DEBATA PREZYDENCKA - Cały program 05/05/2015

Debata prezydencka zorganizowana przez TVP 1 w której wzięli wszyscy kandydaci na prezydenta oprócz obecnego prezydenta Bronisława Komorowskiego.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 49
- Odpowiedz

Debata prezydencka zorganizowana przez TVP 1 w której wzięli wszyscy kandydaci na prezydenta oprócz obecnego prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Komentarze (49)
najlepsze
źródło: comment_J8qYVjEhae8AX62r19rOIS4nFHVGb3mg.jpg
Pobierzźródło: comment_5VuJmLG4BC5vqkSw7IRYvz3dxqgtTmZI.jpg
Pobierz@libertarian_artificial_intelligence: nie wiem, co ma do tego morze, ale daję podglądówkę #grammarnazi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_t227nK01xZKdnOQIW6XQdwyT130KsWmX.jpg
Pobierzźródło: comment_QzNwPYGr7CpdBjBvvAM9rA96CROylDkB.jpg
PobierzNajbardziej lubie tego faceta ktory mowi do malej dziewczynki:
- Jaka masz ladna kokardke, dziecko.
- To nie kokardka tylko muszka, ty lewackie scierwo!
:)
- Pani Ogórek była zdecydowanie "Miss" (tak jak spośród kandydatek, jak i spośród wszystkich kandydatów), jednak nie dość, że robiła wrażenie recytacji, to na dodatek niestety, ale nie widzę takiej miłej i delikatnej na miejscu prezydenta, na dodatek w tych czasach... Samą sobą mnie nie przekonała.
- Duda i Jarubas to szczyt populizmu i arogancji: zaczęli nawijać o potencjale kraju i problemach pokroju służby zdrowia, kiedy takimi problemami powinni się zajmować, albo takie problemy powinni rozwiązać będąc w sejmie! Jeszcze dodać te "robo-ręce Dudy" i tą "wiejskość" Jarubasa, którą większość rolników ma
@czaruch: tez mnie te choragiewki smiesza, masz plusa;)