Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko207
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

386

Kazik zmienia podejście do muzyki w sieci

Kazik zmienia podejście do muzyki w sieci

Chyba każdy pamięta skrajnie ortodoksyjny pogląd Kazika na muzykę w sieci, prawda?

efiutto
efiutto
z
wykop.pl
dodany: 08.09.2012, 18:40:36
  • #
    kultura
  • #
    muzyka
  • #
    kazik
  • #
    kult
  • #
    piractwo
  • #
    internet
  • #
    acta
  • 102
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba każdy pamięta skrajnie ortodoksyjny pogląd Kazika na muzykę w sieci, prawda?

Parę dni temu miała miejsce premiera nowych stron Kultu, knż i Kazika. Ot, strony jak strony, po 14 latach używania starej - w końcu.

Przypadkowo jakoś wlazłem na kanał wydawcy kazikowego, a tam coś, czego bym się akurat w tym miejscu spodziewał najmniej:
Od paru dni na ten kanał ładowane są po kolei całe albumy Kultu. Dwie pierwsze - już są, trzeci - w drodze.

//www.youtube.com/watch?v=lnemuZ7KA1U&list=PLAFC419D6DF6AFEE1&feature=plpp_play_all
//www.youtube.com/watch?v=BxiKnUidg6w&list=PL7DC7968F98CEFAD0&feature=plpp_play_all

Tak sobie myślę, może Litza nagadał Kazikowi - skoro mimo tego, że przed premierą nowej Luxtorpedy wrzucił ją do sieci, a i tak kto miał kupić - ten kupił, to i Kazik może.

Lepiej późno, niż wcale. :)

Treści powiązane (1)

Kazik bankrutuje :)
velmafia
z stratakazika.pl
  • 30

Komentarze (102)

najlepsze

lsamuel
lsamuel
08.09.2012, 19:02:05
  • 157
Kazik po prostu zbankrutował. Przecież nakradli mu się już ponad 90 mln.
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

p.....r
p.....r
konto usunięte 08.09.2012, 19:08:27
  • 93
@lsamuel: Teraz jak wrzucili jego muzykę na youtube to popadnie w długi.
slepej_kury_ziarno
slepej_kury_ziarno
09.09.2012, 01:53:02
  • 84
zmieniac poglady o 360 stopni


@corinarh: Sam sobie nieraz życzę takiej zmienności światopoglądu.
G.....d
G.....d
konto usunięte 08.09.2012, 18:44:01
  • 97
Kazik to pewnie jeszcze o tym nie wie. :P

Pozwie wszystkich wydawców świata i ich dzieci. :)
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MMaros
MMaros
08.09.2012, 20:41:42
  • 53
@Gregfield: Kazik pozwie swoją wytwórnie ;p
velmafia
velmafia
velmafia
09.09.2012, 01:59:36
  • 48
Kazik pozwie swoją wytwórnie ;p


@MMaros: "Mój wydawca jest złodziejem"

chociaż z drugiej strony "wszyscy artyści to prostytutki", a więc i Kazik też.
goolejador
goolejador
08.09.2012, 19:12:26
  • 54
Koniec świata bliski. Kazik wrzuca muzę na youtube'a
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JesterRaiin
JesterRaiin
09.09.2012, 06:13:19
  • 25
@goolejador: A niech sp@@#@%%a. Obudziło się nieboże jak w portfelu zaczęły świecić pustki...
cabis
cabis
08.09.2012, 19:27:31
  • 47
Taaa... Kazik akurat, pewnie ludzie z jego otoczenia zauważyli że ludzie się od niego odwracają i będzie mniejszy "piniondz" więc postanowili coś z tym zrobić ja o nim zdania nie zmienię, jest to dokładnie takie samo posunięcie jakie zastosował Ubisoft wycofując się z DRM w obu przypadkach chodzi tylko i wyłącznie o jedno - PIENIĄDZE. Nie bądźcie głupi.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

efiutto
efiutto
Autor
08.09.2012, 19:36:50
  • 22
@cabis: Akurat jeśli o takie sprawy chodzi - Kazik sam podejmuje decyzje. Zresztą, nie ma czegoś takiego jak 'otoczenie'. Wydawca Kazika to jego stary przyjaciel - były gitarzysta Kultu, nomen omen, podobnie jak menadżer. Z tym, że ten drugi na basie grał.
InformacjaNieprawdziwaCCXXXI
InformacjaNieprawdziwaCCXXXI
08.09.2012, 20:00:45
  • 11

Komentarz usunięty przez moderatora

BadNews
BadNews
09.09.2012, 01:03:27
  • 21
Bardzo dobrze. Nie do końca rozumiem oburzenie, w komentarzach powyżej. Tylko krowa nie zmienia poglądów. Kazik zmienił zdanie i teraz stoi po naszej stronie barykady. Co mógł zrobić, by zmiana zdania nie była li tylko goło słowem? Udostępnić swoją twórczość za darmo, co też uczynił. Dlaczego dalej hejtują co poniektórzy?
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

raj
raj
raj
09.09.2012, 03:32:28
  • 25
Kazik zmienił zdanie


@BadNews: I dobrze że zmienił zdanie, nalezy mu się za to pochwała, ale równoczesnie nie powinno sie zapominać o tym jakie miał zdanie poprzednio. To ze teraz je zmienił, to nie znaczy że to, co głosił poprzednio nagle przestało istnieć. Po prostu ludziom, którzy nagle zmieniają zdanie o 180 stopni, nie mozna za bardzo ufać i trzeba do nich podchodzić z ostrożnością.
slawek22
slawek22
slawek22
09.09.2012, 10:23:13
  • 6
@BadNews: Co? Ktoś wydał płytę i chce sprzedać i przez chwilę będzie dla ciebie miły a ty sikasz w gacie? A gdzie przeprosiny dla internautów (za kurxwy, zamknięcie kazik.art.pl, ...) ; gdzie przeprosiny dla webmastera?

Ja tego nie kupuję. Gdyby to się stało "samoistnie" w wyniku jakichś przemyśleń... ale takie zagranie za kasę. To tylko świadczy o braku zasad i hipokryzji. Powie wszystko za co mu zapłacą i ustawi się
MaksymilianMocny
MaksymilianMocny
08.09.2012, 23:04:08
  • 20
Co jeszcze zobaczymy? Czekam aż chołdys wrzuci swoją (tfu)rczość.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

c.....d
c.....d
konto usunięte 09.09.2012, 06:50:28 via Android
  • 30
chołdys


@MaksymilianMocny: Nie przeklinaj
Altar
Altar
09.09.2012, 03:08:45
  • 26
@MaksymilianMocny: Najpierw musiałby coś stworzyć.
C.....7
C.....7
konto usunięte 09.09.2012, 07:22:09
  • 19
Po pierwsze: dostaje kasę z reklam publikowanych na tym kanale, po drugie: dostaje kasę od ZAiKS, który ma umowę z YouTube. Tu nie ma zmiany podejścia tylko zastosowanie kolejnego sposobu spieniężania twórczości.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

raj
raj
raj
09.09.2012, 13:46:36
  • 1
Tu nie ma zmiany podejścia tylko zastosowanie kolejnego sposobu spieniężania twórczości


@Cake7: Moim zdaniem jest zmiana podejścia. Ponieważ o ile dobrze rozumiem poprzednie wypowiedzi Kazika, sprzeciwiał sie wszelkim formom korzystania z jego twórczości za które słuchacz bezpośrednio nie płaci. Nie płacisz - jesteś "złodziejem". A tutaj przecież słuchasz i nie płacisz. Co z tego, ze płaci ktos inny? Ale nie ty.

Taki sposób "spieniężania" twórczości chyba nikomu nie przeszkadza i
M.....e
M.....e
konto usunięte 08.09.2012, 19:35:01
  • 17
I od razu fail, bo piosenka "Mędracy" z płyty Kult wstawiona jest jako "Mędrcy".
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

w.....m
w.....m
konto usunięte 09.09.2012, 00:53:09
  • 15

Komentarz usunięty przez moderatora

krzemas
krzemas
08.09.2012, 21:55:08
  • 2
@MaryMagdalene: masz rację, jest błąd. Wykop się nie zna ale minusa wcisnąć zawsze miło http://www.sprecords.pl/muzyka/kult-kult-cd_p_70.html
blachodachowka
blachodachowka
08.09.2012, 20:27:29
  • 15
a ja myślę ze im ktoś włam zrobił bo pewnie mieli: admin/admin

jutro będzie afera!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slawek22
slawek22
slawek22
08.09.2012, 22:33:49
  • 8
"Internauci to kurxwy" (C) Kazik.

Chyba straszna posucha w portfelu i ja bym się tak nie cieszył z utworów w necie. Jeszcze się okaże, że to ktoś inny umieścił bez zgody wielkiego "tfurcy" i ten stary hipokryta wszystkich was pozwie :P
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
4052
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
3773
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
2551
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
2502
Skandal w Słupcy: Wyrysowali działkę pod hotelarza, by ominąć przetarg?
Skandal w Słupcy: Wyrysowali działkę pod hotelarza, by ominąć przetarg?
2378
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #rozrywka
  • #ciekawostki
  • #nauka
  • #film
  • #sztuka
  • #zainteresowania
  • #muzyka
  • #polska
  • #historia
  • #swiat
  • #wydarzenia
  • #kino
  • #ksiazki
  • #heheszki
  • #literatura

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking