Wpis z mikrobloga

dobra mircy, kupiłem gopro 3 sylwer za cięzkie cebuliony (na black już hajs sie nie zgadzał) ale ten program gopro studio jakiś zamotany i wolny. czym obrabiacie i jaki format plików dajecie?

#gopro
  • 19
  • Odpowiedz
@Tichy: Używam właśnie GoPro Studio. Co Ci w nim się nie podoba? Na prędkość nie narzekam, bo nie mam dobrego porównania, ale jak pamiętam obrabianie filmów w jakiś Vegasach z innych kamer, to chyba nie było lepiej.
  • Odpowiedz
@Kormas: no wiele wnosi ten komentarz. kupiłem bo mam za dużo cebuli i do tego jeszcze jestem podatny na reklamę. lepiej powiedz co z tym kodekiem.
  • Odpowiedz
@Kormas: Nowe gopro hero (budżetowa czwórka) to konkurencja dla SJ4000. W SJ4000 720p@60fps nie działa, klatki wstawiane są dwukrotnie, realnie jest to 720p@30fps z każdą klatką dwa razy. Nie widziałem jeszcze nagrań z budżetowego hero, ale za 550 złotówek specyfikacja jest interesująca, przede wszystkim działające 720p@60fps i polska gwarancja. Nie zmienia to faktu, że SJ4000 to rewelacyjny sprzęt przy cenie poniżej 300zł.
  • Odpowiedz
@Kormas: z foxoffer jest za $82,99, co daje jakieś 275zł z przesyłką. Skoro napisałeś, że można mieć na SJ4000 gwarancję na dwa lata w Polsce, to pytam, gdzie. Pomińmy biznesmenów z allegro, bo ich za dwa lata to nawet urząd kontroli skarbowej nie znajdzie.
  • Odpowiedz