Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
0___0

0___0

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 30546
  • Znaleziska 3887
  • Mikroblog 26659
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 28
imdejv1
imdejv1
17.09.2024, 20:59:15
  • 3
Powiem tak: Wszystkie te workowe zabudowy, które teraz są tworzone powinny po tych powodziach zamienić się w mury, schodki itp. i już pozostać na przyszłość. I kto się ze mną nie zgadza ten trąba.

#powodz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0___0
0___0 17.09.2024, 21:02:50 via iOS
  • 0
@FajnyTypek doda się cementu i będzie git fosa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
17.09.2024, 20:46:10
  • 0
#powodz Ale jak fala przejdzie to mam nadzieję, że potem te worki opróżnią. Co się mają zmarnować, będą na następny raz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0___0
0___0 17.09.2024, 20:59:33 via iOS
  • 0
@adam-pajac ten co szukał na podsypkę pod kostkę podjedzie i zabierze
  • Odpowiedz
Jan_Paolo_Secondo
Jan_Paolo_Secondo
17.09.2024, 20:40:04
  • 0
#powodz Gdzie wy oglądacie strima z Oławy?Prosze o link bo tez chce liczyć ile Julek i Ukraińców pracuje
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0___0
0___0 17.09.2024, 20:40:28 via iOS
  • 4
@Jan_Paolo_Secondo TVP info
  • Odpowiedz
maattixx
maattixx
maattixx
17.09.2024, 20:27:15
  • 72
#powodz
maattixx - #powodz

źródło: Screenshot 2024-09-17 at 22-26-55 Prezeska115 w serwisie X „Dzban Łukasik z @tvn24 pytał właśnie jakiegoś chłopca pakującego worki z piachem czy to jego pierwsza powódź #powódź2024 https __t.co_D1pKLfjCNT” _ X

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0___0
0___0 17.09.2024, 20:38:09 via iOS
  • 3
@xyz_xyz a proszę bardzo
0__0 - @xyzxyz a proszę bardzo
  • Odpowiedz
N.....a
N.....a
konto usunięte 24.08.2024, 05:41:01
  • 9
Wykop w ciągu ostatnich kilku dni: Łeee, jesień za pasem, mówię ci ziom, coraz zimniej, mój borze, komu to potrzebne #z-------------j.
Tymczasem prognoza pogody na kolejny tydzień
#pogoda #dziendobry
N.....a - Wykop w ciągu ostatnich kilku dni: Łeee, jesień za pasem, mówię ci ziom, co...

źródło: v tgrv

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0___0
0___0 24.08.2024, 06:10:24 via iOS
  • 0
@Noicozezebowniema i po co to człowiek wyjeżdżał na wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0___0 - @Noicozezebowniema i po co to człowiek wyjeżdżał na wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
12.07.2024, 07:55:38
  • 585
#harrypotter #heheszki
nonOfUsAreFree - #harrypotter #heheszki

źródło: IMG_0373

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0___0
0___0 12.07.2024, 13:03:31 via iOS
  • 0
@robert_blaszczykowski dzięki, a bym jutro włączył TVN7 jutro i lekkie zdziwienie miał
  • Odpowiedz

961

Pijany kierowca bmw wjechał w grupę dzieci. Nie żyje 12-latek

Pokaż treści 18+

Pijany kierowca bmw wjechał w grupę dzieci. Nie żyje 12-latek

Bmw kierowane przez pijanego kierowcę wjechało w grupę dzieci na rowerach na ulicy Kosmowskiej w Borzęcinie Dużym (woj. mazowieckie). Samochód potrącił dwóch 12-latków. Jedno z dzieci zginęło na miejscu, drugie walczy o życie.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 05.07.2024, 18:31:37
  • 285
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazewsi
0___0
0___0 05.07.2024, 20:43:37 via iOS
  • 1
Czytając to i codzienne raporty o wypadkach na mikroblogu podczas wakacji to ja się boję dzieciaka na ogród wypuścić i samemu jechać do pracy bo zaraz mi takim gruzem pijany przez płot się właduje czy na światłach jak będę stał
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0___0
0___0 05.07.2024, 21:16:03 via iOS
  • 2
@voot wykopki +14 którzy egzamin na kartę rowerową zdali wypowiadają się na temat zaostrzenia kar dla pijaków za kółkiem.
Sleepypl
Sleepypl
04.06.2024, 09:46:48
  • 2169
#geodezja #heheszki #polskiedomy
Sleepypl - #geodezja #heheszki #polskiedomy

źródło: 5Hjfcz0hD5TT0RIxVpJRt7dT6cqRjvNX

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0___0
0___0 04.06.2024, 12:51:54 via iOS
  • 5
@Sleepypl widząc tego mema myślałem, że jakaś aktualizacja pod #sluzebnoscwolfika
Jednak nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
l.....a
l.....a
konto usunięte 24.04.2024, 06:48:07
  • 0
To prawda, że dzielenie #netflix na polskich kontach znowu normalnie działa bez kombinowania?
#netflixrodzina
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0___0
0___0 25.04.2024, 17:26:18 via iOS
  • 0
@dominika2827 ale na tych dodatkowych kontach to jednocześnie można oglądać na 1 urządzeniu a nie na 2 z tego co wyczytałem, czy jest inaczej ?
  • Odpowiedz
oliwka_widmo
oliwka_widmo
26.03.2024, 08:42:01
  • 1043
Ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, pierwsze zdanie: "sprzedaż bez agencji i pośredników".
W komentarzach pośrednik się zesrał xD

#nieruchomosci #heheszki
oliwka_widmo - Ogłoszenie mieszkania na sprzedaż, pierwsze zdanie: "sprzedaż bez agen...

źródło: temp_file5458711795484599717

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0___0
0___0 26.03.2024, 13:07:55 via iOS
  • 9
@oliwka_widmo ha tfu na tych pasożytów, zdjęcie bezpośrednio od właściciela, w komentarzu niżej od pośrednika ( ͡° ʖ̯ ͡°)
0__0 - @oliwkawidmo ha tfu na tych pasożytów, zdjęcie bezpośrednio od właściciela, w ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
0___0
0___0 26.03.2024, 13:08:18 via iOS
  • 8
@oliwka_widmo i ogłoszenie pośrednika
0__0 - @oliwkawidmo i ogłoszenie pośrednika

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
0___0
0___0 26.03.2024, 13:55:58 via iOS
  • 1
@barber-barberski no zależy od dzielnicy ale deweloperskie już startują od 9 tys w górę, miejsce postojowe w hali to 40 tys. a pod chmurą 20 tys. Ostatnio deweloper przedstawiał mi kawalerkę za 12 500 zł/m2, Paaaanie super okazja
  • Odpowiedz
120_Dni_Sodomy
120_Dni_Sodomy
18.03.2024, 05:45:10
  • 1230
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0___0
0___0 18.03.2024, 13:58:27 via iOS
  • 0
@lougramm i tu się zgodzę, ostatnio miałem kilka rzeczy do oddania i się zastanawiałem czy wystawić na OLX, ale przypomniałem sobie ostatnie akcje związane z tym, to załadowałem do samochodu i na PSZOK wywiozłem.
  • Odpowiedz
I.....a
I.....a
konto usunięte 16.03.2024, 10:11:30
  • 567
Ej anony był u was na wsiach obraz matki boskiej? U mnie był jakoś w 2004 xD taki tylko mniejszy. Chodził od domu do domu. i był w nim dobę. 2 sąsiadów się pobiło bo jeden drugiemu przekazał go o godzinę za późno XDDDDD U mnie jak był w domu to stary kazał klęczeć mi i rodzeństwu prawie cały dzień (dostaliśmy wolne od szkoły) i nie wolno było wtedy jeść kiełbasy xD
I.....a - Ej anony był u was na wsiach obraz matki boskiej? U mnie był jakoś w 2004 x...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0___0
0___0 16.03.2024, 16:00:56 via iOS
  • 7
@Itslilianka u nas w regionie teraz właśnie jest, jak przyjechała teściowa i teściu i powiedzieli, że ksiądz wyznaczył godzinne dyżury w kościele do pilnowania obrazu i aby matka boska się nie czuła samotna to srogo śmiechłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) teściu na 23 miał wyznaczoną wartę xD
  • Odpowiedz
skinny_pete
skinny_pete
15.02.2024, 16:31:59
  • 0
Udało się Wam rozliczyć wspólnie z małżonkiem? Ja już próbowałem kilka razy i wywala błąd cały czas, a dokładnie sprawdzam liczby na dokumentach. Szukałem info - rok temu było podobnie. Ale dajcie znać czy u Was też błędy #pit #finanse
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0___0
0___0 15.02.2024, 16:33:08 via iOS
  • 1
@skinny_pete u mnie to samo, zapisałem i spróbuję jutro
  • Odpowiedz
Pietruchoowy
Pietruchoowy
04.12.2023, 15:43:30
  • 337
#praca #pracbaza #prawo #pytaniedoeksperta
Pracuję w sklepie i co jakiś czas przychodzą mordy nieskalane pracą i robią zakupy kradzionymi kartami. Oczywiście to tylko moje domysły widząc jak ktoś kupuje 5 paczek papierosów za lekko poniżej 100zł i jak transakcja przejdzie to znów tyle samo kupuje. Albo jak transakcja nie przejdzie to coś tam pod nosem sobie powie "o, skończyło się"
No i pytanie czy
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0___0
0___0 04.12.2023, 21:10:12 via iOS
  • 1
@Pietruchoowy kiedyś zgubiłem kartę, jeszcze jak były limity 50 zł zbliżeniowo, całe szczęście, że na tym koncie było jakieś 200 zł i po fakcie widziałem tylko zestawienie płatności w jednym sklepie ( ͡° ʖ̯ ͡°) szanuję za postawę, na pohybel z patusami i złodziejami
  • Odpowiedz
MrSilesia
MrSilesia
MrSilesia
08.11.2023, 18:56:30
  • 92
Właśnie wróciłem z pierwszej wizyty córki lvl3 u dentysty. 5 zębów mlecznych do leczenia z próchnicy. Zapłaciłem 200 zł, żeby się dowiedzieć, że muszę wydać jeszcze 2,5k. Na serio to tyle kosztuje czy ja akurat wybrałem drogiego dentystę? (taki dobrze oceniany, dla dzieci). Ktoś ma doświadczenia w tym temacie? #wykop30plus #wykop40plus #dentysta #dzieci
MrSilesia - Właśnie wróciłem z pierwszej wizyty córki lvl3 u dentysty. 5 zębów mleczn...

źródło: temp_file56396818699815088

Pobierz
  • 244
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0___0
0___0 08.11.2023, 19:46:49 via iOS
  • 0
@olkoto o jak tanio, to mi w Toruniu dla młodego powiedzieli 230 zł podtlenek i 99 zł maseczka, ale to medicover
  • Odpowiedz
Szpeju
Szpeju
15.09.2023, 14:07:38
  • 27
No i znikam na weekend (ʘ‿ʘ)
#lego #chwalesie
Szpeju - No i znikam na weekend (ʘ‿ʘ)
#lego #chwalesie

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0___0
0___0 15.09.2023, 19:51:43 via iOS
  • 2
@Tovarisch_Hardbassov 3 razy gnoja składałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
modzelem
modzelem
24.08.2023, 18:36:20
  • 648
#gimbynieznajo #wykop30plus
modzelem - #gimbynieznajo #wykop30plus

źródło: F4RrzuaWwAArDl_

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0___0
0___0 24.08.2023, 20:32:57 via iOS
  • 31
@modzelem znienawidzone na równi z metalowymi żabkami od zasłon ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
chilon
chilon
chilon
23.08.2023, 09:54:38
  • 181
Drogie #allegro, jako że złożenie skargi jakiś czas temu nie pomogło. Informuję, że kolejnej takiej paczki z Waszego OneBox'a nie odbiorę. Mało tego, zacznę do tego paczkomatu zamawiać jakieś gunwo tylko po to aby go nie odebrać. Niech grubasek który to tak wrzuca sam sobie to wyjmuje.
chilon - Drogie #allegro, jako że złożenie skargi jakiś czas temu nie pomogło. Inform...

źródło: IMG_4496 Large

Pobierz
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

0___0
0___0 23.08.2023, 19:20:19 via iOS
  • 5
@chilon jakie s---------y tu na tym wykopie siedzą to brak słów, rozumiem Cię doskonale bo nie raz miałem taką sytuacje, klękaj i machaj ręka aby ledwo złapać paczkę na samym końcu, w środkowej komorze to jeszcze pół biedy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12
  • Strona 6 z 12
  • >
  • Toru

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.07.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.05.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking