Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

450

1 samochód, 4 ciężarówki

Pokaż treści 18+

1 samochód, 4 ciężarówki

Niewiarygodne szczęście kierowcy.

vtoroy69
vtoroy69
vtoroy69
z
youtube.com
dodany: 04.12.2012, 19:16:12
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    motoryzacja
  • #
    podroze
  • #
    samochody
  • #
    rosja
  • 87
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Muzyka z filmiku
malanski
z youtube.com
  • 13
a tu inny klimat
etimeel
z wykop.pl
  • 0

Komentarze (87)

najlepsze

r.....r
r.....r
konto usunięte 04.12.2012, 19:33:47
  • 83
Muzyka wręcz doskonale dobrana do dramaturgii wydarzeń.
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lekarz_psychoterapeuta
lekarz_psychoterapeuta
04.12.2012, 20:33:59
  • 77
@Banaszek: tu du du du du dam
B.....k
B.....k
konto usunięte 04.12.2012, 20:34:34
  • 40
@lekarz_psychoterapeuta:

To wyjaśnia nastrój filmu. Dzięki! +
crejzus
crejzus
crejzus
04.12.2012, 21:54:52
  • 73
partnerem tagu jest
crejzus - partnerem tagu jest

źródło: comment_bmX8JGks6bajjJZTm4nMK3tbiR8r2t2Q.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

w.....r
w.....r
konto usunięte 04.12.2012, 19:26:11
  • 62
niewiarygodne szczęście to by było gdyby wyszedł bez szwanku, a tak jest to zwykłe "mogło być gorzej"
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dariel
Dariel
04.12.2012, 21:02:46
  • 26
@wlodar: No mogły się jeszcze głośniki zepsuć ;d
KwasChlebowy
KwasChlebowy
05.12.2012, 02:07:26
  • 18
moim zdaniem brawa naleza sie kierowcy czerwonej ciezarowki, ktorz uciekl blyskawicznie z czolowki wpychajac sie na druga ciezarowke:)
kto3
kto3
04.12.2012, 20:31:28
  • 48
Czy ubezpieczenie obejmuje pranie siedzeń?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

let_it_be
let_it_be
04.12.2012, 21:10:42
  • -3
@kto3: gacie do prania, jak nic. Przy tym bardzo spokojny, jak na tak bliskie spotkanie..
informatyk
informatyk
04.12.2012, 21:30:25
  • 21
Najlepiej zachował się kierowca Tira z naprzeciwka dzieki któremu nie doszło do czołówki. A czasu na reakcje nie miał sporo bo osobówka wyłoniła się zza poprzedniej ciężarówki w dosyć niewielkiej odległości.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

crowfire
crowfire
05.12.2012, 09:52:23
  • 6
Jeszcze jeden taki film, i lecę do sklepu po kamerę. Na prawdę w dzisiejszych czasach nie ważne jak się samemu jeździ, trzeba myśleć za wszystkich innych na drodze. Lepiej mieć dokumentacje i nie sądzić się czyja to wina.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

madever
madever
04.12.2012, 22:25:54
  • 4
Nie wiedziałem, że w Rosji są popularne amerykańskie ciężarówki
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BlackLight
BlackLight
06.12.2012, 01:06:55
  • 0
@madever: ludzie w rosjii chca byc na topie i dlatego kupuja "amerykanskie" ciezarowki
plat1n
plat1n
05.12.2012, 19:35:17
  • 0
@madever: Ja już obstawiałem że to ameryka, ale muzyka z radia zasiała wątpliwości ;)
Bunch
Bunch
05.12.2012, 19:08:54
  • 3
Straszne, serce w gardle musiał mieć kierowca. Na szczęście kierowca czerwonej ciężarówki wykonał manewr ratujący mu życie. I za to brawa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ronski
Ronski
05.12.2012, 14:50:12
  • 3
I pomyśleć sobie, że przeżył tylko dlatego, bo kierowca czerwonej ciężarówki jadący z naprzeciwka, odbił w prawo..
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

666donovo
666donovo
05.12.2012, 10:11:42
  • 3
dojście do siebie po takim zdarzeniu zajeło by mi 20 min ciszy w szoku a następnie 10 min śmiechu
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BlackLight
BlackLight
06.12.2012, 01:07:50
  • 0
@666donovo: ten smiech to chyba po dobrym paleniu.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
4430
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
2688
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
2521
Lek na raka kosztował 13 tys. dolarów, bez pośredników udało się go kupić za 40$
Lek na raka kosztował 13 tys. dolarów, bez pośredników udało się go kupić za 40$
2218
Ścięli drzewo z gniazdem Orła Bielika, w którym były pisklaki.
Ścięli drzewo z gniazdem Orła Bielika, w którym były pisklaki.
2168
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ciekawostki
  • #technologia
  • #nauka
  • #rozrywka
  • #historia
  • #swiat
  • #polska
  • #motoryzacja
  • #kultura
  • #wydarzenia
  • #gruparatowaniapoziomu
  • #wykop
  • #mikroreklama
  • #heheszki
  • #wszechswiat

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking