#hotelparadise Justyna napisała, że przed programem spędziła dwa miesiące na bali, widocznie jej ,,chłopak” był z nią, czy Justyna miała faceta wchodząc do programu? Program był nagrywany w styczniu, lutym a post od tego gościa jest z grudnia, nawet podobne zdjęcie i w tym samym miejscu zrobione co Justyna
#hotelparadise Tori była nudna z Krzyśkiem, teraz jest nudna z Pawłem, nie wiem po co ją tam trzymają, pewnie liczyli na sparowanie z Rochem ale jak na razie marne na to szanse
Najgorsze dla mnie w tym wszystkim jest to, że mało kto potrafi przyznać się do błędu. Nie powiedzą prawdy. Tylko będą się śmiać do kamery i udawać, że wszystko jest ok. I nie mówię tylko o uczestnikach. Ale też o prowadzącej i wszystkich innych osobach decyzyjnych. Ignorują komentarze ludzi, albo je usuwają. Już w dzisiejszym odcinku można było zobaczyć, że lektor jakoś tak milej zwraca się o srochu. Dostali wytyczne z góry
@mdlejtecole: Dosłownie, a mnie ta Tori wkurza najbardziej bo jej powinno nie być w tych odcinkach, Oliwka ją wybrała i miała odpaść i na insta zapowiadała, że odniesie się do tego a tam tylko repost story Papryka i dopisek ,,nikt nie chciał odpaść, a hotel to gra”, do tego dochodzi jej potężna hipokryzja, zarzuca komuś a sama to robi
Wykop błagam Was. Nie chodzi tu, żeby się w nieskończoność pastwić nad uczestnikami. Ale po co rozgrzebujecie tematy skompromitowanych uczestników próbując ich usprawiedliwiać ?
- Sok nie jest zła, bo to Roch ją zmanipulował. Przypominam że laska kazała w---------ć z hotelu Wiki. - Oha2 może zyskać przy nowym, w końcu jest tylko przygłupia. Radzę obejrzeć ponownie ostatnią Pandorę.
Niezależnie jak teraz uroczo nie będą wyglądały pląsy Srocha z Kukizem, jak nie będzie Wam
@MissDisaster: Tutaj raczej nikt o tym nie zapomni, ale grażynki i dzieci na instagramie mogą szybko zmienić zdanie, tam juz powili zapominają o tym, że brat Rocha pracuje w TVN
Mongołka to top graczka. Wszędzie w każdą grupkę wchodzi zgrywając przyjaciółkę, ale widać że głównie po to, żeby delikatnie namieszać. Ogólnie drama między Grycaną, a Jackiem mogłaby być mniejsza, gdyby Mongolica nie wygadała nagle, że ona już słyszała to co Jacek mówi do Kori. Jackowi mówi, że będzie dobrze, Kori pogada, a Grycanie mówi, że słabo się zachował. Kto wie, może nawet należy się szacunek takiej graczce za wyłapywanie słabszych momentów u
@CheDar: Mam wrażenie, że bycie mściwym to szukanie pary w hotelu, w którym chyba o to chodzi, ja nie wiem tak samo Tori w programie mówiła, że Łucja będzie chciała zostać za wszelką cenę, a ona sama właśnie to robi.
#hotelparadise No i w finale na pewno będzie Roch i Tori, a może nawet razem? Nie wiem czy coś się zmieni po tej akcji z ustawka, ale zapewne do tej pory piosenkę do nowej edycji miał nagrać Roch
#hotelparadise mam takie pytanie może ktoś się orientuję. Takie osoby z 4 edycji jak Oha, launo, Dareczek, Natka mają dużo obserwujących coś po hp? Zarabiają, reklamują coś na ig?
@Ela29: Launo chyba coś tam ma, ona się kręci też wokół popularnych osób typu Agata Fąk ,,Fagata'', przynajmniej kiedyś widziałam jakieś storki, ma też swoje studio piercingu, więc na insta promuje swoją markę
#hotelparadise Jeszcze rozumiem ingerencję produkcji by została Wiktoria, która dopiero co weszła, niech przynajmniej dotrwa do swojego pierwszego rajskiego. Ale zmiana decyzji bo Roch się poryczał...
#hotelparadise Teraz kibicuję Rochowi, niech dojdzie do tygodnia finałowego, będzie pod ostrzałem pytań na ostatniej Pandorze, niech wygra, zgarnie kasę i... niech wtedy się tłumaczy dlaczego wygrał akurat braciszek pracownika TVN-u. ( ͡º͜ʖ͡º) To jest scenariusz zwielokrotniający wszystkie konsekwencje jego okropnego zachowania. Powodzenia. ( ͡°͜ʖ͡°)
Widzieliście zapowiedź następnego odcinka? Sroch już zarywa do Patowiki, że bez przytulasa nie zaśnie. A jeszcze przed chwilą tłumaczył Oliwii, że tu największy i najmocniejszy kontakt, na jaki trzeba pracować do przytulenie xD #hotelparadise
@mykawz300: Z tego co Łucja pisała na instagramie to zakazała oglądania odcinków niektórym, chyba wymieniła mamę i ma zamiar to zrobić razem z nią dopiero
#hotelparadise czy tylko ja mam wrażenie, że usunięcie w popłochu punktu o rodzinie itp z regulaminu oznacza, że najgorszy uczestnik w historii programów bikini-reality w polskiej telewizji wygrał tę edycję HP?
źródło: IMG_5042
Pobierz