Wpis z mikrobloga

Kolejny kamień milowy w świecie krypto-walut. PayPal otwiera się na bitcoina! W pierwszej kolejności płatności bitcoinem będą mogli przyjmować posiadacze sklepów internetowych korzystający z usługi Braintree – podaje Bankier.pl. To doskonała wiadomość zarówno dla sprzedawców, którzy nie będą ponosić ryzyka kursowego, jak i użytkowników płacących za towary wirtualną walutą. #kryptowaluty #bitcoin #paypal
źródło: comment_vADlCiQUcrYYSBufqJTL5pIU2NRudQoO.jpg
  • 6
@Bitstreet: ebayowi ani m$ wcale nie zależy na btc, to tylko sztuczki, żeby przyciągnąć ludzi którzy nie chcą paypala w formie $/£, bo przejmują się swoją prywatnością. paypal ma za dużo za plecami, bardzo ścisła współpraca z rządami UK/NZ/USA/AU i BTC? jak ktoś jest naiwny, że teraz paypal nie bedzie zamrażał środków albo dawał banów z dupy zabierając całą kasę bo płacisz w BTC to się strasznie myli. BTC dzięki blockchainowi
@kradzionyLogin: W końcu głos rozsądku pośród tych zachwytów.

Ja się załamałem jak usłyszałem. Zacznie się od skanów dowodów. Raz puścisz zapłatę w btc i zaczną cię monitorować, taintowanie adresów, adresy łączenia do node'ów. Później zaczną z dużą skutecznością sprawdzać ile kiedy i skąd wpłynęło na twoje konto. Pół roku i wszyscy którzy dali się wciągnąć w tą radość z PP będą inwigilowani na równi jeśli nie bardziej niż Ci używający $