Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Alejazdahehe
Alejazdahehe

Alejazdahehe

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 9
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
Alejazdahehe
Alejazdahehe
Alejazdahehe 09.06.2026, 14:10:08
  • 0
Dostałem mandat na odcinkowym pomiarze prędkosci 91/80 jadąc ciężarówka.Ciezarowka idzie równo 90,na tym odcinku kilka razy było z górki,także może rzeczywiście tyle wyszło.Jak myślicie,opłacić mandat 2 pkt i 100 zł czy trochę przykombinowac,jakieś nie odbieranie listu czy jego zlewanie bo w internecie są rózne opinie.Jak ktoś mi w 100 procentach potwierdzi że można uniknąć mandatu,to te 100 zł w ramach pokuty za tą zbrodnie przeciwko społeczeństwu wpłacam na schronisko
#mandat
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
09.06.2026, 14:16:49 via Wykop
  • 1
@Alejazdahehe: ciezarówka nie idzie równo 90 bo sie czasem trakerzy zasrani na autostradzie wyprzedzacie jeden 90 drugi 91
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec
09.06.2026, 17:38:24 via Wykop
  • 2
@Alejazdahehe: za 100zł to bym nie kombinował i zapłacił.
  • Odpowiedz
pies12347
pies12347
31.12.2025, 21:02:31
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alejazdahehe
Alejazdahehe
Alejazdahehe 01.01.2026, 05:58:51 via Wykop
  • 0
@pies12347: Pisałes chyba jak pamiętam że 6300 zł na miesiąc jak pamiętam?To stała wypłata?Jak rozumiem poniedziałek-piatek w budzie,czy udaje się choć raz przejechać przed dom na tygodniu?
  • Odpowiedz
nieudacznikzyciowy
nieudacznikzyciowy
10.12.2025, 17:12:40
  • 54
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alejazdahehe
Alejazdahehe
Alejazdahehe 11.12.2025, 05:00:56 via Wykop
  • 1
@nieudacznikzyciowy: za ile dni pracy taka wypłata?
  • Odpowiedz
Alejazdahehe
Alejazdahehe
Alejazdahehe 10.10.2025, 18:46:12
  • 0
Pierwszy raz w życiu będe chciał zamówić bilety na mecz piłkarskiej reprezentacji Polski,chodzi o spotkanie z Holandią 14 listopada.Jak wiadomo w przeciwieństwie do ostatniego widowiska,zainteresowanie będzie o wiele większe,stąd mam pytanie,czy uda się bezproblemowo załatwić wejściówki dla grupy 8-10 osób,najlepiej miejsca 1 klasy?Patrząc na harmonogram to najpierw przedsprzedaż odbywa się się przez apke inpostu,dla kogoś kto wcześniej tego nie miał zainstalowanego również?Jakieś tipy możecie zarzucic by załatwić to dobrze?

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markaron
markaron
11.10.2025, 11:48:33 via Wykop
  • 0
@Alejazdahehe: mieć znajomego w PZPN, jako szary obywatel zamawiasz bilet tak jak do kina z tego co ci się wyświetli jako dostępne. Zamawiałem na mecz Finlandia dla czterech osób na śląskim i cudem się udało 3 obok siebie i jeden rząd ponizej
  • Odpowiedz

Jan kowalski

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking