@jakub-dolega: zamki sa z jednej strony ok bo - jak masz otworzyc trudny zamek jako ktos bez skilla w otwieraniu to jest to... Trudne, do poziomu "a olac, szkoda czasu i wytrychow" co moim zdaniem idealnie odpowiada temu jak powinni dzialac otwieranie zamkow
Po wbiciu skila kiedy zamki sie nie resetuja, otwieraja sie latwiej itp jest to do przebrniecie ALE problem jest taki ze po n-tym razie ta minigierka jest
Właśnie odkryłem pod łóżkiem kątnika (pająk) i ucieszyłem się jak dziecko. Uwielbiam te stworzenia bo muchy w-------a, a mi nie zawadza. Nazwałem go Maciek
Po wbiciu skila kiedy zamki sie nie resetuja, otwieraja sie latwiej itp jest to do przebrniecie ALE problem jest taki ze po n-tym razie ta minigierka jest