Wpis z mikrobloga

Mirki mam zamiar zamówić jutro wasze ulubione majki kelwin klejn w ilości 30 sztuk (pare sztuk dla siebie resztę

popchnę na osiedlu kumplom, wiem jestem cebulakiem) i moje pytanie jest proste: czy przy 30 parach (wartość jakieś 220zł) mogę naciąć się na vat?

#aliexpress
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bocznica: ale przecież osoby którym je popchnę wiedzą, że to #!$%@?, nie zamawiam zegarków omegi za 3 dolary ani airmaxów z plastiku tylko te majty dlatego, że są zajebiście wygodne i tyle (mam 3 pary z modalu i dla mnie najlepsze majty jakie mam, porównując np. do droższych z reserved i innych sieciówek). Byłbym wdzięczny jak ktoś może konstruktywnie odpisać na moje pytanie z 1 posta, np. ktoś kto zamawiał
  • Odpowiedz
@Pomidorrr: Ty się nie tłumacz nie wiesz, że wykopki to burżuje, gardzące podróbkami, kupujący tylko produkty najwyższej jakości z Almy, chodzącymi jedynie w jedwabnych slipach oraz kaszmirowych skarpetach ? Udzielający się społecznie pomagając niewinnym sierotkom, a kłamstwo jest dla nich obrzydliwością ?

@bocznica: To na co kto wydaje swoje pieniądze to jego sprawa, więc nie wiem po co się wpieprzasz w dyskusje ze swoimi "złotymi myślami", skoro Pomidorrr
  • Odpowiedz