz wszystko. Jak masz iphona to oczywiście, że aqara.

PS. Jest też nowa aqara m2
  • Odpowiedz
PuDZ
PuDZ
PuDZ 31.07.2019, 07:28:08
  • 0
Mireczki, gdzie znajdę jakąś dokładną rozpiskę startów rakiet z przylądku Canaveral? Będe na Florydzie pod koniec października i wybieram się na zwiedzania NASA, chciałbym też jakoś zaplanować oglądanie startu dowolnej rakiety, jednak z tego co widzę to w ostatnim tygodniu października 2019 nic nie jest planowane.
Może się to jeszcze zmienić czy starty rakiet są planowane z dużym wyprzedzeniem więc nic nowego nie wskoczy w tym terminie?
#nasa #spacex
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L.....m
L.....m
konto usunięte 31.07.2019, 07:38:53
  • 5
@PuDZ: Weź poprawkę, że starty mogą się przesunąć.
Jak masz możliwość przedłużenia pobytu to zadbaj o to z góry ( bilet droższy z możliwością przełożenia na kolejny lot ).

Rakiety może i startują co do sekundy w oknie startowym, ale wystarczy chmura nie i nie polecą. Czasami jednego dnia Ci braknie... i FH startuje jak już lecisz do domu.
  • Odpowiedz
blackuGT
blackuGT
31.07.2019, 07:45:52 via Android
  • 1
@PuDZ Polecam apkę Space Launch Now :)
  • Odpowiedz
PuDZ
PuDZ
PuDZ 18.06.2019, 07:32:38
  • 5
Czy też ma ktoś awarię prądu we Wrocławiu? Rynek i okolice?
#wroclaw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....r
konto usunięte 18.06.2019, 08:14:31
  • 0
@PuDZ: Na trójkącie także
  • Odpowiedz
dolchus
dolchus
18.06.2019, 09:52:16
  • 0
@PuDZ: Skarwinsyny kłamali że o 11:30 u mnie wróci
  • Odpowiedz
PuDZ
PuDZ
PuDZ 14.06.2019, 09:21:16 via iOS
  • 0
#mobilevikings mireczki czemu w Vikingach nie mogę roamingu wykupić za środki zgromadzone na koncie? Zawsze można było :(. Teraz za te środki można kupić tylko pakiety w kraju, po kilku latach w MV będę musiał zmienić operatora bo bardzo słabo z tym.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MobileVikingsPL
MobileVikingsPL
14.06.2019, 09:58:12
  • 2
@PuDZ: Ahoj, Vikingu! Środki na koncie możesz wykorzystać na dane w roamingu bez dokupowania dodatkowych paczek (za 1,7gr/MB w Unii). To nawet wygodniejsze, bo paczka GB jest ważna przez 31 dni, a środki na saldzie tak długo, jak masz ważny numer. Dzięki temu, jeśli zużyjesz 127MB zamiast 500MB, płacisz tylko za te zużyte, a reszta się nie "przeterminuje". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
stefan-trzcina
stefan-trzcina
14.06.2019, 10:51:39 via Android
  • 1
@MobileVikingsPL potwierdzam, taka cena jest spoko. Jednak jakaś paczka na nieco korzystniejszych warunkach także mogłaby być fajnym rozwiązaniem :) Chwilę temu mieliście jakieś paczki ale cenowo wychodziło z tego co pamiętam prawie to samo co po standardowej stawce w roamingu.
  • Odpowiedz
PuDZ
PuDZ
PuDZ 13.06.2019, 16:15:27 via iOS
  • 0
Czy tyłko ja jestem zalogowany na czyjeś konto hive...? #hive nie wiem czy kręcić Małysza
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PuDZ
PuDZ
PuDZ
Autor
13.06.2019, 16:37:00
  • 0
@bioreset: no ogólnie spoko ale co jak ktoś jest zalogowany na moje konto i ja tam mam podpiętą kartę to co wtedy? ;)
  • Odpowiedz
bioreset
bioreset
bioreset
13.06.2019, 16:49:43
  • 0
@PuDZ: a no to faktycznie może być lipa wtedy, napisz do nich na fb na priv, tam najszybciej dostaniesz odpowiedź
  • Odpowiedz
PuDZ
PuDZ
PuDZ 10.06.2019, 20:28:20
  • 3
o kondziorze już śpiewają nawet
#mecz
PuDZ - o kondziorze już śpiewają nawet
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PuDZ
PuDZ
PuDZ 10.06.2019, 05:52:29
  • 10
I myk, tydzień w mpk rozpoczęty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.facebook.com/mpkwroc/posts/2407879342607553
⚠️ Brak przejazdu - ul. Piłsudskiego (Arkady) - wykolejenie tramwaju.
Tramwaje linii 5, 11 skierowano objazdem przez ul. Krupniczą, Kazimierza Wielkiego w obu kierunkach.
Tramwaje linii 0L, 0P, 2, 15, 31, 32 skierowano objazdem przez ul. Kołłątaja, Teatralną w obu kierunkach.
#wroclaw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stormkiss
stormkiss
stormkiss
10.06.2019, 06:21:43
  • 0
@PuDZ: mocno zaczynaja, ciekawe ile razy jeszcze jebnie
  • Odpowiedz
SeaXgasT
SeaXgasT
SeaXgasT
10.06.2019, 10:54:40
  • 0
@PuDZ: Start z wysokiego C xD
  • Odpowiedz
PuDZ
PuDZ
PuDZ 08.06.2019, 15:53:16 via iOS
  • 1
Mireczki jest jakiś zlot aut wyścigowych we #wroclaw ? Z 10 takich aut przejeżdżało przed chwilą przez miasto
PuDZ - Mireczki jest jakiś zlot aut wyścigowych we #wroclaw ? Z 10 takich aut przejeż...

źródło: comment_ZEmFLEhBdBpUc4wiE8nuI4hf43SVryzD.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pio23
Pio23
08.06.2019, 16:00:32
  • 1
@PuDZ: Positiveways. Wpisz na facebooku. Do tego to nie są auta wyścigowe, tylko sportowe i nie tylko.
  • Odpowiedz
PuDZ
PuDZ
PuDZ
Autor
08.06.2019, 16:01:22
  • 0
@Pio23: Dzięki! https://www.facebook.com/events/836192453405415/
  • Odpowiedz

1267

Apple usuwa filmy z negatywną reakcją na podstawkę do monitora za 1000 $

Apple usuwa filmy z negatywną reakcją na podstawkę do monitora za 1000 $

Koncern z Cupertino najwyraźniej nie może poradzić sobie z falą krytyki.

ntdc
z
komputerswiat.pl
dodany: 06.06.2019, 18:16:41
  • 229
  • #
    usa
  • #
    apple
  • #
    monitory
PuDZ
PuDZ
PuDZ 07.06.2019, 06:50:50
  • 0
@PanPapcio: ogólnie z Beyonce to jest mit od dawna powtarzany. Nigdy nie było sytuacji że chciała ona to zdjęcie usunąć z internetu
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 21
  • Strona 13 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.01.2013

    Komentator
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 02.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.01.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.09.2012

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking