Wpis z mikrobloga

@seta1991: To sa najprawdopodobniej moje ostatnie takie wakacje, ktore moge bez wyrzutow sumienia przebimbac bez ruszania palcem. Tak, zamierzam nie robic nic, na co nie mam ochoty :D I tak, jeszcze sie doopalam, bo za malo mi :D

Za rok juz pracbaza ;___;
@seta1991: Ja tam tylko studiuje :P W Londynie to ja tez tylko staz chce zrobic, bo mam akurat okazje mieszkac u siostry, wiec mialabym po kosztach. Ale w Londynie czy gdziekolwiek w UK to bym w zyciu nie chciala mieszkac. Drogo w cholere, pogoda do dupy i jeszcze kebabownia straszna. Niemcy w porownaniu do Anglii to nic.
@tusiatko: Ja tam miło Szkocję wspominam, może przez to że na prowincji byłem :D No tak po kosztach to zawsze najlepiej :D Londyn duże miasto na pewno Cię zechcą. Wyboru nie mają :)
@seta1991: Pewnie maja wybor i to nie maly. Chociaz tez jest bardzo duzo firm tam. Zaczynam sie powoli rozgladac, ale chyba jeszcze nie ma zbytnio ofert na przyszly rok. W Niemczech jak chcesz isc na praktyke, to z pol roku wczesniej musisz sie zglosic, a jak przegladam oferty w Londynie to tak na za 2-3 miesiace. Albo nawet na za miesiac. Chcialabym do konca roku cos znalezc, zebym miala pewniaka. No
@tusiatko: no wiesz, robota marzenie a Ty jej nie chcesz :D a zapomniałem wspomnieć pierwszy rok za free potem na płatność jak ja za 1/50 etatu :D oczywiście dyspozycyjność oraz oddanie pracy wymagane :D

Po 5 latach podnosimy pensję i będziesz już zarabiała 1,2k netto :D