Dominika dobra jest. Zaprosiła Olgę, a wie, że Asia podejrzewa kogoś ze swojego najbliższego otoczenia + parę osób myślało o Oldze. To teraz Dominika poczeka aż jej Olgę z programu wyrzucą i będzie sobie kolejne pionki dobierać. XD #thetraitors
Zawsze mnie wkurza jak ludzie idą do programu „przygodowego” i robią w majtki przed każdym zadaniem. Ja bym była wniebowzięta jak Mikołaj. #thetraitors