Od pewnego czasu jeden z pracowników CDProjekt Red - Paweł Saśko prowadzi transmisje z ich najnowszego megahitu Cyberpunk 2077, najczęściej opowiadając jak dużo pracy, wysiłku i pasji nie włożyli w swój produkt - flegmatycznie opisując pozytywne elementy gry.
Najważniejszym dla nas punktem jest jego komentarz w temacie fatalnego systemu PANCERZA a ubioru postaci - w skrócie czapka z daszkiem może mieć 80 pancerza, a tytanowy hełm żołnierza 10. Przez co postać wygląda jak CLOWN zbudowany z losowych elementów przez całą grę. Paweł zauważył że faktycznie gracze zgłaszają ten problem, i będą nad nim pracować w najbliższym czasie! EKSTRA! Problem w tym, że to samo stwierdził inny pracownik CD Projektu na filmie Z 2019 ROKU podkreślając że muszą nad tym popracować bo jest to złe rozwiązanie!
Przez lata świadomie prowadzili ten typ mechaniki wiedząc że jest tragiczny. A teraz w żywe oczy mówią że nad tym pracują i może zostanie to poprawione ... Więcej informacji w tym temacie
https://www.wykop.pl/wpis/5871...
Ale nie to jest fundamentem tego wpisu. Po tej uwadze, społeczności tagu #cyberpunk postanowiła przejść na oficjalne forum CD Projektu poświęconego grze, żeby ich zdanie wybrzmiało. Ile lat i miesięcy można dawać sobie nawijać makaron na uszy, w twarz dawać rzucać bezczelnymi kłamstwami? Po przełożeniu w/w wpisu na forum cdprojektu, i rozpoczęciu dyskusji. Temat został natychmiast usunięty!

Więcej informacji ->
https://www.wykop.pl/wpis/5871...
Na reakcje długo nie trzeba było czekać. Wszystkie osoby które jakikolwiek sposób udzieliły się na forum, komentowały lub odpowiedziały w temacie poruszający nieprzychylne informacje, zostały PERNAMENTNIE zbanowane w najbardziej skrajny sposób. Forum nie można nawet czytać bo widnieje tylko niepomijalna notka o banie.

Jakby tego było mało. Pracownicy firmy, są najzwyczajniej w świecie chamscy - Tutaj przykład odpowiedzi na pytanie, kiedy zostaną naprawione podstawowe błędy


I oczywiście najłatwiejszy element, coś ci się nie podoba to spadaj. Moderacja zawsze ma racje elo i fajrant.

Czy chcą konkurować z naszą moderacją? Czy jest to profesjonalne zachowanie które przystoi takiej frimie? Jaki jest cel prowadzenia tego martwego forum, na którym ludzie rozmawiają o muzyce, anime a jakikolwiek komentarz o mechanice gry, wytknięciu błedu jest usuwany. A konto pernamentnie banowane? BARDZO DOJRZALE!
Komentarze (258)
najlepsze
@ernestochefujara: Słynna polska szkoła zarządzania.
7:06 i już fajrant, bycie pijarowcem cd projekt jest ekstra!
Ale co do samego forum to już niejednokrotnie wylewałem swoje żale.
Jak na oficjalnym forum, oficjalnego pracownika firmy tam nie uświadczysz poza działami z nowościami gdzie tylko wrzucają główny post i po tym 0 interakcji.
Jak na firmę posiadającą kilku community managerów i sztaby PR-owców/marketingowców takie forum w trybie laissez-faire to raczej biedne rozwiązanie.
Pamiętam to forum w
Generalnie forum to oni tylko trzymają z tradycji i "bo tak należy" bo na pewno im na nim jakoś bardzo nie zależy.
Jak ze 3-4 lata temu ktoś zgłaszał, że forum stoi na serwerze ze starą wersją bodajże nginx'a ze znanymi exploitami to mielili tą informację chyba 6 miesięcy zanim w końcu je zaktualizowali.
A potem łolaboga włamy i hakery ( ͡° ͜
https://youtu.be/6XDLcUJP0DA
Wieśka 3 kupiłem w pełnej edycji i całego