Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko221
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

405

Szefowa brytyjskiego MSZ o kryzysie na granicy: UK nie będzie odwracać wzroku

Szefowa brytyjskiego MSZ o kryzysie na granicy: UK nie będzie odwracać wzroku

Wielka Brytania stoi w ramię w ramię z Polską i innymi krajami dotkniętymi kryzysem migracyjnym i razem z nimi będzie bronić wolności oraz demokracji przed działaniami autokratycznych reżimów - zapewniła na łamach The Sunday Telegraph szefowa...

ntdc
ntdc
z
polsatnews.pl
dodany: 14.11.2021, 13:34:01
  • #
    europa
  • #
    uk
  • #
    polska
  • #
    bialorus
  • #
    granica
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Nasz czwarty zaborca.
Mlody_Dab
z historia.uwazamrze.pl
  • -2

Komentarze (66)

najlepsze

IP247365
IP247365
14.11.2021, 13:37:42
  • 285
Angole lubią deklarować.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cunnilingus
cunnilingus
cunnilingus
14.11.2021, 17:01:01 via Android
  • 29
@IP247365 lepsze chocby puste deklaracje poparcia, niz kurdejo-szatanowy skowyt i wyzywanie zolnierzy od mordercow (przy biernosci Play)...
  • Odpowiedz
kokosik
kokosik
kokosik
14.11.2021, 18:50:28
  • 1
@IP247365: zrzucą ulotki.
  • Odpowiedz
xniorvox
xniorvox
14.11.2021, 17:04:26
  • 57
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xniorvox
xniorvox
14.11.2021, 17:49:18
  • 6
@hehtor: https://twitter.com/mblaszczak/status/1459122300578680835

Czy sądzisz, że Brytyjczycy wysyłaliby rekonesans, a Polacy oficjalnie by o tym informowali, gdyby sprawa nie została już w znacznym stopniu dograna? Zresztą pozostała aktywność brytyjskiej armii, o której napisałem, to są fakty.
  • Odpowiedz
Lubieruchac
Lubieruchac
Lubieruchac
14.11.2021, 18:05:54
  • 1

Komentarz usunięty przez moderatora

ahoq
ahoq
14.11.2021, 13:47:42
  • 31
Za to symboliczne wsparcie wystarczy im symboliczna opłata w postaci naszych rezerw złota zdeponowanych w UK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

R.....h
R.....h
konto usunięte 14.11.2021, 15:36:40
  • -1
@ahoq: W sensie mają zapłacić nam naszymi własnymi dobrami?
R.....h - @ahoq: W sensie mają zapłacić nam naszymi własnymi dobrami?

źródło: comment_1636904199BkZXBlIFuADUFlhZezQuVz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Polonius888
Polonius888
Polonius888
14.11.2021, 21:19:21
  • -1
@ahoq: Historia lubi zataczac kolo i tak bedzie tym razem.
  • Odpowiedz
ziarnodlakur
ziarnodlakur
ziarnodlakur
14.11.2021, 16:54:51
  • 13
Anglicy zawsze wolą mieć wojnę daleko od swojej wyspy. W najbliższym czasie spodziewam się dużo deklaracji, zachęt i zagrzewania do boju. Pojawi się też wątek o polskich lotnikach w Anglii ( bo tubylcy to lubią)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ameneos
ameneos
14.11.2021, 17:57:07
  • 0
@ziarnodlakur: może w końcu zrobią krajową kampanię o udziale Polaków w złamaniu kodu Enigmy...
  • Odpowiedz
t.....m
t.....m
konto usunięte 14.11.2021, 17:00:27
  • 10
Za symboliczne wsparcie wysyłam im symboliczne podziękowanie XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sebek3257
sebek3257
14.11.2021, 18:07:34 via iOS
  • 6
Nie będą odwracać wzroku – będą uważnie obserwować jak w 1939.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Polak_wielki_patriota
Polak_wielki_patriota
14.11.2021, 15:53:56 via iOS
  • 6
Czemu uk się interesuje?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mielonkazdzika
mielonkazdzika
14.11.2021, 16:13:36
  • 7
@Polak_wielki_patriota: w ramach NATO.
  • Odpowiedz
mielonkazdzika
mielonkazdzika
14.11.2021, 16:22:08
  • -1
@Polak_wielki_patriota: tak cos tam chyba kombinuja.
https://www.google.com/amp/s/www.standard.co.uk/news/world/nato-belarus-migrants-poland-b965137.html%3famp
  • Odpowiedz
PogromcaPatusow
PogromcaPatusow
14.11.2021, 14:51:47
  • 4
Już raz nam deklarowali pomoc, a potem trzeba było ich bronić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Komy10
Komy10
Komy10
14.11.2021, 20:17:42 via iOS
  • 2
Jak w 1939r.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Skrytozerca90
Skrytozerca90
Skrytozerca90
14.11.2021, 18:59:46 via Android
  • 2
Ta, już raz deklarowali. Skunksy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Skandal w rządowej klinice. Bogaci leczyli raka szybciej.
Skandal w rządowej klinice. Bogaci leczyli raka szybciej.
3008
Dyskryminacja mężczyzn wbudowana w system podatkowy.
Dyskryminacja mężczyzn wbudowana w system podatkowy.
2656
Naczelna Izba Lekarska uważa, że w Polsce kształci się zbyt wielu lekarzy.
Naczelna Izba Lekarska uważa, że w Polsce kształci się zbyt wielu lekarzy.
2414
Dyskwalifikacja całej kadry Izraela przez oszustwo
Dyskwalifikacja całej kadry Izraela przez oszustwo
2297
Wietnam: wszystkie reklamy można pominąć po 5 sekundach
Wietnam: wszystkie reklamy można pominąć po 5 sekundach
2223
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #swiat
  • #polska
  • #wydarzenia
  • #niemcy
  • #uniaeuropejska
  • #ciekawostki
  • #ekonomia
  • #usa
  • #gospodarka
  • #nato
  • #francja
  • #ue
  • #historia
  • #neuropa
  • #islam

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking