Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
GothicUserTech
GothicUserTech

GothicUserTech

Dołączył przedwczoraj
  • Obserwuj
  • Akcje 5
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 4
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
  • Dodane (1)
  • Opublikowane (0)
  • Komentowane (0)
  • Powiązane (0)
  • Wykopane (0)

0

Sprawa Andrzeja: Czy to sabotaż, Dark Web i ukryte wątki w kodzie? Zniszczony sp

Pokaż treści 18+

Sprawa Andrzeja: Czy to sabotaż, Dark Web i ukryte wątki w kodzie? Zniszczony sp

Mirki, wpadłem na coś, co wygląda na wyciek z Dark Webu. Jakiś niszowy kanał to udostępnił, a potem błyskawicznie zniknął. Chodzi o historię Andrzeja sprzęt za 3000 zł zniszczony, Andrzej wyparował z sieci, a ekspert, który mu doradzał, zapadł się pod ziemię.Nie piszę tego, żeby siać panikę,

GothicUserTech
z
wykop.pl
dodany: 51 min temu
  • 2
  • #
    windows10
  • #
    windows
  • Walczę od kilku dni z odpaleniem Gothic 1 na Linuxie. Obejrzałem poradnik jednego gościa na YT, który niby miał pomóc, a finalnie tylko się z tego śmiał i gadał jakieś głupoty, których nawet nie rozumiem. Jestem już tym tak wkurwiony, że szukam pomocy u normalnych ludzi. Ciągle wywala mi błąd przy uruchomieniu i już sam nie ogarniam, co jest nie tak. Jeśli ktoś wie, jak to ugryźć, będę wdzięczny za każdą pomoc, bo mam już dość tych pseudo-ekspertów.

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 21.06.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking