Wpis z mikrobloga

@Kamill: Oooo, właśnie zauważyłem, że moja wypowiedź trafiła do twojego rankingu #shitwykopsays, tj. wypowiedzi stojących w sprzeczności z logiką, a tak naprawdę z lewicową ideologią. Niestety miałem rację! Nie trzeba było być jasnowidzem aby zauważyć, że istniała na wykopie grupa sfrustrowanych lewaków/lewicujących i różowych, która seryjnie zakopywała znaleziska...http://www.wykop.pl/ramka/1391369/nowa-afera-na-wykopie/ ... porównanie do metod NKWD było specjalnie, miało być prowokacyjne, gdyż zauważyłem że motywacja tych zakopów przyświecająca tej GRUPIE KRETYNÓW była
@Destr0: Mordowało; jakie ma to znaczenie dla istoty mojej pierwotnej wypowiedzi? Zastosowałem mocne porównanie dla mocnego efektu. Skupiłeś się na porównaniu, a sednem wypowiedzi było fakt istnienia takiej grupy, którą z całym powodzeniem przewidziałem, że istnieje, którą chciałem sprowokować do reakcji. Widzę teraz, że obaj z @Kamill w niej byliście, stąd efekt zamierzony uzyskałem.

Wiecie, że robiliście BARDZO ŹLE a pomimo tego wciąż chcesz dyskutować! Przestań i nie pogrążaj się bardziej!
@Destr0: Na pewno ja nim nie jestem, to pewne. A znając wasze [m.in twoje] upodobania z Wykopu obstawiałbym, że przynależysz do zbioru lewicujących. Przecież przez przypadek nie znalazłeś się w tej grupie.