#bonzo gdyby Bonzo dożył czasów ery systemu kaucyjnego, to by się dorobił sporej liczby paparazzi, którzy robiliby mu zdjęcia – jawnie z ukrycia – jak Bonzo ciężko HARUJE. Na Wykopie byłoby od goma i ciu-ciu postów, a Bonzo zgłaszałby ile wlezie i groził hejterom, że fotografowanie kogoś z jawnie z ukrycia podchodzi pod prawo karanne. To skutkowałoby gniotem z grożeniem tasaku albo tekstami typu „że niby w śmietniku,so wy gadasi"

Pachnacy_Stolec









