@AnonimoweMirkoWyznania: 40 lat to dopiero połowa życia, więc nie wszystko jeszcze stracone. Jak tylko masz siły to pozbieraj się i działaj. Najgorzej jest jak już się nic niechce...
@smutny_login: Dorabiałem sobie od 4 klasy podstawówki, a w gimnazjum od razu po szkole do pracy to się trochę uzbierało. Po za tym to bardziej skomplikowana sprawa. A na tagu nie jestem przez przypadek, chodź nie lubię siebie nazywać przegrywem.