Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Issabel

Issabel

Dołączył 12 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 361
  • Znaleziska 170
  • Mikroblog 191
  • Obserwujący 93
  • Obserwowane 3
  • Dodane (20)
  • Komentowane (171)
  • Plusowane (0)
Issabel
Issabel 27.05.2019, 19:37:24
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Issabel
Issabel
Autor
27.05.2019, 19:38:05
  • 0
@Issabel: https://www.facebook.com/pg/IssabelCosplay/photos/?tab=album&album_id=2433617576701126
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel
Autor
27.05.2019, 19:48:36
  • 0
@Jcobbb: byłam nawet 2 razy w niej chyba, good :)
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel
Autor
27.05.2019, 19:54:49
  • 0
@Jcobbb: byłam na wszystkich PGA od 5 lat, ale 3 lata temu to ubierałam klasyczną Nidalee i inzyniera ze Star Treka :)
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel
Autor
27.05.2019, 21:30:52
  • 0
@zolwixx: Dzięki! Od niej zaczełam przygodę z cosplayem, sentyment trzyma :D
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel 02.07.2018, 17:43:24
  • 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Issabel
Issabel
Autor
02.07.2018, 17:51:41
  • 1
@koostosh: Na instagramie chcieli palić na stosie! Te komplementy <3
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel
Autor
02.07.2018, 17:57:31
  • 2
@Destr0: Polistyren (twardy styropian do ocielapnia budynków) owinięty pianką EVA, to wszystko przyklejone do opaski na włosy, i schowane pod peruką :)
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel
Autor
02.07.2018, 18:08:01
  • 0
@Destr0: Dzieki! :)
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel
Autor
02.07.2018, 18:16:35
  • 0
@kamisan: Dziękować! :)
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel
Autor
02.07.2018, 18:33:23
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel 14.06.2018, 18:41:59
  • 32
Cześć Mireczki!
Obiecałam wrzucać coś częściej, więc łapcie #cosplay smerfoelfa - Elise Starseeker z #hearthstone :)
Tęskni mi się za tą pogodą, w Rzeszy pada..

#issabelcosplay #wow #blizzard
Issabel - Cześć Mireczki!
Obiecałam wrzucać coś częściej, więc łapcie #cosplay smerf...

źródło: comment_7jLYJZSgRYJPK6IZm7OMhAkoE6EdRtMv.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Issabel
Issabel
Autor
15.06.2018, 23:58:15
  • 0
@pivor: Napewno nie! Polubiłam Elize :)
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel 21.05.2018, 18:52:27
  • 230
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Issabel
Issabel
Autor
21.05.2018, 20:48:31
  • 0
@Lisek_Urwisek: W Hearthstonie też jest jako bohater do kupienia za kase :)
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel
Autor
21.05.2018, 20:48:48
  • 0
@zolwixx: A narazie jeszcze nie wiem, zastanawiam się :)
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel
Autor
21.05.2018, 20:57:21
  • 0
@FirankowyPotwor: Dzięki! :D z Allerią czy z Elise?
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel
Autor
21.05.2018, 21:25:29
  • 0
@lordwiseguy_prime: nie, sama zrobiłam od zera :)
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel
Autor
21.05.2018, 22:44:30
  • 1
@Sylar: Podejrzewam, że tym co teraz - IT :) Cosplay jest side questem, na pewno go nie rzucę ale niestety czasu będzie coraz mniej
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel
Autor
22.05.2018, 07:29:27
  • 0
@Hubertosik: Oesu, to była najgorsza podróż w moim życiu...
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel
Autor
22.05.2018, 07:29:57
  • 0
@jedzbudynie: cosplay to kostium a nie jego brak ;)
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel
Autor
22.05.2018, 07:30:15
  • 1
@Smutny_jezdem: Bardzo mnie to cieszy :) dzięki za odwiedziny!
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel
Autor
22.05.2018, 07:41:32
  • 0
@Hubertosik: Nauczka na przyszlość - sprawdzić czy w dniu wyjazdu przypadkiem nie ma jakiegoś meczu, jeśli jest - jechać kiedy idndziej :/
  • Odpowiedz
Issabel
Issabel
Autor
22.05.2018, 18:11:52
  • 0
@plastic11: DZIĘKUJĘ ! :D Ale moje nieogarnięcie bierze się tez troszkę z wchodzenia w rolę :P no i karczmarzów i KARCZMARKI szczególnie mieliśmy fajne prawda? :D
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Julia Issabel

  • Jestem cosplayerką, tworzącą stroje z gier komputerowych. Zajmuje się tym od 4 lat Wszystkie stroje wykonuje własnoręcznie, a sam proces ich tworzenia znajdziecie na mojej stronie. Zapraszam!
  • Dolnośląskie
  • https://www.facebook.com/IssabelCosplay
  • IssabelCosplay@gmail.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.03.2014

    Komentator
  • VIP
    od 21.05.2018

    VIP
  • Ekshibicjonista
    od 19.03.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 19.03.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking