Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Neptyk90
Neptyk90

Neptyk90

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2640
  • Znaleziska 74
  • Mikroblog 2566
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 32
why_nott
why_nott
07.11.2021, 01:55:23
  • 14
Nikt się nie spodziewał straganu o tej porze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odlewam od 5 co 5. Szkła 10/20/50 2,5zł. osobisty w promieniu 2km od skytowera. Wysyłka cebulomat olx/nieolx13zł.

Dekanty: Kilauea Olympic Orchids 9,9ml 51,5zł
Olympic Rainforest Olympic Orchids 9,8ml 51zł
Givenchy
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neptyk90
Neptyk90
Neptyk90 07.11.2021, 08:59:32
  • 0
@why_nott: Poproszę po 10 ml:
Armaf Niche White Diamond EDP
Dunhill Icon
Lattafa Ejaazi
Lattafa Lattafa Raghba For Man
Narciso Rodriguez For
  • Odpowiedz
Seshxyz
Seshxyz
31.10.2021, 14:03:50
  • 3
Zapraszam do rozbiórki Armani Eau de Cedre
2,3 zł/ml (minimum 10 ml, do 80 ml)
Szkło+koszty pakowania 3 zł
Wysyłka OLX.

Proszę o deklaracje pod postem.
#perfumy
Seshxyz - Zapraszam do rozbiórki Armani Eau de Cedre
2,3 zł/ml (minimum 10 ml, do 80...

źródło: comment_16356890067O6XrcZ29TEN9P3BYa3WGn.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neptyk90
Neptyk90
Neptyk90 31.10.2021, 15:19:31
  • 0
@Seshxyz: Poproszę 10 ml olxem
  • Odpowiedz
malani
malani
15.10.2021, 16:41:13
  • 0
#rozbiorka #perfumy

Cały czas jest zainteresowanie więc podbijam i na początku przyszłego tygodnia ponownie rozlewam / wysyłam.

Proszę o deklaracje pod tym wpisem

Odlewam:
malani - #rozbiorka #perfumy

Cały czas jest zainteresowanie więc podbijam i na poc...

źródło: comment_16343160128M5ffJUCK5O9m17T8I25ph.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neptyk90
Neptyk90
Neptyk90 15.10.2021, 17:22:28
  • 1
@malani: Poprosze Rosendo Mateau N*5 i Tauer Orange Star olxem.
  • Odpowiedz
shinel34t
shinel34t
shinel34t
13.10.2021, 18:26:19
  • 0
Kupie

Odlewke:
Ajmal Evoke Gold for Him
Ajaml Kuro
Al Haramain l aventure
#perfumy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neptyk90
Neptyk90
Neptyk90 13.10.2021, 21:03:06
  • 0
@shinel34t: Mam Ajmal Evoke Gold for Him około 8 ml. Mogę puścić olx za 15 zł, ale dopiero na początku następnego tygodnia.
  • Odpowiedz
Neptyk90
Neptyk90
Neptyk90 03.10.2021, 09:29:34
  • 0
#swiecezapachowe

Który zapach polecacie z tej promocji?

https://www.pepper.pl/promocje/woodwick-caramel-toasted-sesame-inne-zapachy-duza-swieca-6095g-limango-442174?utm_source=mappshare&utm_medium=referral&utm_content=442174&utm_campaign=2021-10-03
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marmite
Marmite
03.10.2021, 09:36:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Neptyk90: wiem ze nie polecam Caramel Toasted Sesame, jak dla mnie nie ma tam absolutnie nic oprócz generycznej słodyczy. Velvet Tobacco jest takie okej, ale drugi raz bym nie kupił. Reszty nie znam
  • Odpowiedz
Ciaztko
Ciaztko
Ciaztko
02.10.2021, 16:45:31 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gdzie najtaniej kupię 1milion? Nie znam się na perfumach ale byłem z dziewczyną w Sephorze i strasznie mi się spodobał ten zapach (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#perfumy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neptyk90
Neptyk90
Neptyk90 02.10.2021, 16:48:48
  • 1
@Ciaztko: perfumehub.pl lub perfumomaniak.pl
  • Odpowiedz
Panpompkaa
Panpompkaa
27.09.2021, 15:44:44
  • 0
Hej

Czy sklep odlewkiperfum.pl jest legit?
#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neptyk90
Neptyk90
Neptyk90 27.09.2021, 15:45:28
  • 3
@Panpompkaa: legit, ale drogo
  • Odpowiedz
Grzesinek
Grzesinek
05.09.2021, 12:09:28
  • 3
Zapraszam do udziału w rozbiórce.

XERJOFF ALEXANDRIA II 13/ml (50ml)
Fragrantica - ocena 4.39/5
Parfumo - ocena 8.8/10 TOP 3 unisex

Zapach
Grzesinek - Zapraszam do udziału w rozbiórce.

XERJOFF ALEXANDRIA II 13/ml (50ml)
...

źródło: comment_1630843743CatgFFhRkM8KQ2KKOOUE7b.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neptyk90
Neptyk90
Neptyk90 05.09.2021, 13:35:18
  • 1
@Grzesinek: poproszę 5 ml na kupkę
  • Odpowiedz
torebka_lipton
torebka_lipton
31.08.2021, 14:20:17
  • 0
Paco Rabanne 1 Million Parfum - 1,5 zł/ml
Wolne 110 ml. Zamówienia min. 10 ml
fragrantica.com | parfumo.net

Szkło - 3 zł
Wysyłka - OLX
torebka_lipton - Paco Rabanne 1 Million Parfum - 1,5 zł/ml
Wolne 110 ml. Zamówienia ...

źródło: comment_1630419572ZjxjPSNy9BMyWTx8VOhcyd.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neptyk90
Neptyk90
Neptyk90 31.08.2021, 15:12:56
  • 1
@torebka_lipton: poproszę 10 ml olx
  • Odpowiedz
Grzesinek
Grzesinek
30.08.2021, 10:11:50
  • 1
Zapraszam do udziału w rozbiórce.

1. NISHANE Sultan Vetiver 6.7 (25ml)
Fragrantica - ocena 4.21/5
Parfumo - ocena 8.1/10
"Otwiera się nutą neroli, zintensyfikowaną przez jawajską, haitańską i burbońską wetywerię, to wszystko w jednym flakonie. Tak jak sułtani przez całe wieki byli faktycznymi zdobywcami, tak samo Sultan Vetiver wyznacza nowe reguły gry w całym swoim gatunku."
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neptyk90
Neptyk90
Neptyk90 30.08.2021, 12:46:08
  • 1
@Grzesinek: 5 ml tauera na kupkę
  • Odpowiedz
Agrael91
Agrael91
22.08.2021, 09:29:53
  • 0
Nieubłaganie zbliżamy się do końca lata, więc chciałbym wam zaproponować zapach idealny na tą chłodniejszą część roku - MDCI Chypre Palatin. Jest to elegancki szypr, bardzo dobrze zblendowany przez co mnogość składników nie przytłacza i nadaje bardzo dużą przyjemność z noszenia. Idealnie sprawdzi się na spotkanie biznesowe, randkę czy też na bardziej casualowe okazje.
Tak dobrą cenę udało się uzyskać poprzez zakup grupowy w pakiecie z 10 miniaturkami z portfolio marki. W związku
Agrael91 - Nieubłaganie zbliżamy się do końca lata, więc chciałbym wam zaproponować z...

źródło: comment_1629624555FU3up3ShZFw5npUCvz2Per.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neptyk90
Neptyk90
Neptyk90 22.08.2021, 10:06:26
  • 1
@Agrael91: Poproszę 5 ml olxem
  • Odpowiedz
T.....i
T.....i
konto usunięte 18.08.2021, 16:26:15
  • 2
Co tam się stało na felinie koło myjni? Godzinę temu wjechały bagiety i ambulans a teraz same bagiety stoją.
#lublin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neptyk90
Neptyk90
Neptyk90 18.08.2021, 17:24:25
  • 3
@Tsoi: @tomason123: https://www.lublin112.pl/dostrzegl-auto-ktore-mu-skradziono-w-weekend-kierowca-chcial-uciec-policjantom-wjechal-w-slepa-uliczke-zdjecia/
  • Odpowiedz
GodALLU
GodALLU
12.08.2021, 23:31:26
  • 0
Lato powoli mija... Więc nasunęło mi się pytanie... Jakie zapachy w tegorocznym lecie siadły ci najbardziej? jaki zapach na pewno kupisz na następne lato? Nie stestowałem bardzo dużo zapachów na lato ale top 3 to Versace pour homme , mr burberry indigo no i Armaf cdni wersja limitowana -> TOP
#perfumy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neptyk90
Neptyk90
Neptyk90 13.08.2021, 07:58:40
  • 0
@GodALLU: AdP Fico di Amalfi
  • Odpowiedz
dundee
dundee
08.07.2021, 14:27:45
  • 2
W związku z mega dobrą ceną na Nishane - Safran Colognise EDP 4,5 pln/ml proponuję rozbiórkę

Safran Colognise marki Nishane to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Safran Colognise został wydany w 2019 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jorge Lee. Nutami głowy są Różowy grejpfrut, Cytron i Marakuja; nutami serca są Szafran, Różowy pieprz i Magnolia; nutami bazy są Skóra, Ambra i Piżmo.

Wysokie ocen na fragrantice i parfumo

https://www.fragrantica.com/perfume/Nishane/Safran-Colognise-54790.html
dundee - W związku z mega dobrą ceną na Nishane - Safran Colognise EDP 4,5 pln/ml pro...

źródło: comment_1625754449dBVR3Gbkvf2fiCwULbZWDR.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neptyk90
Neptyk90
Neptyk90 08.07.2021, 14:49:20
  • 1
@dundee: poproszę 10 olxem
  • Odpowiedz
matmakuc
matmakuc
matmakuc
19.06.2021, 17:11:25
  • 1
Jak teraz jest z dojazdem do dworca PKP samochodem? Przez ulice Pocztową przed wiaduktem na Kunickiego?
#lublin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neptyk90
Neptyk90
Neptyk90 19.06.2021, 17:18:46
  • 2
@matmakuc: tak, wjazd pocztową, bo mlynska zamknięta, a dworcowa jest teraz jednokierunkowa i można tylko wyjechać
  • Odpowiedz
JonasKahnwald
JonasKahnwald
16.06.2021, 13:30:46
  • 15
Te niektóre komentarze xd
#roksa #divyzwykopem
JonasKahnwald - Te niektóre komentarze xd
#roksa #divyzwykopem

źródło: comment_16238502447yyDS13nWt81RE2G9Cj7n5.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neptyk90
Neptyk90
Neptyk90 16.06.2021, 14:15:31
  • 4
@JonasKahnwald:
Neptyk90 - @JonasKahnwald:

źródło: comment_1623852928AVk5QhyBHhJgMEXAMtp7F9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 2 z 4
  • >
  • Lublin

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.11.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking