No i znów tydzień minął, a ja nie miałem zbytnio czasu i chęci by pisać :P By grać to przynajmniej chęci miałem (xd)

Powracamy więc do #karierabartoniego w #fm14

Na sezon 2017 celem zarządu było wygranie ligi (standard xd) oraz dojście do baraży LM.

Transfery przedsezonowe:

Sprzedałem:

Gleb Rassadkin- Napastnik, auto 11 bramek i 7 asyst w 18 meczach. Opchnąłem go Cesenie za 3,1 mln zł.

Kupiłem:

Andrius Sidlauskas- Młody Litwin, już wygenerowany przez grę, Obrońca środkowy, ale może grać też na lewej stronie. Kupiony za 500 tys. zł.

Mikheil Imnadze- Kolejny młody zawodnik, Gruzin ściągnięty na ławkę. OPP i NŚ. Wolny transfer

Ville Bruun- Fin, ściągnięty na PO, również z wolnego transferu, ale do pierwszego składu, lat 19. Przedstawiany jako nowy Samii Hypiaa ( ͡º ͜ʖ͡º)

Alexey Vasilevskiy- 23 letni obrońca Naftanu, polecam ponieważ jest to bardzo dobry ŚO. Kupiony za 1,2 mln zł

Georgiy Pavlov- Kolejny wygenerowany, tym razem Białorusin. Lat 16, jest OPP. Kupiony za 4,4 mln zł z myślą o przyszłości.

Na otwarcie sezonu 2017 wygrałem Superpuchar w meczu z FK Mińsk 1-0 po bramce Semira Stilica :D

Po tym meczu wygrana w lidze, remis 3-3 oraz 6 zwycięstw z rzędu. Potem porażka, 3 zwycięstwa z rzędu, i znów porażka i zwycięstwo. Czas zacząć kwalifikacje do LM ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na otwarcie wygrywam u siebie z Florą Tallin 8-0, w rewanżu większych szans nie mieli i przegrali 3-0 u siebie (Na tym meczu było więcej moich kibiców niż ich XD)

Później remis w lidze, i czas zmierzyć się z Irlandzkim Bohemians. Wiedziałem, że liga Irlandzka do potęg nie należy, ale 7-0 na wyjeździe trochę mnie zdziwiło :D W rewanżu u siebie wygrałem już jednak tylko 2-1.

Później 2 mecze jeden w lidze, jeden w PB, oba wygrane, i baraże LM z Apoelem (mam szczęście do drużyn z którymi się kompromitowaliśmy xd) 0-0 na wyjeździe trochę mnie zmartwiło, ale prawie się posrałem jak w 7 minucie strzelili mi u siebie. #!$%@? mnie łapał ostry bo to tylko Apoel, ale w 31 minucie wyrównałem Soloveya. Ale minuty mijają, a ja dalej odpadam :P Na szczęście Ioannidis wziął się w garść i strzelił w 61 minucie, i tym sposobem Niemen Grodno awansował do LM XD

Później 2 wygrane w lidze u siebie, i przychodzi czas na debiut w LM z Evertonem u siebie. Remis 0-0 był satysfakcjonujący (zwłaszcza pod względem finansowym Xd) Później mecz w lidze (wygrany jak zwykle xd) oraz LM na wyjeździe z Zenitem Sankt Petersburg prowadzonym przez Victora Goncharenkę. Przegrałem 2-0 :P

Znów wygrana w lidze, i czas podjąć u siebie Borussię Dortmund. Pozytywne jest to, ile moja drużyna wytrzymała bez straty bramki. Całe 11 minut. Skończyło się na skromnym 0-3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Później porażka i wygrana w lidze oraz rewanż z Borussią, w którym Niemen Grodno zdobywa swoją 1 bramkę w LM 1!1!1!1!!jedenjeden1!!1 Skończyło się wprawdzie na 1-4 ale to już coś :P Później nastała jeszcze porażka 0-3 z Evertonem na wyjeździ, i PIERWSZE ZWYCIĘSTWO W LM, u siebie z Zenitem 2-0.

Podsumowując sezon 2017:

- Wygrałem ligę z 8 punktową przewagą nad 2 miejcem

- Awansowałem do LM

- Łącznie za grę w LM dostałem prawie 4 razy więcej kasy niż 2 wcześniejsze udziały w LE

- To był fajny sezon

Pytania zadajemy w komentarzach :D (jeśli w ogóle jakieś są)

#footballmanager
  • 2
via Android
  • 0
@antychrust: Aktualnie w grze mam rok 2019, ale gdy kupowałem tego zawodnika, to większość pieniędzy pochodziła ze sprzedaży innych zawodników. Dotychczas najwięcej ile dostałem od zarządu to ok. 8 mln zł.