Wpis z mikrobloga

Jezusmaria mirasy co się #!$%@?ło, mam jutro jechać do Łodzi szef mnie wysyła z jakimiś papierami. I w związku z tym mam parę pytań.

Powinienem zrobić jakieś szczepienia do ochrony przed chorobami?

Tubylcy są przyjaźnie nastawieni czy trzeba się pilnować? I jak tam z komunikacją, rozumieją po naszemu czy posługują się jakimś dialektem? Jak mam sobie zapewnić bezpieczeństwo, klucz do kuł wystarczy czy trzeba mi wziąć coś większego kalibru?

Mam nadzieję, że nie skończę w kotle jakichś ludożerców :(

#lodz #heheszki
  • 20
  • Odpowiedz
@orzell: wirus sebola jest dość powszechny, co do dialektu i komunikacji - możesz spotkać się z pojęciem "migawka", jest to bilet okresowy uprawniający do poruszania się po tutejszych wykopach. Powinieneś również uzbroić się w sporo drobniaków oraz ze dwie paczki fajek, żeby wkupić się w łaski lokalnej społeczności i co za tym idzie - bezpiecznie poruszać się po tym pobojowisku. Uprzedzam też, że zdarza się, iż w całym mieście #!$%@?
  • Odpowiedz
@Przygoda: o ile sa prowadzone takie statystki to zapewne musza sie opierać na danych, należy sie zastanowić ile takich niebezpiecznych zdarzeń jest odnotowanych - uważam, że ta statystykę należy brać pod uwagę, ale z przymrużeniem oka.

Oby nigdy cię nie spotkało, nic przyjemnego.
  • Odpowiedz
@jesper: @Przygoda: Przez 17 lat nie dostałem #!$%@?, jedynie kilka gimbodresów mnie zaatakowało kilka razy ale takiemu to wystarczy #!$%@?ć mocno a reszta od razu ucieka.
  • Odpowiedz
@jesper: 19 lat w Łodzi i nic złego mi się tu nigdy nie stało. Ba! Moim znajomym też się nic nie stało, nie przypominam sobie żeby jakiś mój znajomy chodził cały posiniaczony bo dopadł go jakiś Sebix czy coś z tych rzeczy. Ale jak jesteś #!$%@? idiotą który nigdy nie był w Łodzi i "ŚMIESZKUJE BO TAKA MODA W INTERNECIE XDDD" to naprawdę polecam wyjść z domu. Łódź nie jest
  • Odpowiedz
@Sajsu: eh, młody idź spuść z kija do swojego kołczanu prawilności nim zwieracze ci puszczą.

W dupie byłeś, gówno wiesz - jesteś kolejnym internetowym napinaczem.
  • Odpowiedz